Şimdi Ara

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
41.190
Cevap
60
Favori
1.263.852
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

(En Son Oy Tarihi: 4.1.2020)
Giriş
    1525 Mesaj
    arkadaslar su cm7 icin tema oneririsiniz. suanda ics var guzel.ayrica genokolar 2.3 un ustune kurulan cm7 ye yeni EGL driverlari eklemis. yani adreno 205 gpusunu honordaki gibi guncellemis. 600 mhz zerre kasma sizede tavsiye ederim. artik cm7 forever. guzel bir tema bulmak lazim. mobilden oldugum icin arastiramiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    her ne olursan ol,ya olduğun gibi görün,ya göründügün gibi ol
  • Yarbay
    2995 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emasu83

kaç gün kaldı orjınal 2.3 çıkmasına..aralık ayının kaçındaydı

Aralık sonu. Bir hafta var.
    |
    |

Orijinalden alıntı: FroBisher

MİUİ 1.12.23 Çıkmadımı?

Portekiz portu var şu an.
    miui-pt.com'daki
    http://www.roms.miui-pt.com/beta/1.12.23/miuiportugal_u8800_1.12.23_AIO_Signed.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elexogic -- 24 Aralık 2011; 13:12:39 >
    |
    |
    Arkadaşlar şu CM7 de marketin çalışmadığından dolayı çıkan hataları (com.android.vending ve android.process.media) hatalarını nasıl giderebiliriz. Marketi kaldırmama rağmen aynı uyarılar devam ediyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertakpolat -- 24 Aralık 2011; 14:48:04 >

Orijinalden alıntı: elexogic

quote:

Orijinalden alıntı: FroBisher

MİUİ 1.12.23 Çıkmadımı?

Portekiz portu var şu an.
    miui-pt.com'daki
    http://www.roms.miui-pt.com/beta/1.12.23/miuiportugal_u8800_1.12.23_AIO_Signed.zip

xdada r4r4t cikarir yarina

|
    |

• Yarbay
    72241 Mesaj
    spb shell 3d yi marketi devredışı bırakmadan kullanabileceğimiz yolu bilen pm atabilirmi lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk__murat -- 24 Aralık 2011; 14:07:53 >

Orijinalden alıntı: bjk__murat

spb shell 3d yi marketi devredışı bırakmadan kullanabileceğimiz yolu bilen pm atabilirmi lütfen.

droidwall yükle istediğin uygulamanın wifi yada mobil baglantı ile lisans sorgulamasını engelleyebilirsin.

Yapılan açıklamada Samsung, Galaxy S ve ilk piyasaya çıkan Galaxy Tab'a Android 4.0 güncellemesinin gelmeyeceğini belirtti. Gerekçe olarak da Galaxy S ve Galaxy Tab'ın Android 4.0 için yeterli RAM ve ROM'a sahip olmadığı gösterildi. Umutla bekleyen Android 4.0'ı bekleyen Galaxy S sahiplerinin umutları da sönmüş oldu.

Yani ideos x5 4.0 gelmesi imkansız gibi bişey...

Orijinalden alıntı: ens1252

Galaxy S ve Tab'a Android 4 Gelmeyecek!

Yapılan açıklamada Samsung, Galaxy S ve ilk piyasaya çıkan Galaxy Tab'a Android 4.0 güncellemesinin gelmeyeceğini belirtti. Gerekçe olarak da Galaxy S ve Galaxy Tab'ın Android 4.0 için yeterli RAM ve ROM'a sahip olmadığı gösterildi. Umutla bekleyen Android 4.0'ı bekleyen Galaxy S sahiplerinin umutları da sönmüş oldu.

Alakası bile yok ideos x5 samsungla aynı değil huawei firmasıyla samsung firması ayrı firmalar. Samsung galaxy s ye gelmiyorsa gelmesin. Bizi huwaei ilgilendirir.

Orijinalden alıntı: newbikey

quote:

Alakası bile yok ideos x5 samsungla aynı değil huawei firmasıyla samsung firması ayrı firmalar. Samsung galaxy s ye gelmiyorsa gelmesin. Bizi huwaei ilgilendirir.

