Şimdi Ara

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ### (1802. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.181
Cevap
58
Favori
1.296.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18001801180218031804
Sayfaya Git
Git
sonraki

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

(En Son Oy Tarihi: 3.12.2021)
Giriş

Orijinalden alıntı: tauncer

quote:

Orijinalden alıntı: gokhanos

quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

evet 2.3.5 dload da b163 de pembe ekran başka romlardada aynısını yapar galiba

Deneyin b163deneyin sd kartta sakın kırmayın cihazı.

gökhanos hocam b163 kurmaya kalkarsa pembe ekran görecektir. çünkü 2.3.5 ten geçiş yaparken olmuş. yani geçiş yapamadığı için b163 ü tanımayacak makine evvela 2.3.5 kuracak zarar gören 2.3.5 dosyaları. benden demesi boşuna uğraşmasın arkadaş. herhangi bir 2.2 sürümü sürekli pembe ekran çıkartır.

Evet haklısınız ancak sd kartında zaten 2.3.5 varmış.Sizin söylediğiniz gibi fat32 formatlayıp denese muhtemelen olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: FroBisher

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

bu arada bu google servisini yüklediğimde imei uçtu. ilk defa imeim silindi.

İmei yedeğiniz varsa sorun olmaz.

var çok şükür, geriye yükledim.
  • quote:

test sonuçları lütfen.
  • şimdi b163 ü indiriyorum sd karda dload dosyasını atıp deneyeceğim 2,3,5 de pembe ekra verdi... valla yordu bir de garantiye versem bi sıkıntı çıkarmı sonuçta imei felan sağlam 2,3,5 vardı üzerinde birde fatura yeterli olurmu garanti için
  • quote:

şimdi b163 ü indiriyorum sd karda dload dosyasını atıp deneyeceğim 2,3,5 de pembe ekra verdi... valla yordu bir de garantiye versem bi sıkıntı çıkarmı sonuçta imei felan sağlam 2,3,5 vardı üzerinde birde fatura yeterli olurmu garanti için

fatura tabi ki garanti yerine geçer bir deneyin artık olmazsa garanti halleder.Geçmiş olsun.
  • bana bişey çıkarmaz dimi garanti proğramsal bir durum
  • quote:

quote:

test sonuçları lütfen.

imeim silinince canımı sıktı sildim gitti.
  • quote:

işte bu yüzden hiç dokunmayayım diyorum şuan gidiyo sorunsuz benimki.çıksa çıksa şubatta çıkçağı sölenen orjinal 2.3 ü yüklerim.
  • quote:

şimdi b163 ü indiriyorum sd karda dload dosyasını atıp deneyeceğim 2,3,5 de pembe ekra verdi... valla yordu bir de garantiye versem bi sıkıntı çıkarmı sonuçta imei felan sağlam 2,3,5 vardı üzerinde birde fatura yeterli olurmu garanti için

birde öyle dene pili sök ama. valla aklıma başkada bişey gelmiyor. garanti problem yaşatmaz zannımca. 2.3.5 yüklüydü çünkü
  • quote:

quote:

quote:

test sonuçları lütfen.

Çinliler de oldukça beğenmiş romu neyse artık yarın cuma herkese hayırlı cumalar artık yeni miui-pt roma bakarız.İyigeceler.
  • Ya pili söküyorum şarja takıyorum ekranda huawei logosu çıkıyor şu 2,3,5 deki logo ve öyle kalıyor sonra +-power yapıyorum dahili hafızadaki b163 ü kurmaya çalışıyor ama telefona kabloyu takmadan +-power yaparsam bu sefer pembe ekran çıkıyor trajikomik bir olay İnşallah servis para felan çıkartmaz... halledemezsem yarın yada cumartesi vereceğim servise
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

işte bu yüzden hiç dokunmayayım diyorum şuan gidiyo sorunsuz benimki.çıksa çıksa şubatta çıkçağı sölenen orjinal 2.3 ü yüklerim.

boşverinya sorunsuz şeyi bozmayın.

ben her seferinde aynı şeyi derim ama ertesi gün bozuyorum yine sistemi
  • Şu yeni romda pusula da çalışmıyor
  • quote:

quote:

quote:

test sonuçları lütfen.

imei yi tekrar restore etme sakın. bazen silinmemiş olabiliyor. marketi yükledim. imei gitmişti bir süre sonra geri geldi
  • B163 olmadı mecburen servise verecem proğramsal bir durum hayırlısı İnşallah Bi sorun çıkarmazlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

quote:

quote:

test sonuçları lütfen.

imei yi tekrar restore etme sakın. bazen silinmemiş olabiliyor. marketi yükledim. imei gitmişti bir süre sonra geri geldi

Neden restore etmeyeyim?

Restore edip yeniden baslatmistim geri geldi.

• IMEI yi bir kere yazdirinca yalama oluyor. Her orjinal rom yüklendiğinde siliniyor.

Bu arada şu an orjinal 2.3 kullanıyorum. MIUInin ne kadar kullanışlı bir rom olduğunu bir kez daha anladım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

test sonuçları lütfen.

Çinliler de oldukça beğenmiş romu neyse artık yarın cuma herkese hayırlı cumalar artık yeni miui-pt roma bakarız.İyigeceler.

Ben onların forumlarına üyeyim hocam.Rom u portlayan rtfpessoa nickli eleman 2.3.5 üzerine MIUI portlamayacaklarını falan yazmıştı orada.Nedeni ise 2.3.5 in stabilite sorunları imiş.Yani buna benzer birşeyler yazıyor.Google translate ile u kadar anladım.Aslında Rom u o da portlamıyor da stockwell in portu üzerinden yakalamışlar bir kere aynı şekilde devam ettiriyorlar.Neyse en azından düzgün çalışıyor.Buna da şükür.Ah bir de MIUI official çıkarsaydı bizim telefona.

• 大家早上好..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

大家早上好..

Bu ne olm? Çince yazdında böyle mi çıktı? Küfür mü ettin len?
  • 
Sayfa: önceki 18001801180218031804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.