Şimdi Ara

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ### (1803. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.181
Cevap
58
Favori
1.296.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18011802180318041805
Sayfaya Git
Git
sonraki

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

(En Son Oy Tarihi: 3.12.2021)
Giriş

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

大家早上好..

Bu ne olm? Çince yazdında böyle mi çıktı? Küfür mü ettin len?

hahahah yok be abi günaydın dedim bilirsin benim 2. anadilim çince

mesela bir çin atasözü yazayım istersen :)

御殿进入伞不开 !!

edit: imla hatası :D hahah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 20 Ocak 2012; 10:28:11 >

• Bugün yine formundasın kenk.Gel seni MIUI ci yapalım.
  • quote:

Bugün yine formundasın kenk.Gel seni MIUI ci yapalım.

Miuici yapalım diyene bakar mısın, kendisi b866 kullanıyor :))
  • quote:

大家早上好..

Adam 5 sene çalışmış çince öğrenmiş saygı duymak lazım..:))
  • ne miui si ya telefonun köşesi kırılmış içeri sinek bile girer artık rom falan soğudum o işlerden hatta komple telefondan soğudum :) bir ara şu midye kabuğu şeklinde açılan samsunglardan almayı düşündüm paşa paşa kullanayım dedim :) ama bundan sonra herhalde bb alırım taktım kafaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 20 Ocak 2012; 11:25:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanos

quote:

大家早上好..

Adam 5 sene çalışmış çince öğrenmiş saygı duymak lazım..:))

ahah valla adamların tipide dilleride konuşmalarıda ilginç bir şekil 3 harfe falan denk geliyor o yüzden 10 saniyede 20 kıtalık bir şiiri okuyorlar :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 20 Ocak 2012; 11:25:10 >
  • Hayırlı cumalar arkadaşlar.. bu b866 a bugun güncelleme mi oldu çin formunda öyle bişeyler yazıyo ama anlamadım ikinci dili çince olan arkadaslar anlar heralde bi bakıversinler http://bbs.anzhi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=4845394&extra=page%3D1%26filter%3Dtypeid%26typeid%3D3493%26typeid%3D3493
  • buarada b866 ya gecmiştim dün yine testlerde 3d puanı baya iyidi ama işlemci zayıfdı antutuda 2300 lü bi skor almıstım galiba dayanamayıp geno 35 oc karneli kurdum wipe cache ve dalvik i yapıp actım cihazı 1200 mhz e getirdim antutuda 3438 aldım 3d skoruda 1105 karnelden önce quadrand da 1600 almıstı rom simdi 1500 mhz de testte 2670 aldı şansıma daha reset falan olmadı gerçi wireless le baglanti yapıp denemek lazım orjinal 2.3 e bu karneli atınca wireless baglı iken tel boşta durur iken kendi reset atıyordu bazen bakalım bunda durum nasıl olcak simdilik hızlı ve güzel
  • arkadaşlar ayarlar-telefon hakkında-durum-telefon numaram olan kısımda tanımadıgım degişik bir numara vardı degiştiremiyordum turkcellden vodafona geçtim şu anda o telefon numaram kısmında bilinmiyor yazıyor oraya kendi numaramı nasıl yazabilirim?yine yabancı bir numara yazmasın yarın öbür gün
  • quote:

ne miui si ya telefonun köşesi kırılmış içeri sinek bile girer artık rom falan soğudum o işlerden hatta komple telefondan soğudum :) bir ara şu midye kabuğu şeklinde açılan samsunglardan almayı düşündüm paşa paşa kullanayım dedim :) ama bundan sonra herhalde bb alırım taktım kafaya

bb büyük prestij kaybetti 1hafta internet çalışmadı mailler çalışmadı.Hisseleri de düştü RIM sıkıntıda.
  • arkadaşlar fotograf ve video çekmek için güzel program arıyorum kendi programı çok kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanjx

Hayırlı cumalar arkadaşlar.. bu b866 a bugun güncelleme mi oldu çin formunda öyle bişeyler yazıyo ama anlamadım ikinci dili çince olan arkadaslar anlar heralde bi bakıversinler http://bbs.anzhi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=4845394&extra=page%3D1%26filter%3Dtypeid%26typeid%3D3493%26typeid%3D3493

Evet arkadaşlar dün 1. bugün 2. versiyon b866 larınızı güncelleyin. versiyon 1.20 :))

• quote:

Orijinalden alıntı: pes1907

arkadaşlar fotograf ve video çekmek için güzel program arıyorum kendi programı çok kötü

Marketten camera 360 ı indirebilirisiniz, lg camera apk da güzel bir arkadaş tam sürümünü vermişti ama kimbilir nerde?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pes1907

arkadaşlar fotograf ve video çekmek için güzel program arıyorum kendi programı çok kötü

Marketten camera 360 ı indirebilirisiniz, lg camera apk da güzel bir arkadaş tam sürümünü vermişti ama kimbilir nerde?

Black markette 6.2 son sürümü var ama MIUI de çalışmıyor.Kapanmaya zorla diyor.Ben de çalışan sürümü 6.1 di bulabilirsem şimdi yüklerim bir yere.Az durun.
  • İşte Ig Camera 6.1 çalışan sürümü.

http://www.m--ediafire.com/?u25zh8ifq8rc88b

Not : Aradaki tireleri kaldırınız.
  • quote:

quote:

Bugün yine formundasın kenk.Gel seni MIUI ci yapalım.

Miuici yapalım diyene bakar mısın, kendisi b866 kullanıyor :))

Yooo yok öyle birşey.Enson 2.3.5 orijinaldeydim.MIUI yi özledim 2.2 ye dönüp pt sürümü kurdum hocam.karıştırdınız galiba.
  • 2.3.5 son surumu bu mudur arkadaslar

http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=toDownloadFile&flay=software&softid=NDM2NDk=

@questosera tsk buymuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miskahve -- 20 Ocak 2012; 12:37:13 >
  • TheLastViking'in çekilmesi üzerine konu Frıbisher'a devredilecektir. Kendinize iyi bakın:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet arkadaşlar dün 1. bugün 2. versiyon b866 larınızı güncelleyin. versiyon 1.20 :))

sabah bende farkettimde, linkler aynı değişmemiş galiba çinli portcu,
    hala build.prob orada duruyo link isimlerini karşılaştırdım aynıydı, yükleme tarihide aynı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alainn -- 20 Ocak 2012; 12:55:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

TheLastViking'in çekilmesi üzerine konu Frıbisher'a devredilecektir. Kendinize iyi bakın:)

x5 i sattığına pişmansın demi
  • 
Sayfa: önceki 18011802180318041805
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.