Şimdi Ara

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ### (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.181
Cevap
58
Favori
1.296.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

(En Son Oy Tarihi: 3.12.2021)
Giriş
  • arkadaşlar launcher yükledim kullandım yanlış bir tuşa basınca eskiye döndü :) bu launher ı değiştirmenin basit bir yolu varmı ? ayarlar ve uygulamalardan yapamıyorum :( yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndroiD29

quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Telefonu flashlıyacagım icin cwm ile yedegni alıyım dedim backupa bastım telefon kapanıp acılırken bir ekran geldi orada kaldı 15dk dır oyle ne yapmalıyım çok acil

Titanium backup ile alsaydin yedegi o daha iyi bence.Clockwordmod recoveryi hic bilmiyorum

onda nasıl alırım zaten beceremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprcn

arkadaslar bende swype ilgili bir sorun var soyleki giris yonteminden swype secince klavye geliyor ve kayboluyor yazi yazamiyorum ayarlardan bakayim dedim yine dil ve klavye de swype ayarlar secenegini tiklayinca ekran kararip tekrar ayni ekran geliyor herhangi bir menu acilmiyor. telefon root'lu ve orjinal rom kullaniyorum

quote:

Orijinalden alıntı: lknrm627

quote:

Orijinalden alıntı: alprcn

arkadaslar bende swype ilgili bir sorun var soyleki giris yonteminden swype secince klavye geliyor ve kayboluyor yazi yazamiyorum ayarlardan bakayim dedim yine dil ve klavye de swype ayarlar secenegine tiklayinca ekran kararip tekrar ayni ekran geliyor herhangi bir menu acilmiyor. telefon root'lu ve orjinal rom kullaniyorum. swype tekrar kurmayi da denedim yine ayni sorun devam ediyor.

Aynı dertten muzdaribim. Ancak slideit keyboard kullanırsanız o kalvyede de bu özllik var.
    Aynı sorun 5-6 gün önce bende de olmuştu. Blackmarttan swype in apk dosyasını aratın, advanced e basıp download edin sonra blackmart klasöründen kurun sorun kalmaz. Yani en azından bende kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeizerSoze -- 3 Ağustos 2011; 0:28:37 >

• Merhabalar, ben bugün x5 kullanmaya başladım ama wifi ile problem yaşıyorum. Normal menüde wifi bağlanacak herhangi bir ağ bulamıyor ama *#*#4636#*#* ile gizli menüye girdiğimde wifi konfigürasyonudan ağ isimlerini görebiliyorum.. Tüm ağ şifreleme çeşitleri ile denedim ancak herhangi bir değişiklik olmadı, xda forumunda bahsedilen değer değiştirmelerde fayda etmedi, yardımcı olursanız sevinirim.. Kolay gelsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Specialman

Merhabalar, ben bugün x5 kullanmaya başladım ama wifi ile problem yaşıyorum. Normal menüde wifi bağlanacak herhangi bir ağ bulamıyor ama *#*#4636#*#* ile gizli menüye girdiğimde wifi konfigürasyonudan ağ isimlerini görebiliyorum.. Tüm ağ şifreleme çeşitleri ile denedim ancak herhangi bir değişiklik olmadı, xda forumunda bahsedilen değer değiştirmelerde fayda etmedi, yardımcı olursanız sevinirim.. Kolay gelsin..

İdeos x5 bazı modellerde bu sorunu yapmakta özellikle zxyel marka modellerde bu sorun mevcut çözümü başka modem almak :) bence başka bir modemle deneyin aynı sorun oluscakmı bakalım
  • Yalnız ben modeme bağlanmaya çalışmıyorum, bilgisayarımı hot spot yapıyorum. Bilgisayarımda asus bu arada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuuuaa

arkadaşlar daha önce marketten go launcher ex notification yükledim ve kullandım daha sonra sildim ve yine yüklemek istedim yüklüyorum sorun yok ama uygulama olarak açamıyorum sadece go launcher açıyor ne yapmam gerek ya da tavsiye edebileceğiniz başka bir launcher var mı?

yardımcı olabilecek arkadaş yok mu?
  • telefon üzerinden pc demi nete bağlanmak istiyorsunuz yoksa pc üzerinden telefonda mı anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: me_mert

arkadaşlar launcher yükledim kullandım yanlış bir tuşa basınca eskiye döndü :) bu launher ı değiştirmenin basit bir yolu varmı ? ayarlar ve uygulamalardan yapamıyorum :( yardımcı olursanız sevinirim

o yüklediğin luncher silip yeniden kur yada ana menu tuşu ev şeklinde olana bas seç
  • quote:

quote:

arkadaşlar daha önce marketten go launcher ex notification yükledim ve kullandım daha sonra sildim ve yine yüklemek istedim yüklüyorum sorun yok ama uygulama olarak açamıyorum sadece go launcher açıyor ne yapmam gerek ya da tavsiye edebileceğiniz başka bir launcher var mı?

