Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihaz aktif kullanılıyor ise şuan olmaz başka bozuk veya eski cihaz imei bulsan daha garanti olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugra14

Cihaz aktif kullanılıyor ise şuan olmaz başka bozuk veya eski cihaz imei bulsan daha garanti olur

Reis cihazi sokdum bozuldu ben parcalari copde yani kulllanilmiyo

• Arkadaşlar merhaba resimde gördüğünüz gibi kamera ayarlarında 12 ve 20 Maga piksel özelligi var ana lensi 12 diye biliyorum 20 maga piksel ise monochrome lensi ama kafam karıştı 20 mi mi yapmalıyım ayarı 12 mi bunların arasındaki fark nedir

da

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei mate 9 bu da benden olsun =) (shop yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-ül Küttab -- 26 Şubat 2018; 1:52:44 >
  • Bugün siyah rengi ile bende aranıza katılmış bulunmaktayım arkadaşlar iyi günlerde kullanma dileğiyle

• Arkadaşlar, mate 10 un genişliği tek elde kullanımı çok etkiliyor mu ? Pro dan geniş sonuc olarak ve iphone plus a yakın ama plus dan kalın telefon . Bir de ekran küçültme nasıl oluyor telefonda ? Fiziksel home tuşu diger özelliklerde kullanıldığı zaman yani . N11 de 2592 liraya indi. Alınabilecek bir fiyat bence .

• flatron58 kullanıcısına yanıt
    Bende merak ediyorum cevabını

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Arkadaşlar, mate 10 un genişliği tek elde kullanımı çok etkiliyor mu ? Pro dan geniş sonuc olarak ve iphone plus a yakın ama plus dan kalın telefon . Bir de ekran küçültme nasıl oluyor telefonda ? Fiziksel home tuşu diger özelliklerde kullanıldığı zaman yani . N11 de 2592 liraya indi. Alınabilecek bir fiyat bence .

Ben dün itibariyle geçiş yaptım ve tek el kullanımında zorlanmadığımı söyleyebilirim ama iri yarı fiziğimin etkisi de var tabi bunda. Fikir vermesi açısından önceki telefonum S7 Edge idi ve az sayılabilecek bir fark var aralarında. Ekran küçültme ile ilgili bir ayar göremedim, sadece sanal tuşlar etkinken kullanılabiliyor zannedersem.

Ek olarak önceki cihazım da çift hatlıydı ve ikinci simi hafıza kartına monte etmiştim ve bu telefonda da sorunsuz şekilde kullanabiliyorum aynı şekilde. Bu konuyla ilgili videolar mevcut ama sim kartına hatta telefona zarar verme ihtimali olduğunu göz önüne almak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nerocu

quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

Ekranı çok iyi değil bunun alacaksan tavsiye etmem ekran tırt geri kalan özellikleri iyidir.

Mate 10 da 2 k ekran yokmu çok mu kötü

Ekran gayet net.

• 282sk282 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Benim ellerim küçük olduğu için sanirim P10 plus a dönüş yapacağım. Bugün 7 plus a baktım kavramakta sıkıntı yaşadım. Daha dar model olan p10 plus daha uygun geldi bana .

• 282sk282 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş, hayırlı olsun. Bu arada şunu sormak istiyorum. ikinci simi microSD ye monte işini kendin mi yaptın? S7 telefondan çıkartırken ve Mate 10 telefona takarken sıkıntı çekiliyor mu? Bu işi yaptırabilecek bir yer var mı acaba?
  • Merhaba :) Mate 10 için kılıf öneriniz var mı?

• DedemZenciydi kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum ekran gayet net ve güzel hemde 2k hemde soluk değil
  • mate 10 pro mu htc u11+ mi

• egemet E kullanıcısına yanıt
    Sağol, işlemi aşağıdaki linkteki talimatları izleyerek kendim yapmıştım evet. Birkaç defa takıp çıkarttım herhangi bir sorun olmadı ama sık sık takıp çıkartılırsa risk artar tabi. Ayrıca telefon arada uyarı veriyor sd card ile ilgili fakat dosya yöneticisinden baktığımda kart gözüküyor ve dosyalara erişimde de bir sorun yok. Yine de kimseyi yanlış yönlendirmek istemem, dediğim gibi sim karta ve telefona zarar verme olasılığı var o yüzden sorumluluk kendinize ait...

LINK
  • Arkadaş ithalatçı garantili alacak. Sd kart olayı sıkıntılı mı? Son mesajları okuyabiliyorum sadece. Tam anlayamadım.

• Kapaklı düşünürseniz bu aşağıdaki kendi orijinal kılıfı, en uygun fiyatı halen araştırma aşamasındayım.

https://www.mobilefun.co.uk/official-huawei-mate-10-smart-view-flip-case-black-66039

Bu henüz Türkiye'de satılmıyor ya da ben bulamadım, spigen silikon kılıf:

Spigen

• Merhaba arkadaşlar.
    Yaklaşık 5 yılldır kullandığım Sony xperia Z den,Huawei Mate 10(siyah) geçiş yaptım.Telefonu çok beğendim.Beni en çok düşündüren genişliği problem yaratmadı ve kullanımına alıştım.

axess 100 tl chip para kampanyası ve 30 tl mobil uygulama indirimi sebebiyle hepsiburada.com/Gezegen iletişim den satın aldım.Telefon hiç açılmamış,kapalı kutu ve avrupa priz dönüştürücü ile beraber geldi.Kutundan çıkan kılıf sert plastik değil de yumuşak malzemeden yapılmış.Huawei Mate 10 lite verilen kılıf sert plastikti.

Telefon 2 yıl Global Bilişim Teknik Servis garantisi altındadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 282sk282

Kapaklı düşünürseniz bu aşağıdaki kendi orijinal kılıfı, en uygun fiyatı halen araştırma aşamasındayım.

https://www.mobilefun.co.uk/official-huawei-mate-10-smart-view-flip-case-black-66039

Bu henüz Türkiye'de satılmıyor ya da ben bulamadım, spigen silikon kılıf:

Spigen

Spigen, Amazon.de üzerinden Türkiye'ye yolluyor mu, bilginiz var mı, Ben sayfayı açtığımda bu ürün Türkiye'ye yollanmıyor diyor?

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.