Şimdi Ara

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ### (1800. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.181
Cevap
58
Favori
1.296.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17981799180018011802
Sayfaya Git
Git
sonraki

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

(En Son Oy Tarihi: 3.12.2021)
Giriş

Orijinalden alıntı: FroBisher

quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

quote:

Orijinalden alıntı: agrkan

quote:

http://www.jetanket.com/s/3cc0bd7b36 Konunun devredilmesini istediğiniz kişiye oy verebilirsiniz:

anket bulunamadı diyor

Ne bicim siteymis bu jetanket. Yarın ilgilenirim artık, havaalanındayım:)

Yolculuk nereye eren? Bekle ben sana O.M'den başka bir anket sitesi veriyim telefondan yaparsin.

İstanbula gidiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Bu b866 tamamen orjinal mi? Sadece port mu yoksa kisisel birseyler eklenmismi?

Battery muhabbeti nedir? Ust barda yuzdelik gostermemesimi yoksa batarya durumu yok mu?

sadece port kisisel birşey yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokhanos

quote:

Arkadaşlar dün de yazdım fakat cevap alamadım, telefonumda şuan dahili hafızadan bir şey silemiyorum. Bunları nasıl silebilirim?

Dahili hafıza derken 2gb lik hafıza mı ki? ve hangi rom? miui ise x5 settingden internal storagei seçip başlatın.

Evet 2gblık hafıza.Orjinal romu kullanıyorum.

O zaman bilgisayara bağlayıp formatlıyabilirsiniz ,2gblik bölümü önemli birşey yoksa.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.jetanket.com/s/3cc0bd7b36 Konunun devredilmesini istediğiniz kişiye oy verebilirsiniz:

anket bulunamadı diyor

Yolculuk nereye eren? Bekle ben sana O.M'den başka bir anket sitesi veriyim telefondan yaparsin.

İstanbula gidiyorum.

Allaha emanet ol dostum,bu arada anket sitesini gönderdim Ô.M'den

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Battery muhabbeti nedir? Ust barda yuzdelik gostermemesimi yoksa batarya durumu yok mu?

Peki batarya muhabbeti nedir? Ki yorumlara bakilirsa siz daha kurmamissiniz?

• quote:

quote:

quote:

ben daha kurmadım batarya normal 2.3.5 gibi % olarak göstermesi için arkadaş birşey paylaşmış cwm den yükleniyor o yani.

• quote:

quote:

quote:

Yav kardeş bu official romlarda bataryanın doluluk oranı 100de şeklinde gözükmüyor ya o bataya.zip i yükleyince yuvarlak ve ortasında yüzde şeklinde göstertiyor.Birşey değil yani.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

anket bulunamadı diyor

İstanbula gidiyorum.

Allaha emanet ol dostum,bu arada anket sitesini gönderdim Ô.M'den

Hocam sonucları sadece benim gorebilecegim bir site olmalı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tauncer

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elexogic

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tauncer

quote:

Marketsiz romu ne yapayim ben vazgeçtim yüklemiyorum.

arkadaşlar alın size market. bunda denedim oldu. menglulle nin 2.3.5 için yaptığı google servisi upload ettim. indirin cwm den yükleyin. wipe cache ve dalvik cache yaptım ben. yükledim. kullanıyorum. tireleri silin.

http://ww--w.fileserve.com/file/vYXwWyh/Google_Service(1).zip

kardeş bunda cwm direkmi geliyor bir açıklama bekliyorum.?

yav sizce öyle olur mu bir sürü rom yüklediniz zip file cwm ile yüklüyorsunuz.Bu b866 rom da cwm ile yükleniyor.Yani 2.3.5 üzerine root olup cwm kurucaksınız.

Root olmasına gerek yok aslında.

root olmadan root explorer ya da remount çalışmıyor başka metod varsa neden paylaşın lütfen.

Beta2 rom 2.3.5 yükler pembe ekran açık olur cwmyi atar b866yı kurar tabi böyle olur.

önce 2.3.5 teyken hiçbirşey yüklememişken root olunur. one click-doomlord vs. bişeyle... sonra cwm 5.5.0.4-5.2.0.7 bi cwm remount ile kurulur. sonra cwm den bu rom yüklenir. aynı miui yükler gibi. başka çıkar yol bilmiyorum ben. naçizane fikrim.

Yav zaten son official romla o şekilde de @elexogic hoca root olmaya gerek yok aslında dediği için benim bildiğim ancak böyle olur.

