Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamlar cache temizlemedim ama bluetooth icin cache temizlemek nedir bilmiyorum bile normal browserdan yaptigimizi demiyorsunuz heralde?
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Reset atmadim soundbara bi onu deniyeym olmadi, baska bir cihazla eslesmesinde sorun yok soundbarin
  • Taşralı kullanıcısına yanıt
    Ayarlar / Uygulamalar / Ayarlar / Varsayılan Uygulama Ayarları / Yardım ve Sesli Giriş

Bu kısımda olmalı hocam P10 Plus da alttan çekince çıkıyordu burdan kapattım sızınkıde burdan olmalı ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackberryBB -- 15 Ocak 2018; 12:56:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alttan bir menü çıkmadı ama Google asistanı şöyle kapattım.

Ayarlar - Uygulamalar - Google

Burada devre dışı bırakı seçtim. O (bence) lüzumsuz sayfa kayboldu.

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam bazı oyunlarda oluyor bu. İşletim sisteminden kaynaklı olabilir mi

• Cella kullanıcısına yanıt
    Temizledim ama devam ediyor sorun. Her oyunda değil bazı oyunlarda oluyor işletim sisteminden kaynaklı olabilir mi

• merhabalar size sorum olacak,

note 8 ve mate 10 pro arasında kaldım. telefonu sık kullanan biriyim ve batarya benim için çok önemli. acaba bi günü çıkarabilir miyim mate 10 ile?

ve de mate 10 da stereo hoparlör ve su geçirmez özellikler var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: oski_58

merhabalar size sorum olacak,

note 8 ve mate 10 pro arasında kaldım. telefonu sık kullanan biriyim ve batarya benim için çok önemli. acaba bi günü çıkarabilir miyim mate 10 ile?

ve de mate 10 da stereo hoparlör ve su geçirmez özellikler var mı?

Mate 10 pro da su gecirmezlik ve stereo hoparlör var.

• Taşralı kullanıcısına yanıt
    Ana ekranın(başlangıç ekranının) boş bir yerine parmağınızı basılı tutun. Aşağıda açılan Duvar Kağıdı, Araçlar, Geçişler, Ayarlar çıkacak. Orada Ayarlar a girin. Başlangıç Ekranı döngüsünü aktifleştirin. Google gider ve başlangıç sayfaları döngüye geçer

• BSAPER B kullanıcısına yanıt
    İşletim sistemi kaynaklı olmaz da bende de 2-3 oyunda yaptı. Telefon ekran çözünürlüğünü HD yapıp çözdüm. Diğer 2 si google playden indirmediğim oyunlar olduğu için ondan kaynaklı sanırım. diğer oyunlarda sorun yok.

Birde hangi oyunlar olduğunu yazarsan bende test edeyim
  • Mate 10 proda wifi hızından hiç memnun degilim. Bilemiyorum benim modemdenmi kaynaklı gerçi laptop vs hız iyi telefondan forumda sayfa açması bile sıkıntı oluyor. 4.5g geçiyorum fişek bir ayarmı var bu wifi için?
  • Sizin modemle alakalı olabilir ayar varmı bilmiyorum ama bende hız bu şekilde

35 mbit turknet kullanıyorum şimdi denedim indirme hızı 4MB/sn ekran görüntüsünden de belli oluyor

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum fakat bu amoled yanığı işi kafamı karıştırıyor biri aydınlatsın beni lütfen :) Bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı? Garantiye dahil mi?
  • oski_58 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, öncelikle aynı süreçten bende geçtim Note 8 ve Mate 10 Pro arasında kaldım. Pil performansı benim içinde önem arz eden bir durumdu. Pro yu tercih ettim pişman mıyım asla harika bir pil performansı var. Kesinlikle harika bir performans ve çok hızlı şarj oluyor.
  • Amoled yanığı dediğiniz şey amoled ekran kullanan bütün telefonlarda olma ihtimali olan bir şey bunu üreticiler de kabul ediyor. Bugün samsung tarafında s8 lerde yaşanıyor lg de zaten var huawei de ben şahsen duymadım olabilir kesinlikle olmaz diye açıklama veya vaat de bulunamıyor hiç bir üretici. Bu ekranların kronik sorunu maalesef. Bazı dikkat edilecek noktalar var ihtimali en aza indirmek mümkün. Ekran değişimi de yapıyor diye biliyorum firmalar. Benim bilgim konuyla alakalı bunlar yardımcı olmaya çalıştım umarım işinize yarar bu bilgiler.
    iyi günler
  • Hepsiburada'ya mate 10 gelmiş 3000 TL. Acaba hangi sürüm hangi rom var içinde? Pro daha pahalı olduğundan 10 almayı istiyorum ayrıca parmak izi de önde olduğu için ama hiç bilgi yok.

• urtur kullanıcısına yanıt
    Sürüm çokmu önemli.devamlı güncelleme geliyor zaten. Ama 3000 liraya paralel ithalatdır sanırım. Bence bazı özellikleri prodan daha iyi

• Captainn1 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim :)

• Mate 10 pro kullaniyorum parmak okuyucunun cevresi maviden mor rengine dönük bir şeye döndü renk attı ne yapabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Expertiest

Mate 10 pro kullaniyorum parmak okuyucunun cevresi maviden mor rengine dönük bir şeye döndü renk attı ne yapabilirim

Servise götür hocam
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.