Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Volte sanal hd değil başlı başına bir seçenek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cella kullanıcısına yanıt
    volte arama ayarlarında değil şebeke ayarlarında bir seçenek çıkması lazım 131 de vowifi de eklenmiş gözüküyor ama bizde yine kullanılamıyor ne hikmetse. Ne operatör ne de Huawei bir çözüm üretmiş değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentataseven

volte arama ayarlarında değil şebeke ayarlarında bir seçenek çıkması lazım 131 de vowifi de eklenmiş gözüküyor ama bizde yine kullanılamıyor ne hikmetse. Ne operatör ne de Huawei bir çözüm üretmiş değil

o şekildeyse volte ayarlarını bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cella

OTA update geldi bana. c636 0.131 güncellemesi. Volte eklemişler.

Yalnız rebrand'ı gerçekten hatasız yapmışım. Açıkçası korkum vardı ota updateleri alacağımı düşünmüyordum
  • Telefonu tanıtan arkadaş: yada bilgi sahibi olan arkadaşlar: bir sorum olacak. Facebook' ta bir video gördüm. Müzik sesi. Fakat bu video YouTube gibi kanallarda yok. Ben bu video daki müziği telefon zil sesi nasıl yapabilirim ? Play Store den program indirmem gerekir mi ? " Ringdroid " diye bir programa denk geldim. Bu programın faydası olur mu ? Yada nasıl bir yol izlemeliyim? Telefonumun modeli : Huawei Mate 10 düz model. yurtdışından geldi. Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birbilenesormalı

Telefonu tanıtan arkadaş: yada bilgi sahibi olan arkadaşlar: bir sorum olacak. Facebook' ta bir video gördüm. Müzik sesi. Fakat bu video YouTube gibi kanallarda yok. Ben bu video daki müziği telefon zil sesi nasıl yapabilirim ? Play Store den program indirmem gerekir mi ? " Ringdroid " diye bir programa denk geldim. Bu programın faydası olur mu ? Yada nasıl bir yol izlemeliyim? Telefonumun modeli : Huawei Mate 10 düz model. yurtdışından geldi. Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.

Hocam facebook videosunu bizimle paylaşır mısınız? Bir bakalım.
  • Arkadaşlar merhaba c185 kodlu mate 10 ile aranıza katıldım, güncelleme geldi açar açmaz, oreo 128 den 129 geçiş var, güncelleme yapayimmi, bir sıkıntı varmı bu güncelleme de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim mate 10 pro tr cihaz benim 8.0.0.127(C432) bu güncel sürümmü? millet 128-129 bahsediyor aratıyorum güncelleme yok diyor.
  • Ben mate 9dan geçtim, hala mate 8 imde var, güncelleme hep sıkıntı, şimdi kendi gelince şaşırdım sorma ihtiyacı duydum

• Trabzondan 2 gece resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezar61 -- 13 Şubat 2018; 21:29:14 >

• Birbilenesormalı B kullanıcısına yanıt
    Youtubedenhttps://mp3.support site aracılığıyla mp3 olarak indir telefona at kullan.
    Hocam, linkini vermiş oduğum vidmate programını kullanıyorum ben. Facebook, youtube, instagram ve dahası bir çok sosyal medyadan bu program ile video indirebilirsin. İstersen videonun sadece sesinide mp3 olarak indiribilirsin. Kullanımı basit ve indirmesi gayet hızlı. Tavsiye ederim.

https://vidmate.tr.uptodown.com/android
  • quote:

Orijinalden alıntı: frost35

Hocam, linkini vermiş oduğum vidmate programını kullanıyorum ben. Facebook, youtube, instagram ve dahası bir çok sosyal medyadan bu program ile video indirebilirsin. İstersen videonun sadece sesinide mp3 olarak indiribilirsin. Kullanımı basit ve indirmesi gayet hızlı. Tavsiye ederim.

Çok büyük izinler istiyor tüm hesaplara ulaşma vs ne derece güvenilir bilinmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Horoz Nuri

quote:

Orijinalden alıntı: frost35

Çok büyük izinler istiyor tüm hesaplara ulaşma vs ne derece güvenilir bilinmez.

Ben 1 yılı geçti kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

• frost35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sadece videonun sesini indirmek için, belki tekrar size yazabilirim. Eğer yapamazsam.
  • ByAdmin kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Fakat video YouTube de yok. Video daki müzikte; YouTube' de yok. Videodaki müziği önce telefona indirmek ve daha sonra, telefona zil sesi olarak nasıl uygulayabilirim? Sizin cevapta bahsedilen siteyi PlayStore den indirmem gerekiyor mu ? Baktım o siteye. Yazıyor: istediğiniz formata çevirin. Yani sadece müzik kısmı telefona inebiliyor değil mi ?
    Haber et hocam oldu olmadı diye. Yapamaz isen yardımcı olurum. Sesi bizimlede paylaşırsan beğenen arkadaşlar olursa kullansınlar
  • hepsiburada ithalatçı garantili almayı tavsiye eden var mı ?
  • shaftman S kullanıcısına yanıt
    Alabilirsiniz hocam en azından 2 yıl garantili cihaz almış olursunuz iyi kötü muhattabınız da olur diğer türlü muhattap yok

• slm arkadaşlar.
    Bu telefonun kulaklık ses çıkışı nasıl,müzik dinlemek için?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.