Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece cekimnde yapay zekanin geceyi taniyamamasi sinir bozucu cok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben bu 9 güncellemesinden memnun kalmadım. 8 e dönmek istiyorum. Mümkünse ne yapmam gerektiğini kısaca anlatabilirmisiniz.

• Arkadaşlar çinden gelen mate 10 pro ya imei atılır mı

• Pil tüketimi epeyce düzelmişken 9.00.177 güvenlik güncellemesi ile tekrar hızlı tükenmeye başladı, bazen gece 12:00 den sabah 6:30 arası süper güç tasarrufu pil modunda %7 pil tüketimi vardı. Bu gün 9.00.192 güvenlik güncellemesi geldi umarım düzelir.

• Android 9 tam anlamı ile stabil hale gelmesi için 2 ay kadar süre gerekli bence.Tabi satış politikaları yeni çıkan amiral gemisi vs olmadığı taktirde. Son yıllarda üreticiler alt modelleri güncellemeler ile hantallaştırabiliyor.Amaç yeni cihaz satmak malum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet 9.0.0.177 bana da geldi şimdi. C185 bölgeli telefon.
  • Android 8 e döndüm ama sürekli android 9 a yükselt tacizi başladı dün de kendi kendine 9.0 ın dosyalarını yüklemiş onay bekliyor. Güncellemeyi bu kadar dayatması çok can sıkıcı hele ki 9.0 bu kadar kötüyken

• ilyasklc İ kullanıcısına yanıt
    Şarja her takıp çıkarmanız da soruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 21 Şubat 2019; 23:50:40 >
  • Android 8 de olan ya da 9 dan geri dönen arkadaşlar, kamera yazılımınızın sürümü kaçta acaba?
  • abeslank kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle çok rahatsız edici ve kapatmanın yolunu bulamadım bildirimleri engelledim fakat pop up şeklinde çıkıyor bu seferde resmen legal virüs gibi.

• Lomax. kullanıcısına yanıt
    8.0.0.301 sürümünde gözüküyor

• ilyasklc İ kullanıcısına yanıt
    Benim gibi sistem güncelleyiciyi kaldırın kafanız rahat etsin..
    *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

Gereksiz sistem dosyalarını rootsuz bu yöntem ile kolayca kaldırdım
    https://youtu.be/TSwBsw6MgiA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petro24 -- 22 Şubat 2019; 1:5:38 >

• *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***
    *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

Genelde pili bu kadar kullanmam çünkü pil sağlığı için mümkünse 40 in altına düşürmeden şarj etmek gerekiyor aklınızda olsun.

Kullanım 15 saat yarısı wi fi yarısı 4.5 g. Konum internet sürekli açık yarım saat oyun gerisi gezinme. Android 9

• petro24 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim faydasını görürüm büyük ihtimalle.

• Arkadaşlar android 9 dan memnun kalmamış olabilirsiniz ama bu ladar kötülemenize de anlam veremiyorum
    Benim açımdan değişen hiçbirşey yok şarj durumu aynı kamera 8 de nasılsa 9 da da aynı arayüz akıcılığı daha iyi
    Ayrıca android 9 ana sürüm hariç şu an itibariyle 2. Güncelleme geldi

Android 9 ile ilgili tek sorun 2. Güncellemeyi yükleyenler geri dönüş yapamıyor

Onun haricinde farkeden bişey yok

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa android 9 güncellemesi tam bir rezalet sebebine gelirsek android 8 de 2 gb olan boş ram 9 da 800mb lara kadar inebiliyor ve bu arka plandaki uygulamara geçerken uygulamanın sürekli yeniden başlamasına neden oluyor, özellikle oyun oynarken mesaja cevap vermek için bile çıktığınızda oyunu kapatıyor ve baştan girmek zorunda kalıyorsunuz ek olarak pil kullanımınsa ciddi bir düşüş var belki sizin kullanımınızda farkedilmiyor olabilir fakat telefonu yoğun kullanan biri olarak daha önce gün içinde şarja takmadığım telefonu mutlaka şarja takmam gerekmeye başladı. Android 9 un da iyi yönleri var mesela netflixte hd izleme seçeneği olması, ciddi anlamda daha hızlı olması ve 960 kare gibi çoğu kişinin önemsemediği ama bence yazılımın gücünü gösteren bir özelliğin eklenmesi gayet olumlu gelişmeler.

• Bazen yukarıdan bildirim düşüyor. Ampül şeklinde Tips çalışıyor gibi bişey yazıyor. Nedir o

• Telefonun işlevlerine dair ipucu..

• Huawei başlangıç sayfası neden çok çalışıyor. Adam instagram ve imternetten sonra geliyor. Dikkat ettim ne zaman ön plana çıksa ekran sürem yerlerde. Yüzde 70e indi telefon daha 1 saat 15 dk😄

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    Bence Arayüz hızlı olsun diye işlemciyi sonuna kadar kullanıyor sanırım buda pil tüketimini arttırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 24 Şubat 2019; 1:35:2 >
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.