Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefon güzel o fiyata alınabilecek uygun telefonlardan biri sana kalmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxburak309

İyi geceler 2200 e kayıtlı mate 10 almalımıyım sizce garanti takıntısı Yok bende note 2 note 4 kullandım şimdi 5s e düşüm Ama hiç garantiye vermedim sizce aldam olurmu acaba

2200 e nereden alabiliyorsunuz IMEI kayıtlı mı ?

• Sahibinden de gördüm

• Note fe den mate 10 a geçicem bir aksilik olmazsa daha önce mate 8 ve 9 kullandım 10 üzerine kamera anlamında çok şey koyabilmişmi özellikle ön kamera dan memnunmusunuz arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba, 2 gun once ben de araniza katildim. Iphone 4s'ten beri iphone kullanicisiyim. Gectigime pisman degilim hatta cok memnunum. Fakat ilk kez android kullaniyorum. Bir kac sorum olucakti. Oncelikle telefonu katardan aldim.

1.si huawei cloud bolgenizde kullanılmıyor diyor o yuzden aktiflestiremedim. Bu herkeste olan bi durum mu?

2.si google asistan turkce desteklenmiyor diyor. Siri gibi yardimci var mi telefonda.

3.su kamerayi pek beceremedim bilmem gereken ayarlari mi var acaba, internette gordugum ornekler gibi cekemiyorum. Selfiler sanki shop gibi bem beyaz. Portre modunu cozemedim. Genis aciklik modununda istedigim sonuclari alamadim. Bilgilendirirseniz cok sevinirim. Iyi forumlar herkese.

• Kamera dan memnun değilsiniz yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhancetindag

Herkese merhaba, 2 gun once ben de araniza katildim. Iphone 4s'ten beri iphone kullanicisiyim. Gectigime pisman degilim hatta cok memnunum. Fakat ilk kez android kullaniyorum. Bir kac sorum olucakti. Oncelikle telefonu katardan aldim.

1.si huawei cloud bolgenizde kullanılmıyor diyor o yuzden aktiflestiremedim. Bu herkeste olan bi durum mu?

2.si google asistan turkce desteklenmiyor diyor. Siri gibi yardimci var mi telefonda.

3.su kamerayi pek beceremedim bilmem gereken ayarlari mi var acaba, internette gordugum ornekler gibi cekemiyorum. Selfiler sanki shop gibi bem beyaz. Portre modunu cozemedim. Genis aciklik modununda istedigim sonuclari alamadim. Bilgilendirirseniz cok sevinirim. Iyi forumlar herkese.

1. herkes için geçerli maalesef..
    2. evet Türkçe desteklenmiyor. siri gibi bir uygulama pek yok.
    3. kamera ayarlarını ancak internetten bakarak ve deneyerek uygulayacaksın.

• Yok hayir gayet memnunum. Sadece iphone x veya samsung note 8 deki portre modunu tam anlamiyla beceremedim sanirim o yuzden bekledigim sonuclari alamiyorum.

• Bu veriler normal midir sizce peki. Yoksa yine bilmem gereken ayarlar var midir?

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

• normal benim telefonda aynı hemen hemen..
  • Merhaba bende aranıza dün katıldım telefonu dün aldım mate 10 hepsi buradadan ithalatci garantili size bir kaç sorum olacak bu uygulama ikonlarını nasıl degiştiriyotuz? Bide Bü telin ekranının üstünde gelen koruyucu kırılmaz cam mı? Always on sadece pro modellerine mi özel benim mate 10'unda bulamadım o özelliği? Mate 10 da da su gecirmezlik özelliği var mı? Bilgisi olan cevap verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Kısa bir Sony xz premium ardından tekrar mate 10 pro alarak geri döndüm Huawei ye hayat varmış :)))

• flatron58 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle güle güle kullanın.
    Yüklü gelen ikonların haricinde ikon kullanmak istiyorsanız ya Nova gibi başka bir başlatıcı kullanacaksınız ya ikonları kendiniz elle değiştireceksiniz ya da EMUI Theme Editor gibi bir uygulama kullanacaksınız.
    Üzerindeki koruyucu, kırılmaz cam değil, bildiğimiz eski sistem ekran filmi.
    Always on ise sadece Pro modelinde lakin lcd ekranda pile eksi yönde etkisi varken amoled ekranda pile etkisi yok denecek kadar az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 22 Şubat 2018; 15:3:43 >
  • Teşekkürler hocam ama ben teknosada fln o ikonların degişik olduğunu gördüm diye hatırlıyorum sanki bide mate 10 da da su gecirmezlik varmı?

• Uzun süren araştırmalardan sonra 2xxx tl seviyesinde Mate 10'a terfi ettim. Kahve renkli ortadoğu bölge kodlu garantisiz. Şu an 8.0.0.129 güncelliyor bakalım.
    İleriki zamanlarda kullandıkça yorumlarımı yazarım.

Eski telefon Xiaomi Redmi Note 4x 32 gb idi. Çok memnumdum. Sadece bu cihazın kamerası daha iyi olsun diyordum.
    2250ye maloldu. En iyi kamera seçimi olarak duruyor Mate 10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 22 Şubat 2018; 16:23:22 >
  • Ön kamera ve batarya yönünden rakipsiz mate 10 pro ama mate 10 bilmiyorum bataryası nasıl diger özellikleri aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: tugra14

Ön kamera ve batarya yönünden rakipsiz mate 10 pro ama mate 10 bilmiyorum bataryası nasıl diger özellikleri aynı

ekranla ram harici aynısı öyle deniyor bende mate 10 var memnunum fiyat farkı için mate 10 aldım
  • Cihazı yeni aldım. 8.0.0.129 yüklendi. Fabrika ayarlarına dönerek açılışı yaptım. Cihaz çok güzel beğendim.
    İlk sorun whatsapp simgesinde gelen bildirim sayısı yazmıyor. Kutucuk var mesajın geldiği anlaşılıyor ama simge üstü rakam çıkmıyor. Sizde de öyle mi? Çözüm var mı?
  • Ekranda boş bir yerde basılı tutup ayarlara girince bildirim simgeleri kısmında modu değiştirince oldu.

• Arkadaşlar bir sorum olacakti . Şu an X kullanıyorum ve 2.nci telefonum p10 lite . X i satip biraz tasarruf etmek için mate 10 almayi düşünüyorum. Yanliz p10 lite de , videolarda seyrettiğim kadarıyla da mate 10 pro da kırmızı renkler pembemsi gözüküyor. Yani net bir kırmızı rengi yok maalesef. Peki Mate 10 da durum ayni mi acaba ? Kırmızılar kırmızı gibimi yoksa pembeye mi çalıyor? X in kırmızısı ile mate 10 pro nün yada p10 lite in kırmızı rengi çok farklı. X deki gercek kırmızı :)

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.