Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Huawei telefonları avrupa asya gibi sattığı bölgeye göre ayırıyor. güncellemeyi dağıtırkende yine bölge bölge ayırıp dağıtıyor. mesela C432 avrupa tek simkart bendeki c185 arap çift simkart . Sizin cihaza da güncelleme gelmesi lazım yakında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.0 a dönüş yaptım fakat tek sıkıntım netflix kullanırken hd görüntü alamamak oldu bu sorunu 8.0 da çözebilen var mı 9.0 da gayet yüksek kalitede izlerken 8.0 dönüş yaptığımda kalitenin düşmesi çok sinir bozucu.

• ilyasklc İ kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sorun sadece c432 lerde var sanırım

• abeslank kullanıcısına yanıt
    Benimki c185 muhtemelen 8.0 da komple var ve ekran hdr destekli olmasına rağmen 9.0 da da hdr izleyemiyorduk büyük ihtimalle netflix sorun yaratıyor.

• ilyasklc İ kullanıcısına yanıt
    Hocam sanki mate10 pro konusunda da bu konu tartışılıyordu bilmiyorum çözüm bulabildiler mi.

• abeslank kullanıcısına yanıt
    Mate 10 pro ya hdr desteği geçen sene sony nin bazı modelleri ile geldi diye biliyorum, mate 10 ara model olarak kaldı.

• Burası mate 10 pro konusu değil derken 2 cihaz arasında abartılmayacak farklar var zaten. Olabildiğimiz kadar yardımcı oluruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mate 10 pro ekranını lcd tv ye kablo ile bağlayıp görüntü aktarmak istiyorum kablolu bağlantı yapan varmı, hangi ürünü önerirsiniz.
  • *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

Sırf şu batarya süresi için bile Android 9 a geçmem. Her geçen gün daha çok seviyorum telefonu. Lg G2 telefonların şahı derdim,bu telefon onu geçer.

• Bende çok memnunum mate 10'dan. Halen 9 sürümündeyim. Gün içerisinde 4,5g açık halde 7 saati net veriyor. Geçen gün arada sırada ortalama bir kullanımla da 3 gün gitti şarjı. Mükemmel maşallah. Dünden bugüne 4,5g kullanımdan bir örnek.
    *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

• redloves kullanıcısına yanıt
    Maşallah hocam

• telefonun ekran açık kalma süresi kullanımınıza göre değişir arkadaşlar ben yeri geliyor 6 saat yeri geliyor 4 saat ekran süresi alıyorum şimdi neye göre ekran süresini baz alıyorsunuz yoğun kullanımda 1 günü rahat çıkarıyor normal kullanımda 1.5 gün
  • yani yok bu tek sim c432 lerde sıkıntı var. 26-27 saatleri kasarak cıkarıyorum ben. sizin telefonda %56 da 23 saat diyo. yazıklar olsun geri android 8 e de dönemiyorum şu an. android 8 deyken 3 günü ben de görmüştüm ama şu an max 26-27 saat umarım bi el atarlar bu duruma.
  • Quesnay kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de geçmeye tereddüt ettim ama batarya gücünde hiç eksilme olmadı 8 de neyse 9da da o. Akıcılık telefonun rahatlaması kar kaldı.

• Abi bunlar nasıl manyak rakamlar insanın inanası gelmiyor. Ben yüzde 50ye gelince 3 saat. En fazla 3.5 saat. Adamlar 5 6 saat yapıyor yüzde 50de. Tuhaf

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 9.0.0 159 ile 9.0.0 177 arasında ne fark var?

Bana 2 ay önce 9 geldiğinde yüklemiştim (159 olan)

Şarj sıkıntı oldu diye 8 e geri dönmüştüm.
    Şu an 177 geldi, ana sürüm mü yoksa iyileştirme yaması falan mıdır? En önemlisi şarj sorunu devam ediyomudur emin olamıyorum. Kararlı sürüm gelmeden güncellemek istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: onedoo

Bu mesaj silindi.
    Banada geldi bugün. Şuan 9 sürümdeyim gelen paket 610 mb. Akşam eve geçtiğimde güncellerim artık.

• AY Force A kullanıcısına yanıt
    ben daha stabil olunca geçerim diye düşünüyorum o yüzden 8 de kalıcam bi süre daha hocam.

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    android 8 de iken benim de %50 de 4.5 saat civarı oluyodu tamamen kullanımda da 8.5 saat oluyodu rahat rahat. umarım düzelir
  • *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

Bende Android 9 gözükmüyor arkadaşlar neden??

• 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.