Şimdi Ara

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ### (1641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.181
Cevap
58
Favori
1.296.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16391640164116421643
Sayfaya Git
Git
sonraki

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

(En Son Oy Tarihi: 3.12.2021)
Giriş

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

quote:

fazla kurcaladım ve sanırım telefon şuan çöktü.
    clockwordmod defalarca denememe rağmen ne yazıkki telefon ne açılıyor nede cwmoda geciyor.
    huawei logosunda takılı kaldı

BU KONUDA LÜTFEN BANA YARDIM EDİN.
    EN SON 2.3.5 BETA ROM VARDI, SONRASINDA en son oxygen rom kurdum. ilk açılışta huawei logoda kalıp reset atıyor. şuan cwm ulaştım, ama her açılışta cwm açıyor yada reset atıyor. sistem restore yaptım yinede açmadı.
    SABAH OLDU ÇÖZEMEDİM.

2.3 ün üzerine oxygen yok ki o rom 2.2 nin üzerine atmak için buradaki ''http://sourceforge.net/projects/genoandroid/files/'' cwm yi cynogen ya da miui yükleyin.

• quote:

quote:

fazla kurcaladım ve sanırım telefon şuan çöktü.
    clockwordmod defalarca denememe rağmen ne yazıkki telefon ne açılıyor nede cwmoda geciyor.
    huawei logosunda takılı kaldı

BU KONUDA LÜTFEN BANA YARDIM EDİN.
    EN SON 2.3.5 BETA ROM VARDI, SONRASINDA en son oxygen rom kurdum. ilk açılışta huawei logoda kalıp reset atıyor. şuan cwm ulaştım, ama her açılışta cwm açıyor yada reset atıyor. sistem restore yaptım yinede açmadı.
    SABAH OLDU ÇÖZEMEDİM.

son çare olarak 2.2 ye dönmeyi denediniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Beyler telefonu 3g'ye alınca telefon sinyali kesiliyor. Acaba sim kart'dan falan mı? Her yerde aynı şey oluyor. Sadece evde falan değil yani. Bir de arada kulaklığı çok takıp çıkarınca telefon kulaklığı tanımıyor.

sadece 3g ye alınca bendede öyle oluyor. özellikle miui de geri gelmesi zaman alıyordu bazen kapatıp açmam gerekiyordu. ama bu cm7 nasıl bir romsa artık sadece 3g ye aldığımda 4-5 saniye şebeke gidiyor sonra 3g geliyor. Birde şöyle birşey var stock haldede 3g ye alırken anlık şebeke gidiyordu .. Zaten bu aralar voda da kendini aştı 2g/3g ayarlı olduğu zaman devamlı 3g de . Edge çok az geliyor. şu cm7 sağolsun son 2 haftadır telefonu kullanmaktan %100 keyif aldım .
  • Miui nin son sürümü wifi konusunda bir harika. İlk defa marketten 30-40 tane programı peşisıra yükledim. Ve markette yükle butonuna bastığımda eskiden 5-6 saniye duraklard sonra başlardı şimdi hemen yüklemeye başlıyor. (Marketten de kaynaklı olabilir)
  • Beyler yeni farkettim de benim telefon kapanmıyor yahu.Telefonu kapat diyorum restart ediyor telefonu.CWM,Oxygen ve MIUI ile denedim sonuç hep aynı.Başta ROM dandır dedim ama değil yani.CWM ye girip oradan kapat diyorum telefonu yine restart ediyor.Ne olabilir ki bunun sebebi?
  • telefon coktu resmen hiçbir sey yokken durduk yere gitti surekli reset atıyor acıldıktan sonrada android.prosses uygulaması kapatılmak zorunda gibi bir uyarı veriyor ve gidiyor 2,3 un alfası nezaman cıkıcak beta 2 yapmayım diyorum
  • yılbaşı için bir adet daha hediye almak istiyorum. play kartım var avans puanı kapatmam lazım hb puan kampanyası güzel ama stokta yok. nereden ucuza temin edebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Beyler telefonu 3g'ye alınca telefon sinyali kesiliyor. Acaba sim kart'dan falan mı? Her yerde aynı şey oluyor. Sadece evde falan değil yani. Bir de arada kulaklığı çok takıp çıkarınca telefon kulaklığı tanımıyor.

sadece 3g ye alınca bendede öyle oluyor. özellikle miui de geri gelmesi zaman alıyordu bazen kapatıp açmam gerekiyordu. ama bu cm7 nasıl bir romsa artık sadece 3g ye aldığımda 4-5 saniye şebeke gidiyor sonra 3g geliyor. Birde şöyle birşey var stock haldede 3g ye alırken anlık şebeke gidiyordu .. Zaten bu aralar voda da kendini aştı 2g/3g ayarlı olduğu zaman devamlı 3g de . Edge çok az geliyor. şu cm7 sağolsun son 2 haftadır telefonu kullanmaktan %100 keyif aldım .

