Şimdi Ara

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ### (1640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.181
Cevap
58
Favori
1.296.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

(En Son Oy Tarihi: 3.12.2021)
Giriş

Orijinalden alıntı: MrNobody

quote:

Orijinalden alıntı: FroBisher

beta 2de gta 3 de donma sorunu yasayan varmi?

Hocam Gta3 ü nasıl yükledin ya ????
    apk si varsa verebilir misin acaba ?
    Bir de eğer apk si yoksa emilator kullanarak felan mı çalıştırdın gta 3 ü ?
    NAsıl yaptın bi açıklar mısın ?

Bu başlığı kısayollara alıp direk ordanmı giriyorsunuz acaba
    Şu konuya bi gözatıver

http://forum.donanimhaber.com/m_55667044/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S@HMeRDaN -- 25 Aralık 2011; 23:30:03 >

• arkadaşlar yardımınızı bekliyorum sorunum şu:miui 1.12.16 üzerine 2.3.5 beta2 yükledim buraya kadar sorun olmadı ama bu 2.3.5 beta2 üzerine önceden yedeklediğim miui 1.12.16 yi recovery 5.0.2.7 versiyonuyla clockworkmod dan yükleyince olanlar oldu ve telefonum dengeyi kaybetti şuan hafıza kartımı bile görmüyor ve açılmıyor. hafıza kartına format atıp dload klasörünü yükleyip orjinal rom yüklemek istediğimde pembe ekran geliyor. ve açmaya çalıştığımda huawei yazısı çıkıp sürekli yeniden başlatıyor ama kesinlikle açılmıyor sadece bu yazı görünüyor. yardımınızı bekliyorum arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unflattering -- 25 Aralık 2011; 23:41:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FroBisher

beta 2de gta 3 de donma sorunu yasayan varmi?

Hocam Gta3 ü nasıl yükledin ya ????
    apk si varsa verebilir misin acaba ?
    Bir de eğer apk si yoksa emilator kullanarak felan mı çalıştırdın gta 3 ü ?
    NAsıl yaptın bi açıklar mısın ?

Bu başlığı kısayollara alıp direk ordanmı giriyorsunuz acaba
    Şu konuya bi gözatıver

http://forum.donanimhaber.com/m_55667044/tm.htm

çok saol kardeşim eywallah

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kesin09

Arkadaşlar bilmiyorum belki bunun konuda cevabı vardır ama 547 sayfa konu Valla okuyamadım.Ben MİUİ rom yükledim daha sonra benim dahili hafızam kayboldu telefonumun içinden ulaşamıyorum ama bilgisayara bağlayınca görüyor. neden olabilir ?

Tam hatırlamıyorum ama x5 settings den bi yere girip external stroage yi seçiyorduk herhalde

işte bir sorunumda bu X5 settings eğer buysa bende bu menüden sadece "Softkey Haptic Feedback" var burdanda sadece titreşim ayarlanabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: elexogic

quote:

Orijinalden alıntı: F4RR3LL

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

genonun honor 2.3.6 tabanli romu nasil? link bulamadim.

bbs.anzhi de uyelik istiyor. cepten uye olamiyorum. uye olan var mi?

http://dl.dbank.com/c08f1l3dqj

bunu telefondan indiremiyorum. nasil indirebilirim?

u8800-2.3.6-Geno-V1.zip yazısına tıklayınca inmeye başlar.

oyle degil hocam. basiyorum telefona indirecek gibi oluyor hemen baglanti kesiliyor.tarayicidan mi kaynaklaniyor?

miui browser indiriyor, olmazsa yarın mediafire a yüklerim. indirmiştim ben bilgisayara.

tmm dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mertakpolat

Arkadaşlar şu CM7 de marketin çalışmadığından dolayı çıkan hataları (com.android.vending ve android.process.media) hatalarını nasıl giderebiliriz. Marketi kaldırmama rağmen aynı uyarılar devam ediyor..

