Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ediyorum hocam. Sanırım yarın alacağım, sağolun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • smnytmglu kullanıcısına yanıt
    İthalatçıdan alınan teksim veya çift şimdiye kadar gözlemlediğimiz kadarıyla arada rom farkı yok.

Cihazın seri numarası değişiyor ama bölgesi değişmiyor

Bölge olarak chine almadığınız sürece güncelleme olayı aynı. Çin bölgeli cihazlar ilk güncellmeyi alıyır chine cihaz türkiyede satılmıyor.
    Tek sim alırsanız şarz aleti Türkiye uyumlu çıkıyor. çift simde ekstradan dönüştürücüyle geliyor.

Güncelleme olayı ister ithalatçı ister resmi olsun
    Mate10 veya mate10pro olsun fark yok yavaş geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 21 Haziran 2018; 18:5:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abeslank kullanıcısına yanıt
    Hangi versiyonunu almamı tavsiye edersiniz ? Hepsiburada da siyah modeli var tek simli cihazda. Ayrıca dual sim'li modelde portre modu gözükmüyordu özelliklerde
  • Banada geldi guncelleme yukleyen arkadaslar varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: smnytmglu

Hangi versiyonunu almamı tavsiye edersiniz ? Hepsiburada da siyah modeli var tek simli cihazda. Ayrıca dual sim'li modelde portre modu gözükmüyordu özelliklerde
    Hocam sizin için Rengi ve Fiyatı hangisinin makulse onu alın

Aynı mağaza aynı telefonu hepsiburadada 2500 liraya

N11 de 2450 ye satıyordu. Bende direk n11 den aldım

Arada fark yok

• smnytmglu kullanıcısına yanıt
    Hocam ben dualsim kullanıyorum portre modu var.

• ya arkadaşlar nasıl güvenipte ithalatçı garantili alabiliyorsunuz.
    sonuçta 2500 civarı para az değil.
    bir sorum olacak ayrıca. bu mate 10 da desktop modu varmı.
  • wastedsunset W kullanıcısına yanıt
    Valla örnek vermek gerekirse ben ithalatçı garantiye değil hepsiburada ya güvendim ondan da önemlisi tüketici hakem heyetine güvendim.

Evet masaüstü modu hdmi - usb typce c kalbo ile mevcut samsung daki gibi dex gibi cihaza ihtiyaç yok.

Günümüzde ithalatçı veya resmi distribütör garantisi farketmiyor. Bir sorun olduğunda Aradaki firma ve hakem heyeti tüketici hakları süreci ve sonucu belirliyor.

Mesela arkadaşıma vatan dan gm5 plus aldık

Telefon Ekran titreşim ve kapanma yüzünden 3 kez servise gitti arka kapak haric telefonda değişmeyen parça kalmadı ama sorunlar yine devam etti arkadaşım para iadesi istedi ve hakem heyetine gitti. Hakem heyet arkadaşımı haklı bulup para iadesinii onayladı ama general mobile arkadaşıma karşı dava açtı hala süreç devam ediyor.

Ve bu resmi distribütör 3 kez parça değişen ürüne para iadesi yapmamak için karşı dava açtı

fakat herşey yasalarla sabit.

Özellikle İnternet üzerinden alınan ürünlerde yasalar tüketiciyi haklı bulur süreç uzasada para iadesi veye birebir değişim yapılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 21 Haziran 2018; 19:49:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AY Force

Bana neden gelmedi ilginç kargoda takıldı herhalde

Yeni yazı tipi nereden indirebiliriz ?
    aldığım çoğu ürünü internetten sipariş veriyorum. telefondan tişörte, mutfak gereçlerinden mobilyaya kadar. öncelikle hem daha ucuz hem de iade süreci sıkıntısız işliyor. hepsiburada'dan aldığın bir telefonu anında iade edip paranı geri alabilirken teknosa veya mediamarkta bu işler o kadar kolay olmuyor.

