Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oncelikle bilgi paylasan herkese tesekkur ederim. Burdaki arkadaslarin bilgisine guvenerek bilgi istiyorum. Yakin zamanda mate 10 almak istiyorum. Yurtdisi urunlerinden almak isitiyorum. Sizce hangi seri turkiye de en sorunsuz bir sekilde kullanilir. Guncelle vs de daha az sikintili versiyon. Alp L29 uygun mu mesela imkan varsa hangisi secilmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rearth kullanıcısına yanıt
    benim ki de ortadoğu sürümü C185. kullanmadığım ve bazı google uygulamalarını devre dışı bıraktım. bi de dediğim gibi hep wifi de kullandım. mobil veri hiç yok ve hep 2g de idi. bunlar göz önünde bulundurulduğunda normal hatta az bile diyebiliriz
    9-10 saat paylaşanlar vardı, asıl onlar nasıl alıyor o kadar süreleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qonrul -- 11 Şubat 2018; 17:25:49 >
  • aga61 A kullanıcısına yanıt
    Extra bişey inmedi hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sezar61 kullanıcısına yanıt
    Gönül rahatlığı ile çift simli olarak sipariş verebilir miyiz yani, ekstradan bişey yaptırmak gerekiyor mu imei falan yoksa her şey hazır bi şekilde kullanabiliyor muyuz. Çünkü arada 1000₺’den fazla oynuyor ve bi farkı yoksa 1200₺ fazla vermek istemez kimse

• KLamar1907 K kullanıcısına yanıt
    Nerden alacaksınız cihazı

Gönül rahatlığıyla alabilirsin benim telefon çinden geldi mesela hatta globalde olmayan 128gb 6gb olan modeli

N11’de fiyat bakayım dedim 3200-3400 civarlarında gördüm buraya yazayım dedim, önerebilceğin bi yer varsa ordanda bakabilirim

Hepsiburada dan 3250 ye ithalatçı garantili alabilirsin n11 e çok güvenme ayrıca yurtdışı fiyatı bu zaten cihazın ülkemizde vergi yüzünden fiyatı yüksek

Hepsiburada store’dan indirdim şimdi bakıcam, taksit oluyor mu bu sitelerde

Telefonlara taksiti yasakladı devlet haberiniz yok mu hemde baya oldu bu olay tek çekim alabilirsiniz ya da ticari kredi kartınız varsa ona da taksit yapıyorlar

https://www.hepsiburada.com/huawei-mate-10-pro-dual-sim-128-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000A028F?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&gclid=EAIaIQobChMIqNqmmf2e2QIVwqgYCh0n1AUfEAQYAiABEgIbu_D_BwE

Hadi ya, uzun zamandır internetten alışveriş yapmıyordum askerlik vs vs bakalım araştırayım biraz. Teşekkür ederim içimi rahatlattınız

• merhaba arkadaşlar,

arkadaşım mi 6 dan mate 10 pro ya geçmek istiyor.

mi 6 da çift hat çift işlemcili yani 2 hattı da aynı anda çalışıyor çift uygulama açma özelliği var yani iki hattın whatsapp ını aynı anda kullanabiliyor 2 hatttın gsm inide 4g sinide aynı anda kullanabiliyor bazı sitelerde tek işlemcili yazsa da çift işlemcili.

mate 10 pro dada bu özellik var mı acaba? varsa hemen alacağız?
  • Whisper kullanıcısına yanıt
    aynıları ve daha mate 10 ve mate 10 pro da da var
  • youtube inceleme videolarında falan baktım ama tam emin olamadım. telefonu pcye bağlayınca (samsung dex gibi) ekran tamamen kapanıyor mu? izlediğim videolarda ekran açık kalıyordu sanki. ekran açık kalsa amoled yanması yapmaz mı?
    cevabın için teşekkür ederim. eşimin p10 cihazı ile denedim very high açması için oyunu silip baştan kurmak gerekiyor. Ayarları değiştirince dosya indirmesi gerekli. Ben hala htc m7 kullanıyorum benim cihazımda kalite ayarlarını değiştirdiğim zaman oyunu açmak istediğimde yeni kaplama dosyalarını indiriyor yaklaşık 400 mb kadar.
    Eğer müsait olursan oyunu silip ayarlardan very high seçili iken oyunu kurup kapatıp tekrar açabilir misin ?
    özellikle 2k da fps düşmüyorsa alacağım mate 10 düz ü.
    teşekkürler
    cevap için teşekkürler hocam, kaynak var mı? arkadaşa göndereceğim kendisi sağlamcıdır emin olmadan almaz..

siz telefonunuza bakıpta mı söylediniz? video çekmek imkanınız var mı?
  • Whisper kullanıcısına yanıt
    Video değilde ekran görüntüsü atayım çift sim kart olmadığı için uygulamalı yapamadım ama menüde açıkça var ayrıca ikiz uygulama altında bazı uygulamaları çalıştırabilirsiniz hiç ihtiyacım olmadığı için denemedim

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezar61 -- 12 Şubat 2018; 14:49:43 >

teşekkürler hocam uğraştırdım sizi..

peki çift sim çift işlemcili midir? yani 2 hatta aynı anda whatsapp çalışır mı tek işlemcili olanlarda olmuyormuş yani biri sadece arama yapıyor diğerinde 4g falan kullanabiliyormuşsunuz..
  • OTA update geldi bana. c636 0.131 güncellemesi. Volte eklemişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cella

OTA update geldi bana. c636 0.131 güncellemesi. Volte eklemişler.

yükleme yaptınız mı açıklama kısmında volte gözüküyor yükleyince öyle bir menü çıkmıyor maalesef. Sizde yükleyince kontrol edip bilgi verirseniz çok iyi olur. Bu arada cihazınız orijinal inde mi c636 idi yoksa rebrand mı yapmıştınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentataseven

quote:

Orijinalden alıntı: Cella

OTA update geldi bana. c636 0.131 güncellemesi. Volte eklemişler.

yükleme yaptınız mı açıklama kısmında volte gözüküyor yükleyince öyle bir menü çıkmıyor maalesef. Sizde yükleyince kontrol edip bilgi verirseniz çok iyi olur. Bu arada cihazınız orijinal inde mi c636 idi yoksa rebrand mı yapmıştınız?

Volte dediğiniz sanal HD görüşme ise o özellik var bende. Rebrand yapmıştım.
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.