Şimdi Ara

Huawei İdeos X5 için Optimize Rom l ANA KONU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.113
Cevap
7
Favori
71.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni romun hayirli olsun dostum..Şuan yataktan yaziyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirme işi bittide acaba rom u mu kursam yoksa telefonu şarja takıp uyusam mı büyük ikilem içerisindeyim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

indirme işi bittide acaba rom u mu kursam yoksa telefonu şarja takıp uyusam mı büyük ikilem içerisindeyim :D

Sarja tak hocsm şuan butun x5ler sarjiyla beraber uyuyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: FroBisher

Yeni romun hayirli olsun dostum..Şuan yataktan yaziyorum

eyvallah hocam sağolasın Romumu dene tadına bak bi uyku tutmaz yoksa
  • quote:

indirme işi bittide acaba rom u mu kursam yoksa telefonu şarja takıp uyusam mı büyük ikilem içerisindeyim :D

Kur öle yat hocam :) srjı fullenr kalkna kadar srjı denrsn

• quote:

Orijinalden alıntı: FroBisher

quote:

Sarja tak hocsm şuan butun x5ler sarjiyla beraber uyuyorlar...

tamam hocam tavsuyenize uyarak şarj a takıp uyuyacam artık hadi herkese iyi geceler :)
  • bu rom illa ki ideos x5 e mi uyuyor emektar t20 ye uymaz mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegoLaSH

quote:

Kur öle yat hocam :) srjı fullenr kalkna kadar srjı denrsn

hocam gps yine olmamıs bende. bişey sorcam ayarlar kısmındaki gps ayarlarını söyler misiniz ?
  • Güzel konu gerçekten. Takibe alıyorum hemen. ROM işinde bayağı güzel şeyler çıkmaya başladı. Haydi hayırlısı. Keşke arkadaşların kendi hazırladıkları Miui ROM konuları birleşse. Daha güzel olur gibime geliyor birleşince.
  • v2 kullanıyorum da şöyle bir sorun var örneğin root explorer da klasör isimleri de beyaz arka fonda beyaz bu sebepten bir şey göremiyorum. temayı değiştirsem de yine sonuç aynı
  • quote:

hocam yeni romunu 4 gözle bekliyorum v2 süper hala kullanıyorum ancak bi istegim olacak bu gps sadece bende mi sorunlu ya igo yu sildim bastan yükledim yok aga yok yine beni bogazlıyan da gösteriyor meret :D

Acele etme sabırla bekle eninde sonunda bağlanacak.Zaten bir kere bağlandığı zaman gerekli cache ler yerine oturunca o kadar uzun sürmez bağlanması.Benim Ry09iu romunda da öyle oldu.İlk açılışta 6-7 dakika bekledim.Sonra düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

hocam yeni romunu 4 gözle bekliyorum v2 süper hala kullanıyorum ancak bi istegim olacak bu gps sadece bende mi sorunlu ya igo yu sildim bastan yükledim yok aga yok yine beni bogazlıyan da gösteriyor meret :D

Acele etme sabırla bekle eninde sonunda bağlanacak.Zaten bir kere bağlandığı zaman gerekli cache ler yerine oturunca o kadar uzun sürmez bağlanması.Benim Ry09iu romunda da öyle oldu.İlk açılışta 6-7 dakika bekledim.Sonra düzeldi.

aynen hocamm katılıyorum, bende calısıp bska telefonda calısmamsı cok garp 8 saniyede buluyor Gps uydularını evde ble hmn hmn tam oldugum yeri gosteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprcn

v2 kullanıyorum da şöyle bir sorun var örneğin root explorer da klasör isimleri de beyaz arka fonda beyaz bu sebepten bir şey göremiyorum. temayı değiştirsem de yine sonuç aynı

root explorer bska vrsiyon dene dostum, Ylnız esfileyi öneririm daha hızlı
  • Legolash Optimize v2.1 Miui Rom

Gece yatarken batarya kalibrosyonu yapıp %94 sarjla telefonu ucak moduna alıp yattm, hala % 94 de sarj 9saat gecmesine ragmen
  • quote:

quote:

işte sorunda orda baglanıyor ama yanlıs gösteriyor :D
  • arkadslar PMlerle yeterince ilglenemiyorum kusura bakmayın, bugun biraz işlrim var burda olamıyacağım pek
  • quote:

quote:

quote:

işte sorunda orda baglanıyor ama yanlıs gösteriyor :D

Hocam default olarak o Boğazlıyan denilen yeri mi ayarlamışlar nedir.Bende de öyle çıkıyor IGO yu ilk çalıştırdığımda.Ben İzmir de oturuyorum ama ne alak Boğazlıyan? Ama bir süre sonra bağlanıp doğruyu göstermesi lazım. Eğer ekranda hala o yer görünüyorsa bağlanmamış demektir zaten.Wireless veya mobil internetten yardım al bir defaya mahsus o zaman. 1 kere bağlandı mı bir daha sorun çıkarmaması lazım.
  • beyler ben kuramadım romu orjinal 2.2.1 üzerinden romu kurmaya çalışıyorum fakat ideosta kalıyor. sabahtan beri 3 kere denedim sonuç aynı. neden olabilir? not: wipe data, wipe cache vs. yapıyorum her seferinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackheart35

beyler ben kuramadım romu orjinal 2.2.1 üzerinden romu kurmaya çalışıyorum fakat ideosta kalıyor. sabahtan beri 3 kere denedim sonuç aynı. neden olabilir? not: wipe data, wipe cache vs. yapıyorum her seferinde.

Dahili hafızaya atın romun zip dosyasını, hafıza kartını da çıkarın, tekrar deneyin.
  • Dahili hafızada dload klasörü varsa onu da silin, aksi halde onu kurmaya çalışır. Yani telefon orjinal romda kalır.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.