Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir şey diyemiyecem o konuda risk li rebrand yaparken cihazı susanlar oldu. Bence bekleyin eninde sonunda gelecek fazla da uzun sürmez çünkü Çin cihazları 8.1 ide aldıktan sonra 9.0 geldi global de 8.1 i atlayıp direk 9.0 verecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huaewei nova i3 710 kirin işlemcili telefona imei tamiri yapılır mı?
  • bulentataseven kullanıcısına yanıt
    Hocam uzun dönem tecrübenizi aktarir misiniz? Nasil gidiyor Android pie?

• quote:

Orijinalden alıntı: bulentataseven

Bir şey diyemiyecem o konuda risk li rebrand yaparken cihazı susanlar oldu. Bence bekleyin eninde sonunda gelecek fazla da uzun sürmez çünkü Çin cihazları 8.1 ide aldıktan sonra 9.0 geldi global de 8.1 i atlayıp direk 9.0 verecekler.
    Evet hocam, gerçekten de Pie için kullanım deneyiminizi paylaşmanızı rica etsek. Ne yenilikler var? Örneğin VoLTE var mı? Teşekkürler.
  • egemet E kullanıcısına yanıt
    Volte yok maalesef batarya 8.1 de 8 den daha iyidi bundada yaklaşık aynı 8 saat civarında ekran süresi veriyor 8 de 6.5 7 saat civarında alıyodum.
    Menüde ufak değişiklikler var cihaz daha çabuk tepki veriyor klasörlere girerken ufak takılmalar artık yok tıkır tıkır.
    En sevmediğim video da eis tuşu vardı video sabitleme o artık yok direk açık geliyor kapatılmıyor gece video çekerken jöle etkisi yapıyor oda 1080p 30fps için 60fps de bir sıkıntı yok.
    Kamera 8.1 sürümünde bayağı bir geliştirilmişti özellikle gece modu şimdi de aynı gayet iyi.
    En sevdiğim kablo ile yapılan masaüstü modu tv yi veya herhangi bir ekranı pc gibi kullanabildiğimiz bunu artık kablosuz olarak kullanılabilmesi kablosuz projeksiyon diye geçiyor.
    Aklıma gelenler bunlar. değişiklik olanlar.
    Hocam herkesin en çok merak ettiği ön kamera😁 düzelme var mı peki?(ihtimal vermiyorum şahsen)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • petro24 kullanıcısına yanıt
    Hocam ön kamera eskiden nasıldı bilmiyorum hiç kullanmam benim için hiç bir önemi de yok onun için şimdi fark var mı bilmiyorum.
  • Sırf ön kamerada iyileştirme yapılmıştır diye yeni güncelleme geldiği gibi yüklemeyi düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam ön kamerayı açıp bi bakarmısınız. Olay şu çok aşırı parlak veriyo beyazımsı yapıyo sorun o. Başka bir telle yan yana koyarsanız ışıkta çok net belli olur
  • Daha once klavyede yazarken sesli mesaj yazma tuşu cikiyordu yani konusarak istediginiz mesaji yaziyordu, swift klavyenin ozelligiydi galiba. Simdi bu ozellik cikmiyor nasil aktif edebilirim bilen var mi bulamadim?

• Bravemurder B kullanıcısına yanıt
    https://support.swiftkey.com/hc/tr/articles/201592041-Android-te-SwiftKey-ile-Sesten-Metne-%C3%B6zelli%C4%9Fini-nas%C4%B1l-kullanabilirim-

Virgül işareti olan tuşta bir de mikrofon işareti çıkacak. Tuşa uzun basarsan sesli yazma başlar. Ancak google aramada o işaret çıkmayacak. Zaten google'ın sesli yazıp araması mevcut.

• asiboldon kullanıcısına yanıt
    Cevap icin tesekkur ederim hocam, o ozelligi biliyorum ama daha once klavye uzerinde baska bir tuş vardi sanirim klavye şeklindeydi ona basinca da ayni seyi yapıyordu, sanirim sanal tuş uzerinde en asagida sagdaydi. Guncelleme geldi geçen swift keye acaba o zaman mi değişti?