Arkadaşlar bilgisi olan varmı??
  • arkadaşlar anca burada bulabildim buradan alışveriş yapan varmı güvenli sitemidir bilgisi olan var mı

http://www.bayfirsat.com.tr/Urun/Detay/huawei-u8800-ideos-x5-2gb/1523
  • araştırdım şikayet sitelerini falan ama hiçbir sonuç çıkmadı daha doğrusu googleda hiçbir yorum falan çıkmadı ondan soruyorum alısveriş yapan var mı diye
  • arkadaşlar yardımınızı bekliyorum sorunum şu:miui 1.12.16 üzerine 2.3.5 beta2 yükledim buraya kadar sorun olmadı ama bu 2.3.5 beta2 üzerine önceden yedeklediğim miui 1.12.16 yi recovery 5.0.2.7 versiyonuyla clockworkmod dan yükleyince olanlar oldu ve telefonum dengeyi kaybetti şuan hafıza kartımı bile görmüyor ve açılmıyor. hafıza kartına format atıp dload klasörünü yükleyip orjinal rom yüklemek istediğimde pembe ekran geliyor. ve açmaya çalıştığımda huawei yazısı çıkıp sürekli yeniden başlatıyor ama kesinlikle açılmıyor sadece bu yazı görünüyor. yardımınızı bekliyorum arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahubey

arkadaşlar yardımınızı bekliyorum sorunum şu:miui 1.12.16 üzerine 2.3.5 beta2 yükledim buraya kadar sorun olmadı ama bu 2.3.5 beta2 üzerine önceden yedeklediğim miui 1.12.16 yi recovery 5.0.2.7 versiyonuyla clockworkmod dan yükleyince olanlar oldu ve telefonum dengeyi kaybetti şuan hafıza kartımı bile görmüyor ve açılmıyor. hafıza kartına format atıp dload klasörünü yükleyip orjinal rom yüklemek istediğimde pembe ekran geliyor. ve açmaya çalıştığımda huawei yazısı çıkıp sürekli yeniden başlatıyor ama kesinlikle açılmıyor sadece bu yazı görünüyor. yardımınızı bekliyorum arkadaşlar

Muhtemel kurmaya çalıştığınız miui 2.2 tabanlı sürümdür . Dolayısı ile once 2.2 için b168 yada b163 ile downgrade işlemi yapıp daha sonra cwm ile back up ınızı kurmaya çalışın.

Çok emin değilim 1.12.16 froyo üzerinemi yoksa gingerbread üzerinemi port edilmiş. Bunu kesinleştirir iseniz muhtemel sorun ve çözümü dediğim şekilde olacaktır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

genonun honor 2.3.6 tabanli romu nasil? link bulamadim.

bbs.anzhi de uyelik istiyor. cepten uye olamiyorum. uye olan var mi?

http://dl.dbank.com/c08f1l3dqj

bunu telefondan indiremiyorum. nasil indirebilirim?

u8800-2.3.6-Geno-V1.zip yazısına tıklayınca inmeye başlar.

oyle degil hocam. basiyorum telefona indirecek gibi oluyor hemen baglanti kesiliyor.tarayicidan mi kaynaklaniyor?

miui browser indiriyor, olmazsa yarın mediafire a yüklerim. indirmiştim ben bilgisayara.

tmm dostum

2.3.6 honor portdaki DLNA calısıyo mu deneyen var mı

• beyler çoktandır foruma uğramıyorum en son offical 2.3.5 beta 2 yi yükledim sonra hafıza kartını okumama sorunu oldu ve hala öyle kullanıyorum bana performansı güzel sorunsuz bir rom önerirmisiniz (2.3.5 in üzerine yükleyebileceğim) ve kurulumunun nasıl yapılacağınıda açıklarsanız çok iyi olur
  • bi kaç kere belirtmiştim beta romun en büyük sorunu hafıza kartı hatası vermesi aklınız varsa kurmayın delirten bir hataya sahip çıkacak olan son versiyon offical 2.3 kurun ya da 2.2 üzerine kurulan miui oxygen vb stabil versiyonlarını kullanın ya da sabredin 2.3 ün offical sürümünden sonra çıkacak olan custom romları kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertakpolat

quote:

Orijinalden alıntı: LegoLaSH

quote:

Orijinalden alıntı: onurgunay35

quote:

Orijinalden alıntı: djemr

quote:

Orijinalden alıntı: onurgunay35

quote:

Orijinalden alıntı: djemr

Bende telefon hiç açılmıyor. O yüzden 2gb'lık hafızaya ulaşamıyorum. Sadece mor ekranda 512mb lık bölüm görünüyor. Hangi hafızaya atıyorsun sen? Eğer 2gblıksa nasıl bağlandın?

