Şimdi Ara

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ### (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.181
Cevap
58
Favori
1.296.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

(En Son Oy Tarihi: 3.12.2021)
Giriş
  • böle telefon için ufak gadgetlar alacaklar dealextreme de universal olanları(kulaklık desen ver şarj desen var pil desen var yakında silikon kılıf da koyarlar...) uygun fiyatlı olarak alabilirler sonucda paypal ile alırsanız sorun yok 20 günde elinizde telefon içinde ekran koruyucu alacaklar ebay de dcmugen lerden alabilirler zira bu adamın sattığı kadar kaliteli koruyucuları satan yok gene silikon kılıf ve ekran koruyucu bir satanlar ebayde ... şu anda dolar fırladı gerçi ama biraz beklebilirinsiz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: lknrm627

quote:

Orijinalden alıntı: Burak.Ö

quote:

Orijinalden alıntı: lknrm627

quote:

Orijinalden alıntı: Burak.Ö

arkadaşlarhttps://market.android.com/details?id=com.tapulous.taptaprevenge4 bu oyun ideos x5 e uyumsuz diyorda telefona olma ihtimali varmı acaba çalışırmı?

http://www.4shared.com/file/WZ7cfH4i/TapTapRevenge4403Android.htm

Buyrun hocam burdan deneyin.

Teşekkür ederim peki bu şekilde apk halini nasıl alıyoruz uyumsuz yazan uygulamaların?

Hocam Google'ya 4shared yazın. Ardından ilk çıkan siteye girip arama bölümüne istediğiniz uygulamayı "uygulama adı.apk" biçiminde aratın. Çoğu uygulama mevcut.

Bu arada oyun cihaza değil, Türkiye'ye uyumsuz.

Teşekkür ederim hocam çok yardımcı oldunuz sağolun.

• @s3k0: blogundaki spiderman da sorun olabilirmi? tiklayinca kullanici adi sifre soruyor...uye olayim diyecegimde site cince:-)
  • beyler şu videoya bakın telefonumuzun 1000 liranın üstündeki 2 cihazla kapışması (browser)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranselona -- 4 Ağustos 2011; 13:33:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranselona

beyler şu videoya bakın telefonumuzun 1000 liranın üstündeki 2 cihazla kapışması (browser)

yakışır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprcn -- 4 Ağustos 2011; 13:41:36 >
  • http://cgi.ebay.com/Vikuiti-ADQC27-screen-protector-Huawei-Ideos-X5-/170665522481?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_RL&hash=item27bc753531#ht_1220wt_1002

paraya kıyıp şundanmı alsam yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 4 Ağustos 2011; 14:10:15 >
  • Arkadaşlar son çıakn MIUI romu kullanıyorum gerçekten çok hoşum gitti 2.3.5 sürümü dili ingilizce rootlu açık kernel cpu 1.5 ghz çıkabiliyor oyunlar çalışıyor build prop editli geliyor yeni market çok beğendim şimdilik hç sorun olmadı rehber yönetimi ve sms yönietimi çok iyi gruplama v.s yapabiliyorsunuz .Ayarlarıda harika yapmışlar güç düğmesine basınca süper eklentiler var inceleyin bence pişman olmazsınız.Şarjıda aynı 2 gün gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slc06

turkcell kampanyası devam ediyor ama tavsiye etmem 850 tl civarlarına geliyor.ben darty den geçen hafta aldım 569 + 11 taksit + %20 world puanla 450 tl civarına geldi.sadece artı olarak internet paketi var.vodafone 15 gün hediye net verdi süper hızlı nette.ayrıca modem olarakda kullanıyorum telefonu tabi pc de biraz yavaş haliyle neti.ama mail face vs.. için ideal.

cihazı kullanan arkadaşlara bi sorum olacak koruyucu film ve kılıf temin eden varmı ve nerden temin edebiliriz?

internet alısverısı mı yaptın yoksa magazaya mı gıttın
  • arkadaşlar kurduğum hd oyunları ilk açtıığımda sorunsuz çalıştı fkaat şimdi görütüde sorunlar var, heryer simisyah yada kaplamalar saçma sapan renklerde.sorun bendemi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellchook

quote:

Orijinalden alıntı: me_mert

burda e bay'a gellmiş sanırım aynı ürün ve daha ucuz :) evet getirtebilecek arkadaşlar varmı ?

http://cgi.ebay.com/Silicone-skin-case-Huawei-X5-U8800-IDEOS-case-U8800-/190522405332?_trksid=p5197.m185&_trkparms=algo%3DSIC.OPJS%26itu%3DI%252BUA%26otn%3D12%26pmod%3D280651098084%252B270750619528%252B320690050262%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D1788151401560652891

Evet ya bir mübarek insan evladı el atsın da sevaba girsin mübarek ramazan ayında :D

cellchook kardeşim bnde sarıyerden yaş kaç :D

• Telefonda mevcut olan 5 ana ekran var bunu azaltmak icin ne yapiyoruz. Biturlu silemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hisbilisim

Arkadaşlar son çıakn MIUI romu kullanıyorum gerçekten çok hoşum gitti 2.3.5 sürümü dili ingilizce rootlu açık kernel cpu 1.5 ghz çıkabiliyor oyunlar çalışıyor build prop editli geliyor yeni market çok beğendim şimdilik hç sorun olmadı rehber yönetimi ve sms yönietimi çok iyi gruplama v.s yapabiliyorsunuz .Ayarlarıda harika yapmışlar güç düğmesine basınca süper eklentiler var inceleyin bence pişman olmazsınız.Şarjıda aynı 2 gün gidiyor.