Bende biliyorum ayrı firmalar oldugunu, galaxy s bizdeki gibi ses,wifi sorunu yok hatta fazla artısı var radyo, amoled ekran gibi fiyatıda yüksek bir telefondu.teknik özelliklerde aynı sayılır, doğru düzgün 2.3.5 sürümü çıkaramamış huawei firması 4.0 nasıl çıkaracak.sadece bunu belirttim sizi huawei ilgilendirsin.Bu da beni ilgilendirmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ens1252 -- 24 Aralık 2011; 14:40:04 >

• Yüzbaşı
    385 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: newbikey

quote:

Bende biliyorum ayrı firmalar oldugunu, galaxy s bizdeki gibi ses,wifi sorunu yok hatta fazla artısı var radyo, amoled ekran gibi fiyatıda yüksek bir telefondu.teknik özelliklerde aynı sayılır, doğru düzgün 2.3.5 sürümü çıkaramamış huawei firması 4.0 nasıl çıkaracak.sadece bunu belirttim sizi huawei ilgilendirsin.Bu da beni ilgilendirmez...

Tamam bende anladım. Ama olumsuz düşünmeyelim bence huawei honora çıkardılar. Hatta şuan en iyi telefon. Huaweiyi küçümsemeyelim. Sürpriz felan yapabilirler hiç belli olmaz ben güveniyorum huawei firmasına özellikler üstün olabilir. Ama ben güveniyorum. Aralık son ayında hele şu tam sürüm çıksın ozaman tamamen ice cream sandwich çalışcaklar. Zaten şuan huawei kendi telefonlarına şuan ice cream sandwich yüklettirip denetmişler ve T20 ice cream sandwich i atlatmış. Yani çalışıyor. T20de çalışıyorsa bizde denense biz haydi haydi geçeriz güncellemeyi. Muhakkak gelir...
    |
    |

• Yarbay
    9971 Mesaj
    Samsungun ram romu bahane. Satis politikasi geregi getirmiyolar.

Google 2.3 destekleyenler 4u destekleyecek diyor ama ne hikmetse saticilar surekli bahane uyduruyor.

|
    |
    birde kurulum nasıl olacak clorkmod çıktı mı 2,3 için ;?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: LegoLaSH

2.3.5 uzerine cıkan cm7 kurulmuyo arkadslar napmam lazım, mount/systemde işe yaramıyo status 7 hatası veriyo

Hocam sizde Htc sensation xe mi var?

|
    |

Orijinalden alıntı: F4RR3LL

arkadaslar su cm7 icin tema oneririsiniz. suanda ics var guzel.ayrica genokolar 2.3 un ustune kurulan cm7 ye yeni EGL driverlari eklemis. yani adreno 205 gpusunu honordaki gibi guncellemis. 600 mhz zerre kasma sizede tavsiye ederim. artik cm7 forever. guzel bir tema bulmak lazim. mobilden oldugum icin arastiramiyorum

Video kaydı alınabiliyor mu cm7'de alınamadığını yazmışlar xda'da.
    Birde dün size linkini attığım mengluole'nin .35ini denediniz mi ?
    Cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Ancak maalesef yöntemlerini hepsini denedim. Image klasörünü orjinal image klasörü ile değiştirip orjinal rom kurmak istediğimde son noktaya geldiği anda "Update failed" hatası veriyor. Orjinal her 3 romu da denedim. Hafıza kartına format atarak yüklemeyi de denedim. Anladığım kadarıyla sorun dahili 2gb'lık hafızadaki bir sorundan kaynaklanıyor. Telefon açılmadan 2gb'lık hafıza kartına ulaşmanın bir yolunu bilen var mı? Bu arada IMEI yedeğimiz var. Ama telefon bir türlü açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djemr -- 24 Aralık 2011; 16:12:25 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: safsansar

quote:

Orijinalden alıntı: djemr

Beyler bir türlü orjinal roma dönemiyorum. Yüklemenin 2. adımında "Update Failed" hatası veriyor. Telefon İdeos yazısında takılı kalıyor. Orjinal romların tümünü denedim. Custom romlardan oxygen ve mui ile de çözemedim. Sorunun ne olabileceği ile ilgili bir fikri olan var mı?

ıste bu gecmıs olsun demek yanlız degılmısım, evet ne yapıcaz da duzelıcek bu sorun failed hatası bendede var daha once basına gelen ve cozen varmı arkadaslar yada onerısı olan...

Aynı sorun bendede var şuan miui romdan oluyor sanırım birazdan 2.3 yükleyip sonra 2.2 ye dönmeyi deneyeceğim sonuçları yazarım.

HızlıCevap
Reklamlar
Canlı Tv izle
üniversite
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.