Eğer miui kullanıyorsan 2.3 te x5 settingsten internel storage işaretliceksin res attıktan sonra tel kendi hafızasını kullanıyor olarak açılacak usbyi bağlayıp dload klasörünü kendi hafızasına atıcaksın sonra ses açma kısma ve güç tuşuna basıcaksın oluyor.Senin telefon şuan clockwork moduna bağlanıyormu hiç olmadı ordan girip format atmayı dene.

Telefon hiç açılmıyor o yüzden MUI falan yok. Clockwork mod recovery değiştirince çalışıyor ama oradan da kurmaya çalıştım yine olmadı.

Telefonu açman lazım miui olarak ordan dediğim ayarları değiştirip atman lazım hafıza kartıyla atılmıyor sorun neyse artık tam olarak bilmiyorum bende hiç başıma gelmediği için diğer arkaşlar fln biliyolarsa yardımcı olurlar.

benimde başıma gelmişti bu olay... ilk önce hafıza kartını çıkart, kart okuyucuyla orjinal yazılımı indir, at (dload klasörünü). daha sonra orjinal recovery.img dosyasını yükle pembe ekrandan. Ses + - power tuşuyla telefonu aç, orjinal rom'u yüklesin. Ondan sonra telefonun açılıcaktır.

Denedim olmuyor arkadaşım. Tüm orjinal yazılımlar ve custom romları denedim. Maalesef telefon açılmıyor. Bir tek kernel atıp açmayı denemedim, onuda birazdan deniyorum.

• Telefonumu hepsiburadadan aldım. 4 aylık. Sarj aletini kullandıgımdan dolayı vermiyorum. Onun yerine 8 gb hafıza kartı ve slikon kılıf ile birlikte 515.00 TL ye satıyorum. Arka sağ köşede ufak bir cizik var. Slikon klıf almadan önce olmuştu. MİUI 2.3 yüklüdür. Jelatini ilk aldıgım gün taktım. Ekran tertemiz. ciddi alıcılarla görüşebilirim. Askere gitme durumum var. O yüzdenistediğim fiyatta anlaşırsak satacağım. Herhangi bir sorunu yoktur. Elden gelip görülebilir. BURSA...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opinion -- 26 Aralık 2011; 1:32:37 >
  • Beyler telefonu 3g'ye alınca telefon sinyali kesiliyor. Acaba sim kart'dan falan mı? Her yerde aynı şey oluyor. Sadece evde falan değil yani. Bir de arada kulaklığı çok takıp çıkarınca telefon kulaklığı tanımıyor.
  • 2.3.5 beta1 vol+ vol- ve power tuşuna bastığımda telefon çok hızlı açılıyor.
    pembe ekran vs göremiyorum.. CVM yukleyemedim. ne yapmam gerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

2.3.5 beta1 vol+ vol- ve power tuşuna bastığımda telefon çok hızlı açılıyor.
    pembe ekran vs göremiyorum.. CVM yukleyemedim. ne yapmam gerek?

ayarlar / uygulamalar~ dan hızlı önyükleme click ini kapatın sorun duzelecektir.
  • fazla kurcaladım ve sanırım telefon şuan çöktü.
    clockwordmod defalarca denememe rağmen ne yazıkki telefon ne açılıyor nede cwmoda geciyor.
    huawei logosunda takılı kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

fazla kurcaladım ve sanırım telefon şuan çöktü.
    clockwordmod defalarca denememe rağmen ne yazıkki telefon ne açılıyor nede cwmoda geciyor.
    huawei logosunda takılı kaldı

BU KONUDA LÜTFEN BANA YARDIM EDİN.
    EN SON 2.3.5 BETA ROM VARDI, SONRASINDA en son oxygen rom kurdum. ilk açılışta huawei logoda kalıp reset atıyor. şuan cwm ulaştım, ama her açılışta cwm açıyor yada reset atıyor. sistem restore yaptım yinede açmadı.
    SABAH OLDU ÇÖZEMEDİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 26 Aralık 2011; 6:37:40 >
  • 
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.