Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cella

quote:

Orijinalden alıntı: theunix

Herkese merhaba arkadaşlar,

iPhone ve Apple'ın politikalarından sıkıldığım için ben de artık özgürlüğe yani androide geçmeye karar verdim. Araştırmalarıma göre en stabil android sürümleri huawei cihazlarında bulunuyor mate 10 pro almayı düşünüyorum. Zorluk çeker miyim ve bildirimler vs iphone gibi mi bilgilendirirseniz sevinirim.
    Teşekkürler

merhaba, aramıza umarım hoşgelirsiniz:) Huawei androidin apple'ıdır :)

Herkese Merhaba,

Artık ben de Mate 10 pro kullanıcısıyım :)) 1 gün önce aldım İlk izlenim olarak çok memnunum harika bir telefon :)

İlk defa android bir telefon kullandığım için sizlerden biraz öneri almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Telefonun üzerinde gelen sürüm 8.0.0.125 - C432 anladığım kadarıyla daha üst sürümler gönderilmiş fakat bende görünmüyor ne yapmam gerek?

Telefonun 6 Gb ram i bulunuyor fakat 2 ye yakın android kullanıyor normal midir, güncelleştirmeden sonra iyileşme olur mu minimuma indirme şansım var mı?

iOS'tan geçmiş birisi olarak iPhone cihazımda bulunan whatsapp, notlar vs sorunsuz huawei cihaza nasıl aktarmam gerekiyor.

Uzun oldu biraz :)) Teşekkürler.

• arkadaslar xiaomi redmi note 4, 920 tl sarji ekran suresi 10 saat ,hizi super,kasma yok bir sey olsa bile pahali degil bu telefon mate pro 4000 tl cok pahali yazik gunah,ikisineden bakin karsilastirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelecek3535 -- 16 Ocak 2018; 18:49:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

arkadaslar xiaomi redmi note 4, 920 tl sarji ekran suresi 10 saat ,hizi super,kasma yok bir sey olsa bile pahali degil bu telefon mate pro 4000 tl cok pahali yazik gunah,ikisineden bakin karsilastirin

Tebrik ediyorum hocam seni. Çok çok mantıklı bir karşılaştırma gerçekten.
  • quote:

arkadaslar xiaomi redmi note 4, 920 tl sarji ekran suresi 10 saat ,hizi super,kasma yok bir sey olsa bile pahali degil bu telefon mate pro 4000 tl cok pahali yazik gunah,ikisineden bakin karsilastirin

Tebrik ediyorum seni tam benim kafadasın. 100-150 milyar araba alanlarada ben diyorum al bir hacı murat 5 bin tl gidiyormu gidiyor.yazık günah o paralara ,seviyorum yurdum insanını mantık süper cansın .:)

• yenilere hayırlı olsun. pro kullanıcıları imzama gelebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: frost35

quote:

Orijinalden alıntı: Expertiest

Mate 10 pro kullaniyorum parmak okuyucunun cevresi maviden mor rengine dönük bir şeye döndü renk attı ne yapabilirim

Servise götür hocam

yaşadığım şehirde servis yok beklemek zorunda kalacağım, eğer ki aynı şekilde yollarlar ise boşu boşuna göndermiş olurum o yüzden sordum
  • sezar61 kullanıcısına yanıt
    Robot Shark ile Racing Fever: moto bu iki oyunda oldu hocam

• BSAPER B kullanıcısına yanıt
    robot shark benim telde de çalışmadı hanımın asus zenfone 2 de çalıştı oyunla alakalı olabilir sürüm desteği yoktur muhtemelen

Racing fever moto ise sorunsuz çalıştı ve az oynadım oyunu
  • Perşembe bende katılıyom gruba p10plusdan terfi

• Kheldar kullanıcısına yanıt
    aynen oyle,evet internet,whatssupp,facebook disinda programlama yapan ,araba suren ,termo grafik,rontgen ceken telefon mate 10 pro ustun telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelecek3535 -- 16 Ocak 2018; 22:21:3 >
  • kesinlikle oyle dediginiz gibi her yurdum insani bu telefonu alamaz ustun ,zengin insanlar alir ayni 100/150 milyarlik araba alipta murat 124 u kucumseyenler gibi

