Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar konuda daha öncede 1-2 mesaj yazmıştım. huawei ile xiaomi arasında kaldım. fakat xiaomi mi 7 çok geç çıkacak gibi (çıkıp gelmesi en az 4 ay) ve huaweide de p20 ler çentikli çıkacak. Konuda sormuştum telefonda ısınma problemi yok yazılmıştı. gsmarena incelemesinde ısınmadan bahsediyor. Vakti olan birisi acaba telefonu biraz yorabilir mi 10-15 dk ağır bi oyun yada full hd video çekimi gibi işlemlerle. xperia z5 ten geçeceğim bu telefona daha önce z5 kullanan varsa tereddütümü anlayacaktır :D
  • arkadaşlar yapay zekanın artısını gören, deneyimleyen var mı? Varsa ne gibi şeyler sunuyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Bu telefonun dual sim olması ne gibi sıkıntı yaratıyor ? Batarya vs bildirebilirseniz sevinirim. Ayrıca itahalatçı garantisinde alınırsa telefon android sürümleri veya diğer yazılımlar daha geç mi geliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Teşekkürler. 4X5 seklinde kullanilirsa sanirim bas parmak tek elde en uçtaki uygulamaya ikonuna ulasabilir degil mi ?

Tek elle kullanınca baş parmağımın ulaştığı yerlere kadar çizdim hocam, çizginin diğer tarafına ulaşmıyor parmağım.

https://drive.google.com/file/d/1-KdNY8c-UJRbIP2pfbTOQxpeTSh_Zj4m/view?usp=drivesdk

Birde bu olay elinizin büyüklüğüne göre değişir. O yüzden elimi de çektim hocam

https://drive.google.com/file/d/1R4pSWkhOWsPCctEpXZbXVgB1H3252Kg8/view?usp=drivesdk

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Benim elim de sizin eliniz gibi şekil ve boyut olarak :)) x kullaniyorum onda da parmak yaklaşık ayni yere kadar uzanıyor. Biraz ekonomi yapmam gerektiği için x i satıp mate 10 alacağım nasipse . Yukarı uzanmakta aslında pek sorun olmaz zira cihazın boyu çok uzun değil . Benim tek düşüncem enden yana idi . Mesela sol elde tutarken baş parmak en alttaki ikon a uzanır mı uzanmaz mı , onu düşünüyorum :))

• osmancan71 kullanıcısına yanıt
    Hocam basit oyunlarda, internet gezintilerinde, fotoğraf çekimlerinde hatta sarja takili kullanirken bile hic isinma problemi yasamadim. Sadece pubg online oynarken inanilmaz isiniyor. O da yarim saati buluyor zaten oyun gayet normal bence. Ki oyuna 4 arkadas giriyoruz onlarin da cayir cayir isiniyormus telefonlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhancetindag

Hocam basit oyunlarda, internet gezintilerinde, fotoğraf çekimlerinde hatta sarja takili kullanirken bile hic isinma problemi yasamadim. Sadece pubg online oynarken inanilmaz isiniyor. O da yarim saati buluyor zaten oyun gayet normal bence. Ki oyuna 4 arkadas giriyoruz onlarin da cayir cayir isiniyormus telefonlar.

Pubg oyununda çevremde ki farklı telefonlar kullanan herkes telefon ısınıyor diyor zaten. Peki oyun deneyimi nasıl? Grafik ayarlarını sonuna açabiliyor musunuz? Oyun akıcı mı?

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Yetişiyor hocam sıkıntı yok Gidip mate 10 pro da bakın mağazalarda var o. Ama ben önde parmak izi, kulaklık girişi ve fiyat uygunluğu avantajlarından dolayı açısından düz 10 aldım. Pro alırsanız yukarda dediklerim dezavantaj olur, avantaj olarak da ele daha oturur, ip67 sertifikası olur, başka da bir esprisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pacey57

Merhaba,

Bu telefonun dual sim olması ne gibi sıkıntı yaratıyor ? Batarya vs bildirebilirseniz sevinirim. Ayrıca itahalatçı garantisinde alınırsa telefon android sürümleri veya diğer yazılımlar daha geç mi geliyor ?

2 hatlı kullanıyorum ben bir sıkıntı yaşamadım. Belki şarja bir nebze etki eder oda 2. Hattı kullanırsan. Kullanmıyorsan boş kalır veya hafıza kartı takarsın. Herhangi bir olumsuz etkisi yok yani. Güncelleme gelir her türlü hocam. Bölgeler farklı da olsa geliyor tüm cihazlara. Birde gelmese de siz istediğiniz bölge romunu yükleyebilirsiniz sonra. Çok extreme bir iş degil

Edit:t9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 22 Mart 2018; 9:55:32 >
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Bu da karar vermemde çok etkili oldu.
  • urtur kullanıcısına yanıt
    Butun grafikleri highda oynuyorum donma kasma falan hic yapmiyor. Gayet akici oynuyorum hocam en son grafik seçeneklerinde.

• arkadaşlar ben sanal gezinti tuşlarını kullanmıyorum telefonu tek el moduna almak için sanal gezinti tuşları üzerinde elinizi kaydırın diyor çözümü yok mu?

• vayanamvaybabam kullanıcısına yanıt
    Sağ alt köşeden ortaya doğru çapraz düz çizgi yapın parmağınızla o tarafa doğru ekran küçülür.

• quote:

Orijinalden alıntı: vayanamvaybabam

arkadaşlar ben sanal gezinti tuşlarını kullanmıyorum telefonu tek el moduna almak için sanal gezinti tuşları üzerinde elinizi kaydırın diyor çözümü yok mu?

Sadece geçici ve kısa süreli bir çözüm fakat sanal tuşları açıp ekranı küçülttükten sonra sanal tuşları tekrar kapatırsanız ekran o şekilde kalıyor. Ekran kapandıktan sonra tekrar eski halini alıyor o yüzden kapanma süresi yükseltilerek kullanım süresi arttırabilir.
  • 282sk282 kullanıcısına yanıt
    Ona gerek yok , bir üst mesajdada yazdım. Parmağınızla alt koseden ortaya doğru capraz çizgi çizer gibi yapın ekran o tarafa doğru küçülür. Sol alttan yaparsanız sol tarafa , sağ taraftan yaparsanız ekran sağa doğru küçülecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhancetindag

o normal ya yarım saat ağır işlemde her telefon ısınıyor zaten. benim merakım bu olay 5-10 dk içinde mi oluyodu. güzel ozaman o soru işaretimde gitti. tek soru şimdi hangi ithalatçıdan almam gerektiği :) servise hiç telefon götürmedim ama cihaz hatası oluncada sorun çıkarmayacak bi öneriniz varmı şuradan alabilirsin diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Ona gerek yok , bir üst mesajdada yazdım. Parmağınızla alt koseden ortaya doğru capraz çizgi çizer gibi yapın ekran o tarafa doğru küçülür. Sol alttan yaparsanız sol tarafa , sağ taraftan yaparsanız ekran sağa doğru küçülecektir.

Ben Nova Launcher kullanıyorum o yüzden o aktifken dediğiniz şekilde olmuyor maalesef.
    hocam deniyorum olmuyor acaba ben mi yapamıyorum

• vayanamvaybabam kullanıcısına yanıt
    Akıllı ayarlarda tek el kullanımı açık degil mi ? Baş parmak sol alt koseden ortaya dogru capraz bir çizgi cizer gibi . Telefonun tam ortasina dogru. Olmasi lazim

hocam deniyorum olmuyor tek el şeyi açık ekran kaydı aldım nasıl atabilirim size?

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.