Ozur dilerim, root olmak gerekiyor evet, normalde gerekmiyordu da son versiyondaki yazma izni kismi aklimdan cikmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanjx

Noluyor ya herkez b866 a saldırmış yeni rom lara nekadar açız dimi ilk yükleyenlerden biriyim geri dönmüstüm ama okadar yoruma dayanamıycam yine yükleyecem böyle giderse lakin ben oc yapamadıgım rom a alısamıyorum illa yapcam oc rahat edemem genonun oc 35 karneli buna çaksak nolur acaba reset falan yaparmı...bide quadrand ve antutu testleri yapasin bi arkadas da bakalım sonuclara antutu 3d skoru merak ediyorum

genonun o kerneli kadar kötü bir kernel yok ses gelmiyor resmen telefondan

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben daha kurmadım batarya normal 2.3.5 gibi % olarak göstermesi için arkadaş birşey paylaşmış cwm den yükleniyor o yani.

Ben kuracagim mikrofon sorunundan dolayi.

• Ozur dilemenize gerek yok burda dost gibi olduk ,siz kullanıyorsanız bu b866 yı yorumunuz nedir?Biz de kuralım mı?
  • ben yazmaktan kullananlar anlamaktan bıkmadı bı teldeki mikrofon sorunu donanımsaldır bazı telefonlarda rahatsız etmeyen duzeyde bazılarında ise cpk fark edilmekte

• quote:

Ozur dilemenize gerek yok burda dost gibi olduk ,siz kullanıyorsanız bu b866 yı yorumunuz nedir?Biz de kuralım mı?

Yok ben kurmadım onu, miuiler arasında geziniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s3k0

ben yazmaktan kullananlar anlamaktan bıkmadı bı teldeki mikrofon sorunu donanımsaldır bazı telefonlarda rahatsız etmeyen duzeyde bazılarında ise cpk fark edilmekte

Birazda olsa iyilestirmeye calisiyoruz.

Performans rom v9.1 kurdugumda ses cok iyi derecede duzelmisti.

Konustugum kisiler cok net diyordu.
  • arkadaşlar acil cvp tlf b163 ye geri döndürmek istedim 2.3.5 den uptage failed verdi şimdi ne yapacam telefon açılmıyor
    telefonun kendi hafızasına ulaşamıyorum sd karttan yüklemek yapmak istediğimde pembe ekran çıkıyor pembe ekranda usb tanımıyor... wipe cahe yapamıyorum ses+ açma tuşuna basınca hiç tepki vermiyor lütfen yardım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar dün de yazdım fakat cevap alamadım, telefonumda şuan dahili hafızadan bir şey silemiyorum. Bunları nasıl silebilirim?

Dahili hafıza derken 2gb lik hafıza mı ki? ve hangi rom? miui ise x5 settingden internal storagei seçip başlatın.

Evet 2gblık hafıza.Orjinal romu kullanıyorum.

O zaman bilgisayara bağlayıp formatlıyabilirsiniz ,2gblik bölümü önemli birşey yoksa.

tamam deniyeceğim sağolun

• ya aslında asıl sorun şu ben bunları silebiliyorken niçin şimdi silemiyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

arkadaşlar acil cvp tlf b163 ye geri döndürmek istedim 2.3.5 den uptage failed verdi şimdi ne yapacam telefon açılmıyor
    telefonun kendi hafızasına ulaşamıyorum sd karttan yüklemek yapmak istediğimde pembe ekran çıkıyor pembe ekranda usb tanımıyor... wipe cahe yapamıyorum ses+ açma tuşuna basınca hiç tepki vermiyor lütfen yardım

Bazı arkadaşlar bu durumdan iç hafızaya dload attığınızı var sayıyorum,sd kartı çıkarın pili çıkarın sarjı bağlayın +- ve pow tuşlarına basın bu şekilde kurtulmuştu.Olmazsa b163 romu sd karta atarak deneyin.
  • quote:

ya aslında asıl sorun şu ben bunları silebiliyorken niçin şimdi silemiyorum ?

Aslında ilginç birçok sebebi olabilir.Aynı durum usb belleklerde de oluyor bazen fat32 nin yanlış adreslemesinden kaynaklanabilir,açılışta belleğin bootunda bir cluster okunamaz ondan olabilir. romdan kaynaklanabilir.Genellikle format durumu düzeltir.Aslında bu tarih olmuş fat32 den başka ext3 ext4 ya da ntfs formatlansa daha az sorun yaşarız ama destekliyor mu bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 17981799180018011802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.