Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teknosada p20 pro ile selerini karşılaştırdım. aynı anda şarkıyı açınca mate10 ses konusunda p20 prodan iyi. sesi bariz 3 kademe daha yüksek.
    İkisininde sesi tizli ama mate 10 daha yüksek
    Ayrıca ben mate 10nu 2500 liraya aldım fakat 1000 lira fazla verip mate 10 pro alırım. aradaki ekran renk tasarım farkı için ve Türkiye garantisi için bu fark verilir
    Alacak olan arkadaşlara mate 10 pro modelini öneririm arada çok büyük hissiyat farkı varkı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 20 Mayıs 2018; 9:12:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

Fotolar nasıl sizce iyi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de 2 gündür mate 10 kullanıyorm genel anlamda çok memnunum diyebilirim. Note 5 den geçtiğimden ebat ağırlık problemi yaşamadım neredeyse aynı gibi ölçüleri.

özellik olarak eleştirebileceğim kısmı yok gibiydi bunu tercih ettim. şimdi haliyle kılıf alma zamanı. spigen rugged armor dışında bir kılıf yaptı mı bu telefona. tavsiye edeceğiniz kılıf varsa link atabilir misiniz. Bir de ekran koruyucu tavsiyesi alabilir miyim kullanıp beğendiklerinizi.

ekran süresini gördüğüm menuyu bulamadım pil menusu içinde. nereden bakabiliyoruz.
  • theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun öncelikle içinden çıkan kılıf ve ekran koruyucusuyla kullanıyorum yere de düştü telefon kılıf gayet başarılı extra almaya gerek duymadım tabi tercih meselesi

Pil kullanımı için ayarlar>pil>pil kullanımı>donanıma girerseniz ekran görünür ordan kontrol edersiniz
  • Giderek daha iyi olacak. Bakan gözüneze çeken parmağınıza leica'nın lenslerine sağlık

• *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

Dün, bir evlilik teklifi organizasyonundan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Krizalit_ -- 20 Mayıs 2018; 13:26:15 >
    Maalesef trde duzgun kılıf yok ben alirxpressden sipariş ettım kı o da pahalıya geldı 74 lıra cok bence. Ekran koruyucuda hbde vardı ama bitmiş.

Sterio hoparlör sesi cok basarılı ama bu sesi kulaklığa neden veremışler kulaklık sesının daha basarılı olmasını bekliyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bravemurder -- 20 Mayıs 2018; 14:45:23 >
  • Gayet guzel olmuş hangi modda cektiniz özel bir ayar yaptınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

Hayırlı olsun öncelikle içinden çıkan kılıf ve ekran koruyucusuyla kullanıyorum yere de düştü telefon kılıf gayet başarılı extra almaya gerek duymadım tabi tercih meselesi

Pil kullanımı için ayarlar>pil>pil kullanımı>donanıma girerseniz ekran görünür ordan kontrol edersiniz
    Şu ana kadar genelde hep spigen kılıf kullandım. Tr mağazasında ya da hb de hep buldum kullandığım modellere ait kılıfları. Hiç pişman etmedi ama 45-50 tl bandında oluyordu genelde. Spigen tr de sadece pro versiyonu için var. hb de de aynı. Yurtdışından alınca haliyle dolar teğet geçmiyor içinden geçiyor insanın. Amazondan 80 tl ye malolacak kargo dahil. aliexpress 1 dolar daha pahalı. Sanırım amazondan alacağım. Hazır kargo ödemişken birkaç kalem daha alırım.

Donanım ile yazılımın ayrılması güzel olmuş. Bu huawei arayüzünden mi dolayı değişti, yoksa oreo dan dolayı mı?

Mate 10 ıcın trde Spıgen kılıf olmaması cok sacma bır suru insan satın aldı bu telı getirseler yok satacak ama ne duzgun ekran koruyucu ne de kılıf var ben alirxpressden rıngkge kılıf aldım spıgene gore daha kıbar duruyor. Oreo falan hıc anlamam hocam duz kullanıcıyım ama sunu soyleyebılırım daha once ıp7 vardı ve mate 10 yag gıbı akıyor. Telın uzerınde gelen koruyucu sanırım cızılmeye yonelık sadece koruma saglayacagını dusunmuyorum cok ınce ve nano degıl sanırım

• n11 den biraz önce sipariş verdim. siyah tek sim,
    hayırlısı olsun artık inşallah..