yardımcı olabilecek arkadaş yok mu?

http://s3k0.blogspot.com/2011/08/adw-launcher-ex-133temalar-istek.html

http://s3k0.blogspot.com/2011/08/go-launcher-ex-v2.html

adw daha az sistem kaynağı kullanıyor ikisininde biribirne karsı üstünlükleri var ben su anda adw kullanıyorum bi ara xperia launch kurdum onuda kullanmıstım fena değildi samsungun launcherını denemiştim oda fena deil ama kurma işi çok şatafatlı

senın sorununa gelince sd kartta kırıntıları kalmıs olabilir onları ayıkla...

• adw denedim ama pek beğenmedim hocam go launcher iyiydi ama sorun oldu yaf
  • quote:

Orijinalden alıntı: s3k0

telefon üzerinden pc demi nete bağlanmak istiyorsunuz yoksa pc üzerinden telefonda mı anlamadım

Bilgisayarımı geçit olarak kullanıp, telefondan internete bağlanmak istiyorum.. Hiç bulmasa anlayacağım ama gizli menüde bulupta asıl menüde göstermemesi ilginç..
  • öle bişiyi daha önce denemiştim elimde usb wifi stick var ama başaramadım açıkcası uğraşmadım evimde 2 net var biri wi-fi biride kablolu bu yüzden üstünde fazla durmadım..
  • arkadaşlar telefonu tam alcaktım alamadım çünkü bi yerden para gelcekti o da gelmedi alamadım. hatta burda sormuştum hb den mi alıyım timden mi diye.çok heveslenmiştim.tam alacak gibi olupta alamamak çok kötü bi duygu.kendimi çok kötü hissediyorum bunalıma girdim inanır mısınız.rüyalarıma giriyor.abimle time gidiyoruz tam alıyoruz bi bakıyom rüya kafayı yedimmm.manevi olarak destek olun bana
    Not:hiç bi gelirim yok 17 yaşındayım pedere bağlıyım o da para vermiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiraiMisa -- 3 Ağustos 2011; 1:17:16 >

• quote:

öle bişiyi daha önce denemiştim elimde usb wifi stick var ama başaramadım açıkcası uğraşmadım evimde 2 net var biri wi-fi biride kablolu bu yüzden üstünde fazla durmadım..

Teşekkür ederim, yarın kvk yı arayıp bir soracağım bakalım onlar ne diyecekler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk536

arkadaşlar telefonu tam alcaktım alamadım çünkü bi yerden para gelcekti o da gelmedi alamadım. hatta burda sormuştum hb den mi alıyım timden mi diye.çok heveslenmiştim.tam alacak gibi olupta alamamak çok kötü bi duygu.kendimi çok kötü hissediyorum bunalıma girdim inanır mısınız.rüyalarıma giriyor.abimle time gidiyoruz tam alıyoruz bi bakıyom rüya kafayı yedimmm.manevi olarak destek olun bana

Takma kafana gün doğmadan neler doğar belki işler değişir bir bakmışsın almışsın telefonu olmasa bile kafana takma belki nasibinde daha iyisi vardır

• quote:

telefonu flaslamak için cwm kullandım telefonu yeniden başlattı şu seçenekler çıktı hangisine tıklamalıyım
    reboot system now
    apply sdcard:update.zip
    wipe data/factory reset
    wipe cache partition
    touchscreen firmware update

samsung galaxy s2 arayüzü flaşlıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek suçu kopya çekmek -- 3 Ağustos 2011; 1:37:08 >
  • quote:

telefon üzerinden pc demi nete bağlanmak istiyorsunuz yoksa pc üzerinden telefonda mı anlamadım

Ben telefon uzerinden pc de internete girmek istiyorum ne yapmaliyim ?(win7 ultimate 64bit kullaniyorum)
  • arkadaşlar yarın telefonu ışık sızması şakayeti ile servise götürcem bakalım ne dicekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk536

arkadaşlar telefonu tam alcaktım alamadım çünkü bi yerden para gelcekti o da gelmedi alamadım. hatta burda sormuştum hb den mi alıyım timden mi diye.çok heveslenmiştim.tam alacak gibi olupta alamamak çok kötü bi duygu.kendimi çok kötü hissediyorum bunalıma girdim inanır mısınız.rüyalarıma giriyor.abimle time gidiyoruz tam alıyoruz bi bakıyom rüya kafayı yedimmm.manevi olarak destek olun bana

peder ne ya, peder ne?
    haketmişsin sen..

• 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.