kamerada vs. sorun var mı dün incelerken bunun olduğundan bahsedilmiş sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: theturx

Garanti bankasi android uygulamasi cikarmis bilginiz olsun.

android markette var, garanti bankasi diye aratinca cikiyor.

ama icinde sifrematik yok.
    piyasalari takip edebiliyorsun. cep subesi olarak da wap adresine yonlendiriyor, tarayicidan giriyorsun yani.

ben gecen gun internet subesinden sifrematik yuklemek isterken seceneklerde android'i gorunce heyecanlandim.
    sectim, indirme linki geldi mesaj olarak. linke tikladigimda telefon modeliniz desteklenmiyor dedi, hevesim kursagimda kaldi.
  • BU telefonla ilgili her türlü bilgi-yazılımın olduğu bir blog sayfası vardı ,hatırlayanınız var mı? Bir de navigasyon için en uyumlu uygulama ne kullanıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grideniz -- 4 Ağustos 2011; 15:14:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

quote:

Orijinalden alıntı: hisbilisim

Arkadaşlar son çıakn MIUI romu kullanıyorum gerçekten çok hoşum gitti 2.3.5 sürümü dili ingilizce rootlu açık kernel cpu 1.5 ghz çıkabiliyor oyunlar çalışıyor build prop editli geliyor yeni market çok beğendim şimdilik hç sorun olmadı rehber yönetimi ve sms yönietimi çok iyi gruplama v.s yapabiliyorsunuz .Ayarlarıda harika yapmışlar güç düğmesine basınca süper eklentiler var inceleyin bence pişman olmazsınız.Şarjıda aynı 2 gün gidiyor.

kamerada vs. sorun var mı dün incelerken bunun olduğundan bahsedilmiş sanırım

bide hotspot çalışıyor mu ??

xda da known bugs lar arasında benim için önemli olan bu özellikler yazılmış, eğer çalışıyorsa gece elden geçireceğim bi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 4 Ağustos 2011; 15:20:10 >

• yaw arkadas 1 haftalık tel e ekran icine toz girmiş hayret bişey şeytan sök temizle diyor ....
  • romları deneme amaçlı kurup deneme vakti gelmiş fakat hala final düzgün versiyonlarını bekliyorum kasım ayına kadar huawei gingerbread sürümünü cıkarmayı planlıyormus gingerbread cıkınca içindeki camera gibi system ayarları içeren lib,driver dosyalarıda gün ışığına çıkınca tahminim cm,oxygen gibi romlar tam rayına oturmus olucak...beklemeye devam

ebayden silikon kılıf alıcak arkadaşlar paypal ile ebayden güvenle alışveriş yapabilirler 20 gün içerisinde gelmekte tavsiyem o linkdeki silikon kılıf değil nilkin marka olanı almanız daha sıkı çok güzel kavrıyor telefonu daha önceki postlarımda fotolarını paylaşmıştım gene bi link atayım bilginiz olmanız açısından

http://img718.imageshack.us/img718/7511/03082011496.jpg

bu satıcıdan aldım linkide bu yanında birde şeffaf ekran koruyucu geliyor
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270750619528&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

quote:

Orijinalden alıntı: gokhanjx

yaw arkadas 1 haftalık tel e ekran icine toz girmiş hayret bişey şeytan sök temizle diyor ....

aynı sorun bendede var özellikle güneş ışıgında belli oluyor fazla kafama takmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s3k0 -- 4 Ağustos 2011; 15:53:42 >

• evet kardeşim senin için hot spot denedim malesef çalıştıramadım usb den ve wifi den kamera resim video sorun yok çalışıyor
  • Ulan CEpnet Nie Yavaş ya Nasıl Hızlnacak Şu 96 Kbps Kullanıom Yerlerde Sürünüyo
  • Arkadaşlar iyi günler,

Sizlere çok önemli bir konuda akıl danışmak istiyorum.

Telefonumu tatilden döndüğümde kullanmaya başladım, ilk gün kamerası çalışıyordu, ancak 2. gün "Kamera bağlantısı yapılamıyor" uyarısı almaya başladım. Yazılımsal olduğunu düşündüm, uygulamaları kaldırdım, fabrika ayarlarına döndüüm, düzelmedi. Burdaki arkadaşlar da sorunun donanımsal olduğunu söylediler ve servisi önerdiler.

Ben servise yollamak konusunda biraz endişeliyim, çünkü çok fazla şikayet var haklarında. şikayetvar.com'da cevaplanmamış şikayet dolu. Geç yollamalar, garantili olduğu halde ücret istemeler, cevap vermemeler, tamir etmeden yollamalar, telefonu daha çok bozmalar falan havada uçuşuyor.

Eski telefonumdan alışkınım kamerasızlığa, hiç fotoğraf çektiğim de yok. Çekecek olsam da kameramla çekerim zaten. Zaten bu telefonu alırken çoğu insan gibi kamerayı yok sayarak aldım. Telefondan ben bu haliyle bile memnunum zaten.

Önerilerinizi beklediğim nokta işte burası, sizce riske girip servise yollayayım mı? İnternetteki olumsuz yorumlar kadar olumluları da var mı? Buradaki arkadaşlar tecrübesi olan kişiler genelde. o yüzden size danışayım dedim. Önerilerinizi bekliyorum.
    Teşekkürler yardımcı olacak herkese..

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.