Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yanlışlıkla bütün fotolarımı sildim. Nasıl geri getirebiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quesnay kullanıcısına yanıt
    Son silinenler diye bir klasör var. Oradan mı sildiniz yoksa galeriden mi?
    Galeriden sildiyseniz son silinenler klasöründen geri al işlemi yapabilirsiniz.

• dominikk kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ben direkt dosya yöneticisinden sildim. Kamera diye gözüküyordu adı,başka bi isim olarak değişmiş sanırım. Bende farketmedim sildim

• Arkadaşlar kullandığınız hızlı şarjı destekleyen power bank varmıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redloves kullanıcısına yanıt
    Bir ara huaweinin kendi 5A destekli power bankı var aliexpresste onun dışında hepsi aynı xiaomi yada anker bakabilirsiniz

http://dhbr.co/bsLm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 3 Nisan 2019; 20:32:3 >
  • abeslank kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat nedir öyle yanlış görmedim değil mi ? 340₺ yazıyor:) bende anker'in 20 binlik olan modeli var ama hızlı şarj olmuyor çıkış amper değeri yeterli gelmiyor sanırım. Neyse eldeki ile idare edeceğiz mecburen. Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Kilit ekranında yada ekran kapalıyken video oynatabilen var mı? Varsa yolunu anlatırsa sevinirim...

• kvolkany K kullanıcısına yanıt
    vlcde videoyu açıp, 3 nokta düğmesiyle açılan ayarlarda "ses ile oynat" dediğinizde videoyu ekranı kapatsanız bile devam ediyor. Daha kısa bir yoluda vardır başka program ile ama benim işimi görüyor.

youtube içinde "youtube vanced" diye bir apk var googleda bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vayanamvaybabam

arkadaşlar android 9a geçtiğimden beri telefonda ram fazla kullanılıyor normalde arkada 1-3 uygulama açıkken 2 gb civarı boş ram olurdu şimdi en iyi halde bile 1.7gb boşta bunu benden başka yaşayan arkadaşlar da var mı?çözümü var mı? iyi geceler
    Sürümü nedir sizdeki güncellemenin? bana gelen 9.0.0 177

• onedoo O kullanıcısına yanıt
    ekran süresi ortalama 5 saat
    *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

• Arkadaşlar bu telefon artık ithalatçı garantili olarak da satılmıyor maalesef, bir telefoncu pasaport kayıtlı olarak 2500 tl fiyat verdi. Oradan alabilirim belki de, kullananlar arasında garantisiz olarak alan var mı? Telefonda belli bir sorun filan varsa garantisiz alınmaz çünkü. Bahsettiğim model düz mate 10 bu arada, lite ya da pro değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxi_rocker -- 5 Nisan 2019; 14:47:9 >
  • maxi_rocker M kullanıcısına yanıt
    hocam çinden getirttim arkadaşa 2017 aralık ayında maşallah taş gibi herhangi bir sorunla karşılaşmadım
  • maxi_rocker M kullanıcısına yanıt
    Artık tüm telefonlarda ithalatçı devri bitti. Bu telefonun kronik herhangi bir sorunu yok. Hatta bu telefonu servise tamire göndereni okumadım duymadım.. Bu telefonda yaşayacağınız tek sorun güncellemelerle ilgili olur. bir çok arkadaş Android 9 u beğenmedi ve 8 ile devam ediyor başka bir problem yaşayan olmadı..
    Çift simli veya tek sim farketmez İmei kaydına pasaport kaydına çok dikkat edin huawei telefonlara sonradan imei atılmıyor.

• Whatsapp bildirim/mesajlarının gelmemesi ile ilgili benden başka sorun yaşayan var mı?

Son iki gündür, gelen mesajlar için ne bildirim alıyorum ne de uygulamaya girmeden mesajları okuyabiliyorum.
    Uygulama girip, çıktıktan yaklaşık 10/15 dakika sonra whatsapp web de dahil bağlantı kopuyor.
    İşin ilginci, son iki haftadır ne uygulamaya, ne sisteme ne de herhangi başka bir ayara dokundum, durup dururken böyle bir sorun oluştu.

Whatsapp'ı kaldırıp yeniden yüklemek, bir önceki sürüme dönmek, bir önceki sürümden tekrar güncellemek,
    Ağ ayarlarını sıfırlamak (wifi ve mobil veri uykudayken devamlı aktif olarak seçili),
    Recovery üzerinden cache bölümü temizlemek,
    Tüm verilmiş bildirim izinlerini, arka planda çalışma, pil optimizasyonunu yok sayma vb ayarları tekrardan yapmak, bir işe yaramadı.

Herhangi bir önerisi olan varsa denemek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 6 Nisan 2019; 22:35:55 >
  • abeslank kullanıcısına yanıt
    Ne alaka? Gayette devam ediyor ithalatçi garantili cihaz satışları.

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Nerede? ben 1 yıl önce mate 10u ithalatçı garantili n11den aldım, 10dan fazla ithalatçı garantili satan vardı.

Mate 20 proya baktım şuan 1 tane var ondada foto yok, ne idüğü belirsiz, 6400tlye
    Note 9 ve s10+ da hiç yok n11de
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Evet devam ediyor fakat şuan satılan cihazlar zamanında ellerinde kalmış, stok bitince devamı gelmeyecek. 600 lira imei kaydı ithalatçıyı vurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 7 Nisan 2019; 9:53:23 >
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    Son huawei guncellemesinden sora ayni sikinti bende de basladi. Anladigim kadariyla wifi ye baglanirsa veya wifi den cikarsa whatsap disconnect oluyor. Guncelleme oncesi wifi+ vardi onuda kaldirmislar..

• quote:

Orijinalden alıntı: chtr

Son huawei guncellemesinden sora ayni sikinti bende de basladi. Anladigim kadariyla wifi ye baglanirsa veya wifi den cikarsa whatsap disconnect oluyor. Guncelleme oncesi wifi+ vardi onuda kaldirmislar..
    Bu da başka bir sıkıntı ama benim durumum biraz daha farklı, ben android 8 deyim yani hiç güncelleme yapmadım ki yakın zamanda güncellenen uygulamam bile yoktu.
    Özellikle Whatsapp için hiç sıkıntım yoktu, gün içinde durup dururken başladı ve yaklaşık 3 gündür böyle. Gün içerisinde, şimdiye kadar her zaman bağlı olduğum wifi'ye bağlıydım ve wifiden kopma ya da kapsama alanından çıkıp tekrar bağlanma gibi bir durum da olmadı.

Hep,"-her Huawei kullanıcısı bir gün bildirim sorununu yaşayacaktır..." derdim ki ne yaparsam yapayım bildirim alamadığım uygulamalar vardı ama şimdi çalışan bir uygulamanın da soruna dönüşmesi, üzerine tuz, biber oldu.

• Lomax. kullanıcısına yanıt
    Whatsapp guncellemesi kaynakli ile olabilir o zaman. Yeni guncelleme bekleyecegiz

• 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.