• Dodocool Manyetik Bluetooth Kulaklık V4.1 Kulaklık kablosuz kulaklık Stereo Spor Kulaklık HD Mikrofon ile CVC 6.0 Gürültü İptal

http://s.aliexpress.com/EnEzMBz2

Müzik ve konuşma

• Arkadaşlar benim telefon tek hatlı tr distribütör garantili mate 10. Sistem güncellemede şu yazıyor sadece AlpL09 8.0.0.132 (c432) güncellemeleri kontrol et dediğimde de güncelleme yok diyor. Ama bazı arkadaşların paylaşımlarına 8.0.0.150 geldi 9 bekliyorum vs cvp lar gördüm. Bilgisi olan var mı farkla ilgili?

• vakur42 V kullanıcısına yanıt
    hocam distribütör garantili mate 10 olamaz çünkü telefonun trde resmi satışı olmadı.

güncelleme ekranında sol üsttki 3 noktada "en yeni tam paketi indir" e tıklayıp deneyin bide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenixae -- 17 Kasım 2018; 14:22:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenixae

hocam distribütör garantili mate 10 olamaz çünkü telefonun trde resmi satışı olmadı.

güncelleme ekranında sol üsttki 3 noktada "en yeni tam paketi indir" e tıklayıp deneyin bide
    pardon, özür ithalat garantiliyi kast etmiştim :)
    yalnız güncelleme boyutuna 3.17 gb diyor ve sadece güvenlik ile ilgili anladığım kadarıyla; gerek var mı bu boyut da bir güncellemey yapmaya? ileride 9.0 için bir ön şart vs. olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vakur42 -- 18 Kasım 2018; 0:59:51 >
  • arkadaşlar..forumda bazı arkadaşlar huaweide mirrorlink olmadığını yazmışlar..hatta bazı yabancı forumlarda da huawei yetkilileri ile görüştüklerini ve mirrorlink olmadığını söylediklerini söylüyorlar ancak ben gerek abimin mate 10 telefonumda gerekse benim mate 10 pro telefonumda mirrorlink özelliğini kullanıyorum.. mirrorlink menülerde görünmüyor. bu arada mirrorshare ile ilgisi yok..mirrorlink destekleyen arabalar için bağlantı özelliği..bugün de kullandım hatta... rockscout ve onun üzerinden spotify kullanabiliyorum..ücretli alınacak sygic car navigation yazılımı ile de araba ekranınızda harita navigasyon uygulamasını kullanabiliyorsunuz. Mirrorlink uygulaması için ayrı bir yazılım veya sürücü yüklemek gerekmiyor. sadece ilk bağlantıda internet bağlantınızın açık olması gerekli. Çünkü mirrorlink sertifika güncellemeleri yapıyor. sonrasında sorunsuz araç ekranına bağlanıyor. Benim aracım citroen c4 puretech ve 7 inch ekran var..bildiğim kadarıyla vw , skoda ve seat araçlarda da mirrorlink desteği var..bilgilerinize...

• phoenixae P kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bilginiz varmı? Yada bilenler cevap verebilirler mi ? Ben Suudi Arabistan' dan Huawei Mate 10 düz modeli getirttim. Satın aldım. Hediyesi olan şeffaf kılıf kayboldu. Türkiye de bu kılıftan satan yer biliyormusunuz ? Diğer modellerin kılıfları Türkiye ' de satılıyor: Mate 10 pro veye Lite bu modellerin kılıfları var. Nasıl kılıf bulabilirim ? Bilgisi olan yazabilir mi ?
  • Birbilenesormalı B kullanıcısına yanıt
    Kadikoy, Sirkeci, Bakirkoy buyuk aksesuarcilarda bulabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birbilenesormalı B kullanıcısına yanıt
    n11 gibi sitelerde ararsanız bulursunuz çok var aslında sadece biraz araştırmak gerekiyor.

Mesela bu var: https://urun.n11.com/diger/huawei-mate-10-soft-seffaf-ultra-slim-fit-silikon-kilif-seffaf-P249830052
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.