2.3 full sürüm çıkınca onu geçeceğim. Memnun kalmazsam Cm7'yi deneyeceğim. Bir o kalmıştı hiç yüklemediğim...

• 1.12.16 ve franco kernel kurdum. Şu an için sorun yok.CM7 bana hitap etmedi.Görsellik iyi değil. Launcher lar ile de güzel birşey elde edemedim. Ayrıca DSP den şikayetçiydim ama şu an süper olmuş. Kamera güzel çekiyor.Sanırım bravia dan dolayı. Ancak gel gelelim şarj konusuna.Sünger desem yanlış olmaz.Ancak franco ile bu sürüm güzel anlaşıyor. Stabilite iyi gibi. Bakalım sorun çıkacak mı.
  • Yeni Swype Beta'sı çıktı. Bu sefer Türkçe desteği ve Dragon ses tanıma ara birimi de eklenmiş. Ben Ideos X5'de denedim. WQVGA ekranlar artık desteklenmiyor. Bilginize...

http://shiftdelete.net/yeni-swype-beta-hazir-33883.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luxaeterna -- 26 Aralık 2011; 11:39:50 >
  • 2.3.6 honor portta bi sorun bulan var mı, suana kdr kullndgm en stabl rom, sarj gtmyo hc anlamdm full wifi acık ilk defa 8saat olmdn srj btmedi 1buck gun oldu sarj yuzde 60daha ( full wifi acık), geno fps unlock pketi var, yeni ckck orjnal rom yamuk yaparsa bunda kalcam hep artık, eksi yanı, aramalarda ses performansı cm7nin yanına yaklasmz ble, vasat degil ama normal ses, gecrsem bi bu yuzden gecerim cm7ye tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegoLaSH -- 26 Aralık 2011; 11:49:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hyde

1.12.16 ve franco kernel kurdum. Şu an için sorun yok.CM7 bana hitap etmedi.Görsellik iyi değil. Launcher lar ile de güzel birşey elde edemedim. Ayrıca DSP den şikayetçiydim ama şu an süper olmuş. Kamera güzel çekiyor.Sanırım bravia dan dolayı. Ancak gel gelelim şarj konusuna.Sünger desem yanlış olmaz.Ancak franco ile bu sürüm güzel anlaşıyor. Stabilite iyi gibi. Bakalım sorun çıkacak mı.

Ben de aynen sizin gibi yapmıştım: 1.12.16 ve franco kernel kurmuştum. fakat dün "Press_Play_On_Tape" in aşağıdaki tavsiyesine uydum. 1.11.25 Multi + Franco Kernel kurdum. Şu an test ediyorum. Konuşma esnasında kulağa gelen hoparlör sesi 1.12.16 dakinden daha iyi gerçekten de, çatallaşma yok. Şarj konusunda da iyi gibi görünüyor. İlerleyen zamanlarda izlenimlerimi yazarım inşallah...

Press_Play_On_Tape den alıntı:
    "Çok düşündüm taşındım.Denedim ettim.Her bir şeyi çalışan,sorun sıkıntı yaratmayan.Görüşme sesinin iyiliğinden tut kamera shutter sesinin çalışmasına kadar şu ana kadar bizim telefonlara yapılmış en stabil eni yi MIUI portunun 1.11.28 Multilang olduğuna karar verdim.Bu sürümden sonra geliştirilmeye çalışan portların hepsi gereksiz.Ve bunun üzerine getirilen portların hiçbirinin bir artısı yok hatta eksisi var.Bu versiyonda herşey gayet temiz stabi Şarj performansı süper.Eksiği yok.Bundan sonra çıkan romlarda bir en basitinden kamera sesi çalışmıyor.Telefon görüşemlerinde sesler çatallaşıyor.Be adam yapmışşsın niye bozuyorsun?