• Arkadaşlar 129 güncellemesi ni alan veya yükleyebilen varmı kapsamlı bir güncelleme gibi ota da 500 küsür MB gözüküyor

• quote:

kesinlikle oyle dediginiz gibi her yurdum insani bu telefonu alamaz ustun ,zengin insanlar alir ayni 100/150 milyarlik araba alipta murat 124 u kucumseyenler gibi

Hocam belli ki sende biraz alınganlık falan var. Elbette asgari ücretle çalışan insan gidipte almasın bi zahmet ama burası telefonu alıp halihazırda kullanan veya almaya karar aşamasında olan insanların toplandığı bir başlık. Ben bu telefonu rahat rahat alabilecek kadar kazanıyorum gidip almışım bi başkasının bütçesi azdır kesesine göre olanı alır öbürüde gider bundan hiçbir farkı olmamasına rağmen verir 2 katını porche desing alır. Ayağını yorganına göre uzatmayana ders vermek için burda değiliz. Sen sadece o saydığın programları kullanabiliyorsun diye herkesin öyle olduğunu mu zannediyorsun? Bu seviyede telefon alan insan sadece whatsapp, facebook kullanıyor öyle mi telefonlarında? Neyse.

• arkadaşlar 3-4 tane sistem güncellemesi aldım ama hala şu Anadolu ajansı uygulamasından son dakika bildirimlerini alamıyorum.

herkeste aynı mı acaba. yoksa bende mi sorun var anlayamadım.biri hayrına marketteki anadolu ajansı uygulamasını yükleyebilir mi. ve tabi bildirim alıp alamadığını da haber ederse çok memnun olacam, dua da ederim bakın

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

• bulentataseven kullanıcısına yanıt
    129 güncellemesi gelmedi daha önceki mesajlarımda paylaştım gelmiş sandım ama sürüm kodu farklı yakın zamanda gelir ama
  • Kheldar kullanıcısına yanıt
    alinganlik yok elbette,teorik olarak mate 10 pro ile redmi note 4 un teknik ozellkleri bellidir ,epey adli sitede ilgili kategoride en ustte yer alan bir telefondur ama mazur gorunki bende bir alternatif sunup alacak arkadaslara belki bir secenek ,farkllik sundum cunku bir ekran kirildiginda,yada mor renk oldugunda yada yeteri kadar ekran suresi alamiyorsa keske dememek icin sunulan bir secenek gibi....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: frost35

quote:

Mate 10 pro kullaniyorum parmak okuyucunun cevresi maviden mor rengine dönük bir şeye döndü renk attı ne yapabilirim

Servise götür hocam

yaşadığım şehirde servis yok beklemek zorunda kalacağım, eğer ki aynı şekilde yollarlar ise boşu boşuna göndermiş olurum o yüzden sordum

Hocam önce huawei destek ile telefonda görüş durumu anlat. Ne yapılabilir öğrenmiş olursun ve ona göre hareket edersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

129 güncellemesi gelmedi daha önceki mesajlarımda paylaştım gelmiş sandım ama sürüm kodu farklı yakın zamanda gelir ama

129 güncellemesi ff de gözüküyor ota ve full ota denedim tabiki başarısız oldu. Ota boyutu 500 MB civarında 8.0.0.128C185 bendeki sürüm geçen hafta normal otadan geldi 128 sürümü. Birde volte ayarı yapabilen varmı Turkcell de?

• Arkadaşlar merhaba, telefonun ön kamerasından memnun musunuz? P10 plus ya da Mate 10 arasında kaldım kullanıcı tecrübelerine ihtiyacım var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gereksiz yere yazıyorsunuz, sizin tercihiniz bizi ilgilendirmeyeceği gibi, bizimki de sizi ilgilendirmez...

Benim için kullandığım herhangi bir ürünün tasarımı önemli bir etkendir mesela... Xiaomi cihazlar ve özellikle redmi beş para etmez bu konuda... Siz beğenmişsiniz beni ilgilendirmez... Ama sadece tasarımı bile aradaki farka değer bence...
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.