Şimdi Ara

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ### (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.181
Cevap
58
Favori
1.296.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

(En Son Oy Tarihi: 3.12.2021)
Giriş
  • arkadaşlar aranızda rot atan oldumu? bu oyunlarda ufakta olsa kasılmalarm var sinir bozucu fazla olmasada.rot atan biri varsa performans değişimi varmı söleyebilirmi?ve hangi rotu attığını?
  • Arkadaşlar bir süredir takip edemedim.
    Son zamanlar bu telefon için android 2.3 ile yapılmış stabil güzel bi rom çıktımı?
  • oxygen 10802çıkmış

Fix volume not always set for voice calls
    Configure rmnet0 whenever apn status changes, hopefully this will fix data connectivity problems.
    build rild and libril from source
    Fix flashlight
  • quote:

Orijinalden alıntı: TNT76

arkadaşlar ben de bugün itibari ile Huawei X5 sahibi oldum. listeye ekleyebilirsiniz :)

listeye falan ekleyemzler çünkü konuyu açan kişi başka telefon almış ve lgilenmiyorum bu konuyla varmı itirazı olan bi tabirle davranıyor yani yaşamıyor kendisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: me_mert

quote:

Orijinalden alıntı: TNT76

arkadaşlar ben de bugün itibari ile Huawei X5 sahibi oldum. listeye ekleyebilirsiniz :)

listeye falan ekleyemzler çünkü konuyu açan kişi başka telefon almış ve lgilenmiyorum bu konuyla varmı itirazı olan bi tabirle davranıyor yani yaşamıyor kendisi

o zman yenı konu acmak lazım
    acan kısının de telefonunu seven ve konuya sadık olan bırı devralsın derım

• arkadaşlar yokmu elimizden tutacak birisi?bu rom değiştirmeyle bazı telefonlarda oyunlardaki kasma sorunları düzeltilmiş.azda olsa sinir bozucu bu kasmalar.yokmu rom attım herşeyinden memnunum gayet güzel gel öreteyim anlatayım diyen birisi pls?
  • Herkese iyi günler arkadaşlar . Babamın telefonu bozulmuştu Teknosa'dan almıştık garanti süresi bitmeden bozuldu 1 ay içinde gelmedi adamlar onun fiyatı kadar hediye çeki verdiler ( 250 TL ) üstüne ekleyip bana x6 aldık(750 TL) telefondan memnunum herşeyi güzel ama internet hızını beğenmiyorum ve telefonu %90 internet için kullanıyorum. Teli Mayıs ta aldık şimdi tek umudum telefonun bozulup bana hediye çeki vermeleri ve bu telefonu almak istiyorum neyse uzattım sorum şu bu telefon Teknosa'ya gelir mi teknosada satılır mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarisCanYagmur

Herkese iyi günler arkadaşlar . Babamın telefonu bozulmuştu Teknosa'dan almıştık garanti süresi bitmeden bozuldu 1 ay içinde gelmedi adamlar onun fiyatı kadar hediye çeki verdiler ( 250 TL ) üstüne ekleyip bana x6 aldık(750 TL) telefondan memnunum herşeyi güzel ama internet hızını beğenmiyorum ve telefonu %90 internet için kullanıyorum. Teli Mayıs ta aldık şimdi tek umudum telefonun bozulup bana hediye çeki vermeleri ve bu telefonu almak istiyorum neyse uzattım sorum şu bu telefon Teknosa'ya gelir mi teknosada satılır mı ?

x6 türkiye ye ne zaman geldi ya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: me_mert

quote:

Orijinalden alıntı: BarisCanYagmur

Herkese iyi günler arkadaşlar . Babamın telefonu bozulmuştu Teknosa'dan almıştık garanti süresi bitmeden bozuldu 1 ay içinde gelmedi adamlar onun fiyatı kadar hediye çeki verdiler ( 250 TL ) üstüne ekleyip bana x6 aldık(750 TL) telefondan memnunum herşeyi güzel ama internet hızını beğenmiyorum ve telefonu %90 internet için kullanıyorum. Teli Mayıs ta aldık şimdi tek umudum telefonun bozulup bana hediye çeki vermeleri ve bu telefonu almak istiyorum neyse uzattım sorum şu bu telefon Teknosa'ya gelir mi teknosada satılır mı ?

x6 türkiye ye ne zaman geldi ya ?

Nokia x6 .

• S.a telefondaki programların simgelerini felan değiştirmek istiyorum veya büyütmek istiyorum istediğim ikonu ikon yapmak istiyorum vs böyle özellştirmek isitoyrum acaba mümkünmü anlıyan biri varsa lütfen cevap yazsın....
  • Telefonun Turkcell kampanyası hala devam ediyor mu?
  • arkadaşlar telefon arasıra durduk yere reset atıyor nedenini bir türlü çözemedim gitti... geçenlerde telefonla konuşurken reset attı... bu problemi yaşayıp çözebilen var mı ? telefondan iyice soğudum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Arkadaşlar bir süredir takip edemedim.
    Son zamanlar bu telefon için android 2.3 ile yapılmış stabil güzel bi rom çıktımı?

Cyanogenmod 7 cikacak android surumu 2.3.5,HCDR jacob cikaticak,10 agustan once bloguna boyle yazmis.
  • turkcell kampanyası devam ediyor ama tavsiye etmem 850 tl civarlarına geliyor.ben darty den geçen hafta aldım 569 + 11 taksit + %20 world puanla 450 tl civarına geldi.sadece artı olarak internet paketi var.vodafone 15 gün hediye net verdi süper hızlı nette.ayrıca modem olarakda kullanıyorum telefonu tabi pc de biraz yavaş haliyle neti.ama mail face vs.. için ideal.

cihazı kullanan arkadaşlara bi sorum olacak koruyucu film ve kılıf temin eden varmı ve nerden temin edebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkwhite_sam

arkadaşlar benim telde mesaj yazarken filan öneriler türkçe sözlüğü secmeme rağmen ıngilizce çıkıyor. bunu nasıl duzeltebilirim?

var mıdır acaba bir bilen?
  • Telefonu alalı 1 ay oldu çok güzel listeye eklersen sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnRateD

S.a telefondaki programların simgelerini felan değiştirmek istiyorum veya büyütmek istiyorum istediğim ikonu ikon yapmak istiyorum vs böyle özellştirmek isitoyrum acaba mümkünmü anlıyan biri varsa lütfen cevap yazsın....

go launcher ex i marketten indir uygulamaya uzun basılı tut sonra büyütme küçültme isareti cıkar ordan büyüt ayrıca

SwitchPro Widget (1.9.9)

CircleLauncher (1.7.2)

bu ikisinide alabilirsin ben kullanıyorum güzel :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewKids

Telefonu alalı 1 ay oldu çok güzel listeye eklersen sevinirim

Konuyu acan arkadas ucmus birazdan kullanici kulubu acacam konuyla ilgilenen yok eklenmek isteyen arkadaslar o konuya cevap yazsinlar yeter.
  • pda teknolojide ekran koruyucu gelmiş.
    http://www.pdateknoloji.com/Huawei-Aksesuarlari/IDEOS-X5/3204
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundermax

pda teknolojide ekran koruyucu gelmiş.
    http://www.pdateknoloji.com/Huawei-Aksesuarlari/IDEOS-X5/3204

her iki üründe mat, keşke mat olmasaydı
    neyse yakında diğer ürünlerde gelir sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprcn -- 4 Ağustos 2011; 12:49:33 >
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.