Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: java

Bu cihazı alacak arkadaşlar Arabistan'dan jarir'den alırsa 2799 SAR fiyatı... Kayıt vs derken 3000 TL biraz altına almış olunur ki TR fiyatı saçma pahalı... Ben de TR'den alacaktım ama dışarıda kaça diye bakınca sinir oldum...

Hey yavrum hey çok değil 2008 de 1 Suudi Arabistan Riyali 29 kuruştu. Yani huawei mate 10 pro 840tl olacaktı.
    5000 usd Zamzam towerdan 29 senelik umre devremülkü alınıyordu. 1 USD 1.18 tl

Suudlar petrolü 2008den sonra buldu heralde paraları bu kadar değerlendiğine göre :D
    Halbuki o zaman petrol 100 dolardı. Demek çok kazanıyoruz diye kıyak geçiyorlardı müslüman kardeşlerine
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Bende almaya yakınım mate 10 proyu guzel resim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mkkabaoglu kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun hocam. İnanın hiç özenmeden çekilen bir foto ;)

Kamera gerçekten çok iyi. Bir çok forum editörü boşuna övmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Sadece huawei deil bütün telefonlar artık afedersiniz b. Çıkardı resmen 4.5 milyar ve şimdi Apple belasinin citayi 7 bin liraya kadar cikarmasiyla telefon piyasası aldı başını gitti türkiye şartlarında kolay kolay bu paraları kimse vermez zaten internette ki yorumlardan ne kadar az saattigida pahalı bu kervana huawei de katılınca xiaomi ve one plus satışlarda patlama yaptı. Sadece telefonlar la karsilastirmayla bu fiyat pahalılığı göz önüne gelmiyor bugün philips 55 pus 4k 7102 modeline baktım 4 bin lira civarında bi telefona 4-5 bin lira çok para inşallah ithalatçı si gelirde bi nebze olsun düşer fiyatlar

Aynen öyle hocam haklısın yakında 10 bin liraya telefon satacaklar gibi böyle giderse.

• atik8214 A kullanıcısına yanıt
    Ben turkcell hattım üzerinden aldım. Ancak türk telekom hattımla kullanıyorum.

• 2 fotoğraf paylaşıyorum.

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

• drgray kullanıcısına yanıt
    Tasarım olarak mate 10 pro yu tavsiye ederim ios dan sonra geçtim bu cihaza yaklaşık 5,6 yıl oldu andiroid kullanmayalı inanın iponu hiç aratmadı stabil ve akıcı kamerası da çok çok iyi pil zaten efsane 6s den sonra tam 2 gün gidiyor bana daha ne olsun :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: Barce

Ben turkcell hattım üzerinden aldım. Ancak türk telekom hattımla kullanıyorum.

Hayırlı olsun hocam.. Turkcell in sitesinde görünmüyor hala tüm bayilere gelmiş midir acaba

• rueta R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, ben buyaka avm turkcellden aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barce

Teşekkürler, ben buyaka avm turkcellden aldım.

Çok yakınım oraya fırsat bulabilirsem bi bakayım

• Cella kullanıcısına yanıt
    tabi hocam inşallah gelince paylaşım yaparım 👍

• W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Yorumun için çok teşekkürler. Güzel bir kamerası var yurtdışından alma durumum da var ancak dediğin gibi kapalı kutu ki ekran yanması sorunları konuşuluyor kafamı karıştırdı bu konu da.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Harika olur özelden mesaj da atabilirsin merakla bekliyorum.

• drgray kullanıcısına yanıt
    Aynen size katılıyorum bedava verseler iPhone kullanmam, Çünkü ben özgürlüğü seviyorum

• Beyler cihaz çok iyi ilk başta samsungu ararım die korktum ama şuan iyki almışım diorum

Ama henüz npu biriminin bir espirisini görmedim açıkcası

• ekran problemi tepkisiz kalma ve mura efekti olan var mi

• sizce almanyadan LG V30 mu almak daha mantıklı(900 euro) yoksa mate 10 pro mu (800euro) birde mate 10 pro modelindeki iç ekran çerçevesi kalın mı siyah şerit şeklindeki??

• İrishblood81 kullanıcısına yanıt
    Aynen kapalı kutu kullanıcı yorumları yok piyasada yeni telefon handikaplari neler bunlar hakkında hiçbir bilgi yok dedemin bi lafı vardı bildiğim yoğurdu bilmediğim ayrana değişmem diye :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü Türkiye'den aldım. 6 gb ram'li 128'lik olanı..

Cihaz oldukça güzel ve hızlı çalışıyor. Güzel fotoğraf çekiyor ama p10 plus'a göre ve mate 9'a göre "daha" az keskin fotoğraflar çekiyor sanırım bu bir tercih meselesi yapmışlar. Özellikle gece çekimlerinde "bariz" çok iyi ışık alıyor. önceki telefonun note8'di, ondan daha iyi ışık alıyor. Macro'da note 8 daha iyi ama bu telefon bir kaç küçük ayarla çok güzel fotoğraflar çekiyor. Arka planı bulanıklaştırma çok iyi çalışıyor, özellikle geceleri gerçekten iyi. ön kamerası bence note8'den iyi. Ağırlık olarak oldukça hafif ama pili oldukça iyi gidiyor, akşama kadar kurcalıyorum eve geliyorum hala yüzde 40'larda, aynı durumdaki note ucu ucuna yetiyordu. Akıcı ve seri çalışıyor. parmak izi okuyucusu oldukça iyi. note8'deki uzun ekran sıkıntısı bunda yok. ekrana büyüttüğünüzde "çok" fazla kırpmıyor.
    Eksik olarak "kablosuz" şarj özelliği var. Gear fit saatimi görmedi, uygulama desteklemiyor henüz. Ve telefon kapalıyken gelen bildirimleri, normalde note8 ve öteki telefonlarda açarsınız ya ne var diye kilidi açmadan bunda o yok daha. Bir de "Türkiye" sürümü, avrupa sürümünden geride. Bunun kötü tarafı şu ki "blutut" cihazlara bağlayıp otomatik kilit açma işlevi bende bir türlü çalışmadı, kardeşimde avrupa çift hatlı sürümü var onda çalıştı. Smartlock yok, bu can sıkıcı. Bu gün bir kaç siyah beyaz ve renkli fotoğraf çekeceğim, paylaşırım. Öteki telefonum note8'di onu sattım..

• Mate 10 pro

Google pixel 2 xl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 16 Aralık 2017; 12:18:35 >

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.