Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emui 9.1 güncellemesi yakın gelecekte geliyormuş.

https://www.donanimhaber.com/Huawei-EMUi-9-1-guncellemesi-alacak-49-cihazinin-isimlerini-acikladi--109984

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenixae -- 21 Nisan 2019; 12:42:34 >
  • yakın gelecek 2020 galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün google güvenlik güncellemesi geldi. Cihaz çift simli sürüm numarası 9.0.0. 218 C185

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redloves kullanıcısına yanıt
    O kamera düzeltilsin biz de geçeriz😎

• Beyler android 9 da mobil ağlardan 2g 3g 4.5g seçme menüsü yoktu türkcell de gelmiyordu ne oldu o güncelleme ile düzeldimi veya bir çözüm bulan var mı?

• arkadaslar mate 10 satan varmi istanbul bahcelievler

• ben bu telefonu sırf kamerasi icin almistim ama bu 9 guncellemesinden sonra kamera berbat. ozelliktede acik havada detay yok. bunu duzeltmenin bi yolu yokmu. 8 e donmek istiyorum ama o da olmuyor. baska bi kamera uygulamasiyla sorun cozulurmu bilgisi olan varsa yardimci olsun lutfen. telefondan sogudum resmen

• fatih1009 kullanıcısına yanıt
    Başka bir kamera uygulamasıyla olmaz. Artık gelecek olan yeni güncellemelerle düzeleceğini umut edeceğiz.
    O yüzden ben Android 8 ile devam edeceğim

• petro24 kullanıcısına yanıt
    guncelleme ile duzelecegini sanmiyorum. adamlar yeni telefon almamiz icin boyle yapiyor zaten. acaba 9 u bastan yuklesem 8 e gonebilirliyim.

• Arkadaşlar bizim cihazda android 9 yüklü olanlarda garanti cep uygulamasını kullanan var mı? Uygulamayı garanti cep diye indiriyorum garanti tablet sürümü yükleniyor. Bizim cihazı tablet olarak algılıyor Google play.

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Hocam Bu sorun sadece Android 9da mevcut bu problemden dolayı 8 e dönüş yaptım. . Garanti uygulaması bizim telefonu tablet olarak görüyor ve tablet sürümü yüklüyor. Garanti müşteri hizmetleri filan konuyla alakalı sessiz kalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

Hocam Bu sorun sadece Android 9da mevcut bu problemden dolayı 8 e dönüş yaptım. . Garanti uygulaması bizim telefonu tablet olarak görüyor ve tablet sürümü yüklüyor. Garanti müşteri hizmetleri filan konuyla alakalı sessiz kalıyor
    Hocam aslında bunu sürekli yapmıyor. Belli aralıklarla güncelleme geliyor garanti cep uygulamasına. Güncellemeden sonra düzeliyor genelde. Ardından bir güncelleme daha geliyor atıyorum bir ay sonra. Güncelleyince bakıyorum yine tablet sürüme dönmüş. Bir önceki sürüm garanti cep idi halbuki. Geriye dönüş de olmuyor. Cep sürüm yüklü iken apk olarak yedeğini alsak ve güncellemeleri es geçsek sorun olmayacak aslında.

• Wifi 'ye geçince bildirim gelmeme sorunu devam ediyor . Wifi kapatıp açınca düzeliyor.
  • Cihaz ara sıra kendi kendine titriyor. Bakıyorum ne arama var ne bildirim var. Öylesine titriyor sanki bildirim veya mesaj gelmiş gibi. Parmak izine filan temas yok bu arada. Cihaz açık ve kullanım esnasında oluyor bu titreme durumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: chtr

Wifi 'ye geçince bildirim gelmeme sorunu devam ediyor . Wifi kapatıp açınca düzeliyor.
    Aynen bende de devam ediyor.
    Evde bir tane de P Smart 2019 var, onda da aynı problem başladı kendi sorunumu yazdıktan bir gün sonra... Onun konusunda da bu sorundan muzdarip kullanıcılar var ama kimsenin elinden bir şey gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

Cihaz ara sıra kendi kendine titriyor. Bakıyorum ne arama var ne bildirim var. Öylesine titriyor sanki bildirim veya mesaj gelmiş gibi. Parmak izine filan temas yok bu arada. Cihaz açık ve kullanım esnasında oluyor bu titreme durumu.
    aynen hocam yaaa. bende bayadır var bu durum. acaba yüklü olan uygulamalardan biri bildirim mi gönderiyor diyorum ama yok. ara ara yapıyor bunu. bulamıyorum diye deli olmuştum, demek ki yalnız değilmişim

• quote:

Orijinalden alıntı: Qonrul

aynen hocam yaaa. bende bayadır var bu durum. acaba yüklü olan uygulamalardan biri bildirim mi gönderiyor diyorum ama yok. ara ara yapıyor bunu. bulamıyorum diye deli olmuştum, demek ki yalnız değilmişim

Alıntıları Göster
    Mate 10 pro konusunda da bu sorunu yaşayanlar olmuş ikimiz de yalnız değiliz hocam 😂 esrarengiz bir sorun olduğu aşikar ama. Huawei'den bir gizem daha...

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    +1 arkadaşlar bende de aynı problem var google asistan ile ilgili olduğunu düşünüm ama onunla alakalı değil gibi. Çözüm bularsanız beni de etiketleyin
  • fthkrkmaz F kullanıcısına yanıt
    Telefonu aldığım günden beri bildirim sorunu yaşamadım. Tüm uygulamalardan bildirimler sorunsuz geliyor.
    Acaba tek simli çift simli cihazlar arasında fark mı var? Bendeki cihaz çift simli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petro24 -- 26 Nisan 2019; 11:24:48 >
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.