2500 tl ye 88 tl indirim kuponu ile aldım kargo dahil 2427 tl .
  • Üzerinde gelen ekran koruyucu nano değil, bildiğimiz eski sistem ekran filmi sadece ekranın çizilme olasılığına karşı kendi çizilerek önlem alıyor. Nano isteyenler için satış sitelerinde Zore markasının nano olanları bulunabiliyor ya da İstanbul'da olanlar Eminönü/Tahtakale taraflarında bulabilirler, yine uçtan uca kaplamıyor, sağlamlık kısmı için de yorum yapmam doğru olmaz ama içim rahat etsin derseniz denenebilir.

Ayrıca Mate 10 için koyu renkli tema arayan arkadaşlar vardı, Mate 10 Porsche Design teması (kullanıcılar tarafından alternatif yapılan bir çok temanın aksine sanırım Huawei'nin telefonla birlikte ön yüklü olarak verdiği gerçek tema, bu arada fontları da değiştiriyor aklınızda olsun);

İndirme Linki : https://uploads.to/53m9xcprwhpd
    Temanın Görünüşü : https://www.youtube.com/watch?v=P5mXBDRe7NE
    Kaynak : https://forum.xda-developers.com/mate-10/themes/mate-10-pro-porsche-stuffboot-t3791628

Ayrıca ARCore desteğinin, yüz tanıma özelliğinin ve ön kamera güncellemesinin artık gelmesi lazım, çok geç kaldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 20 Mayıs 2018; 17:59:12 >

• Bravemurder B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :)

Geniş açıklık boke portre modları kapalı. sadece monochrome 20 megapixel
    Fotoğrafta detayları keskinliği seviyorum
    Her gün mutlaka fotoğraf çekiyorum
    Mate 10nu telefondan çok fotoğraf makinesi olarak kullanıyorum ayrıca ön kamerasıda çok güzel.

• İyi akşamlar. Son uygulamadan sonra(132) ekran sürem düştü. Bununda en büyük sebebi Chrome. Chrome güncellemesinden sonrada olabilir. Pil kullanımında en çok pili tüketen Chrome. Kapatyom ama kendi otomatik açılıyor. Manuel yönetilmiyor arka plan

Herkes de durum böylelemidir

Engellemenin bir yolu varmı

Kendi tarayıcısı varmı Huawei nin

Hangi tarayıcıyı önerirsiniz

• husoyildiz88 H kullanıcısına yanıt
    Benim de gözlemlediğim kadarıyla Chrome pili sömürüyor, bu telefona geçtikten sonra tümüyle devre dışı bırakarak kullanmayı bıraktım.
    Tarayıcı olarak Samsung Internet Browser (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.android.app.sbrowser&hl=tr) kullanıyorum ve şu ana kadar bir problem yaşamadım, deneyin isterseniz.
  • husoyildiz88 H kullanıcısına yanıt
    Hocam Google Play Store'dan Samsung internet tarayıcı indirip kullanabilirsiniz..Tavsiye ederim

• https://akillitelefon.com/2018/04/13/huawei-mate-10da-ses-cikis-gucunu-yukseltmek/
    Mate 10 sesini root ile yükseltsem mi acaba? 🙄🤔

• son güncellemeden sonra telefonu kafa yiyen var mı ?

kendiliğğinden yeniden başlama veya google hesabını kaldır dediğinizde donma ??
  • shaftman S kullanıcısına yanıt
    çok şükür taş gibi ilk aldığım günkü gibi sorunsuz devam ediyor herşey
  • petro24 kullanıcısına yanıt
    Hoparlör sesı cok ıyıyken neden kulaklık sesı ii degıi acaba ıkısı de aynı mantık degıl mi yanı sesın dısarı aktarılması? Bu uygulama kulaklık sesını de iyileştirme saglar mı

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.