Soranlara merak edenlere tavsiyem şudur. 2.2 üzerine MUI kuracağım diyorsanız 1.11.28 MULTILANG kurun.Daha da uğraşmayın,başkasını aramayın."

• merhaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegoLaSH

2.3.6 honor portta bi sorun bulan var mı, suana kdr kullndgm en stabl rom, sarj gtmyo hc anlamdm full wifi acık ilk defa 8saat olmdn srj btmedi 1buck gun oldu sarj yuzde 60daha ( full wifi acık), geno fps unlock pketi var, yeni ckck orjnal rom yamuk yaparsa bunda kalcam hep artık, eksi yanı, aramalarda ses performansı cm7nin yanına yaklasmz ble, vasat degil ama normal ses, gecrsem bi bu yuzden gecerim cm7ye tekrar

mediafire fln yukleyebilir misin? telefondan inmiyor çin sitesinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F4RR3LL

quote:

2.3.6 honor portta bi sorun bulan var mı, suana kdr kullndgm en stabl rom, sarj gtmyo hc anlamdm full wifi acık ilk defa 8saat olmdn srj btmedi 1buck gun oldu sarj yuzde 60daha ( full wifi acık), geno fps unlock pketi var, yeni ckck orjnal rom yamuk yaparsa bunda kalcam hep artık, eksi yanı, aramalarda ses performansı cm7nin yanına yaklasmz ble, vasat degil ama normal ses, gecrsem bi bu yuzden gecerim cm7ye tekrar

bytetornodo download yoneticisni kur telefona öle dene indirmeyi cok hızlı indirme yapıyor.
    www.mediafire.com/?eh4e6wu1i57jarx

ekleme: google uygulamaları yok dolayısıyla markette yok bu yuzden spb shel uygulamsını sınırsız kullabiliyosunuz, cust/unicom/cn/app klosorune gidin orda gomarket uygulaması war, bu anzhininmarketi butun paralı uygulamalar bedavaya iniyor, google uygulamalrını istiyosnz, google uygluma paketini indirebilirsiz.
    Google apk Patch:

dl.dbank.com/c0bikdw4n3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegoLaSH -- 26 Aralık 2011; 13:29:34 >

• Ben pda teknolojiden mat ekran koruyucu aldim fakat ekranin goruntusu cok bozuk mat olmayan kullandiginiz ekran koruyucu varmi parlak
  • quote:

quote:

quote:

bytetornodo download yoneticisni kur telefona öle dene indirmeyi cok hızlı indirme yapıyor.

ekleme: google uygulamaları yok dolayısıyla markette yok bu yuzden spb shel uygulamsını sınırsız kullabiliyosunuz, cust/unicom/cn/app klosorune gidin orda gomarket uygulaması war, bu anzhininmarketi butun paralı uygulamalar bedavaya iniyor, google uygulamalrını istiyosnz, google uygluma paketini indirebilirsiz.
    Google apk Patch:

dl.dbank.com/c0bikdw4n3

cok saol ark.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Google apk Patch:

dl.dbank.com/c0bikdw4n3

cok saol ark.

cok saol ise yaradi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Google apk Patch:

dl.dbank.com/c0bikdw4n3

cok saol ark.

eyvallah Arkadasım

• Beyler habere bakın http://www.facebook.com/photo.php?fbid=347923981900218&set=a.218475124845105.72565.218473211511963&type=1&ref=nf

250 Bininci Kartalcell Abonemize Hediye

Kartalcell, 250 bininci abonesine çok gelişmiş bir cep telefonu hediye edecek.
    Dünyanın önde gelen telekom şirketlerinden Çin firması Huawei'nin ürettiği ve Almanya'dan Global IF Design ödülünü kazanan Vision (U8850) marka akıllı telefon, 250 bininci Kartalcell abonemizin olacak.

Bu ödülü kazanmak istiyorsanız siz de Kartalcell'e abone olun.

Türkiye'nin en çok konuşturan GSM operatörü Avea işbirliğinde, "Konuşuyorsak Aşkımızdan" sloganıyla hizmet veren Kartalcell, Beşiktaşlıları avantajlı fiyatlarla konuşturuyor.

Tıklayın, Kartalcell başvurunuzu internetten hemen şimdi yapın.
    http://www.kartalcell.com.tr/SignIn

• 
Sayfa: önceki 16391640164116421643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.