telefonlarımda garantilik bir iş olmadı henüz. bunu şöyle düşünebilirsin. otomobil markalarının bir yetkili servisi vardır bir de sanayide özel servisleri. işte o özel servisler çoğu yetkili servisten daha iyi ve daha ucuz hizmet verebiliyor. bu da onun gibi bir şey. örneğin arabanın kapısı değişecekse yetkili servisten sipariş veriyorlar kendi servislerinde takıyorlar. önemli olan ustanın el becerisi ve sunulan hizmet. inşallah hepimizin telefonlarında servislik bir sorun çıkmaz.
  • cevaplar için teşekkürler.
    nokia 8 ile mate 10 arasında kaldım.

nokia 8 artıları:
    600 700 tl daha ucuz ve distribütör garantili.
    ip 54 sertifikası var. mate 10 da 53 var
    nokia nın ses çıkışı bariz daha iyi.
    benchmark larda genelde nokia daha persormanslı oalrak görünmekte. ama fark az.

mate 10 artıları:
    pil daha iyi
    kamera daha iyi
    ekran büyük.
    daha iyi bir kullanıcı deneyimi. desktop mode vs.

nokia 1900 e alınırken mate 10 2550 e alınabiliyor.
    arada 650 tl var.
    arkadaşlar ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litejra

Yeni yazı tipi nereden indirebiliriz ?

Alıntıları Göster
    https://www.droidviews.com/enjoy-50-fonts-on-huawei-devices-running-emui-4-0/

lumia serisinden dolayı nokia ile iyi ayrılmadık :) gerçi bu android bir telefon ama bilemiyorum. mate 10 daha ağır basıyor. tamamen su geçirmezlik olmadığı sürece ikisi de benzer dayanıklılıkta. benim için öncelikli bir özellik değil.

benim mate 10'da sevmediklerim; gündüz ışığında parlaklığı daha iyi olmalıydı. ses çıkışı da yine aynı şekilde daha iyi olabilirmiş. ön kamera yakışmıyor. bir de sar değeri biraz yüksek. bunun dışında 2500'e aldığımız üst seviye özelliklerin olduğu elit bir telefon kullanıyoruz bence.
  • kerbuga K kullanıcısına yanıt
    Hele o ses yok mu? Hiç olmamış
    Sözde cihazda kaliteli ses çipi var. Ancak stereo ses dengeli değil..Hoparlör ses çıkış gücü KESİNLİKLE az..Sırf sesi arttırmak için yakın zamanda root atacağım cihaza

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • petro24 kullanıcısına yanıt
    Ses konusunda bir tavsiyem olacak. Çok pahalı bir şey değil : Poweramp müzik çalıcıyı Google Play'den satın alın, beta kullanıcısı olun ve beta sürümünü bedelsiz alın ve kurun. Equalizer ve ses ayarlarını keyfinize göre yapın. Root veya Viper Audio'ya hiç gerek kalmaksızın çok kaliteli ve yüksek bir ses alabildiğinizi görebilirsiniz. Kulaklık ile dinlemeye varsanız, Gearbest vs den KZ ED-9 gibi basit ve hesaplı bir kulaklıkla çok keyifli dinlemeler yapabilirsiniz.
    Stereo dengesizliği olması kulaklıksız dinlemede normaldir, çünkü alttaki hoparlör daha büyük empedanslı iken üst hoparlör telefon ahizesinin ta kendisi ve tabi ki yetersiz ..
  • egemet E kullanıcısına yanıt
    Satın aldım lakin çok fark görmedim.Rica etsem ses ve eq ayarlarınızı paylaşabilir misiniz?

Beta programına girin ve betasını indirin, emin olun çok farkediyor. Ses ve eq ayarlarını akşama gönderirim.

Bunlar ses ayarlarından bazıları, deneme yanılma ile siz de ilginç ayarlar bulabilirsiniz.

• egemet E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam akşam eve geçince denerim artık

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.