Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dhyeyolgosterenadam kullanıcısına yanıt
    bende gezegen gsm n11 aldim mate 10 2414 tl global bilisim veriyor garantiyi almadan aradim sordum adamlar ilgili... ekran falan kirilirsa mate 10 ekran turkiye girişi olmadigindan bulunmuyor dedim adamlar ekran garanti disi, kirilirsa 90$ degistiriyoruz dedi biz temin edebiliyoz dedi...aldim cihaz 1 gundur kullaniyorum sorunsuz olu pixel testide yaptim sorun yok kahverengi aldim ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_bayam -- 16 Mart 2018; 11:5:33 >
  • dhyeyolgosterenadam kullanıcısına yanıt
    bende gezegen gsm n11 aldim mate 10 2414 tl global bilisim veriyor garantiyi almadan aradim sordum adamlar ilgili... ekran falan kirilirsa mate 10 ekran turkiye girişi olmadigindan bulunmuyor dedim adamlar ekran garanti disi, kirilirsa 90$ degistiriyoruz dedi biz temin edebiliyoz dedi...aldim cihaz 1 gundur kullaniyorum sorunsuz olu pixel testide yaptim sorun yok kahverengi aldim ....
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    arka kamera kirmizi renk tonunda daha canli oluyor benim gordugum tam rengi yansitmiyor...?
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    güzelleştirmeyi kistinmi hocam... benimde arka kamera pembeyi kirmiziya donduruyordu dun 3 gb guncelleme aldi simdi baktim duzelmis o sorun... bide bu sanatsal flu dediginiz ne hocam portre modu mu? sanatsal flu diye bi menü bulamadim.bende dun aldim yeniyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_bayam -- 16 Mart 2018; 11:29:38 >
  • Arka kamera için; vizörün üzerindeki renk seçim ikonunda standart olarak seçip bir daha deneyin. (eğer canlı seçerseniz, renkler çok koyu ve kontrastlı çıkıyor Leica etkisiyle.)
    Fakat benim bahsettiğim ön kamera içindi, hiçbir mod açık olmasa bile fotoğraflar aşırı parlak çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mazottt

quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Orijinalden alıntı: mazottt

arkadaşlar merhaba,

telefonda bildirim sesi ana zil sesine bağlı sanırım ve kısamıyoruz değil mi? zil sesinden bağımsız kısma şansımız var mı?

Bu uygulama işinizi görecektir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=netroken.android.persistfree

kurdum ama yine zil sesine paralel indirebiliyoruz. bildirim sesini kıstığımda zil sesi kısılıyor:( sanırım yapacak bişey yok...

sorun şu. ses yüksek olunca bildirim sesi de yüksek oluyor ve rahatsız ediyor

Hocam unuttum demeyi sende kurcalamadın sanırım, indirdiğin programın ayarlarında "Zili ve Bildirimi ayır" seçeneği var ona aktif et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: osmancan71

gsmarenadaki mate 10 incelemesine baktığımda telefonun yoğun kullanım esnasında ısınma olduğu yazıyor. performansı skorları yarı yarıya düşüyormuş sonuç olarak testlerde. telefonda böyle bi ısınma oluyormu . Z5 ten sonra yine aynı sorunu yaşamayayım :D z5 te ısınınca tarayıcıda klavyede bişey yazarken bile kasıyor bazen

1 hafta oldu bende yoğun kullanırım sadece şarjda iken kullandığımda biraz ısındı. Onun dışında hiç denk gelmedim. Uzun süreli oyun oynama dışında isinacagini düşünmüyorum

• cihazı hepsiburada üzerinden alan arkadaşlar varsa global sürüm mü geliyo acaba cihaz
  • Örnek bir gece cekimi, tripot olsa daha iyi olurdu tabiki.

• Arkadaşın telefonunda da böyle. Güncel mi acaba? Herkeste 180 li falan da...

• Saat alarmı nerden ayarlanıyor, bide ayarlardan 4.5g yi 3g olarak nerden ayarlıcaz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emilia_Clarke

Arkadaşın telefonunda da böyle. Güncel mi acaba? Herkeste 180 li falan da...

Güncel hocam, bölgelere göre en son çıkan romlar

BLA-L29 8.0.0.131 (C636) Singapore, Malaysia, Australia

BLA-L29 8.0.0.129 (C185) Middle East, North Africa region (Arabic region)

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_bayam

Saat alarmı nerden ayarlanıyor, bide ayarlardan 4.5g yi 3g olarak nerden ayarlıcaz?

Ana ekranda uygulamalar arasında Saat adında bir uygulama olması gerek hocam klasörlerin arasına girmiş belki bakınız bi.

Hocam bildirim çubuğunu aşağı indirdin orda mobil veri simgesi var. Ona basılı tutun ayarlar açılır. Ordan Tercih edilen ağ türünü wcdma/gsm otomatik yapın.

• gece cekimleri gayet guzelmis, mate 10 su angel eyelari bu sekilde cekebilir mi acaba ?

• şuan (C185) lerde 129 sürümü var. 131 şimdilik (C636) lara gelmiş sanırım. yakında herkese gelir.

• Bu fiyat aralığında Mate 10 dışında alınabilir telefon var mı acaba? Şu an en mantıklısı bu telefon gibi geldi bana.
  • STMUS kullanıcısına yanıt
    Oneplus 5t vardı bide ikisi arasından seç beğen al

• Arkadaşlar Mate 10, Pro modele göre daha ucuz, artırılabilir bellek, 2K ekran ve 3,5jak ayrıcalıkları ile sıyrılıyor. Ama bu ithal durumu servisi geçtim güncellemede sıkıntı çıkarır mı? Çünkü, bu model yeni olduğu için sağlam iki temel güncelleme alır bu güncellemelerden yoksun kalmak sinir bozar. Siz ne düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 17 Mart 2018; 16:17:42 >
  • Arkadaşlar her nedense, satıcılar Mate 10’un siyahını daha pahalı satıyorlar. Kahverengini alıp üstüne siyah tüm ekranı kapatan kırılmaz cam ekran geçirmek bana mantıklı geldi yine siyah renk bir arka kapak taktık mı hem istediğimiz rengi elde etmiş hem de, telefona gerçek anlamda koruma sağlamış oluruz. Söz ettiğim ürünler aşağıdaki adres bağlantılarında var isteyenler tıklayıp, inceleyebilirler. Bu tarz kılıf ve ekran koruyucu kullananlar var mı varsa, memnunlar mı?
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/huawei-mate-10-cift-katmanli-tank-kapak-kilif-tam-kapatan-cam-327903359

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/huawei-mate-10-cift-katmanli-tank-kapak-kilif-tam-kapatan-cam-P234448189?Renk=Mavi&cid=604001&gclid=EAIaIQobChMIyoHxjLr02QIVB40bCh149A99EAQYASABEgK6qPD_BwE&gclsrc=aw.ds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 18 Mart 2018; 1:58:2 >

• kurtar72 kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon zaten büyük, bu kılıf telefonu çok kaba yapar. Daha önce aldım çok kullanışsız ve kaba bir kılıf. Tavsiye etmiyorum

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.