Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 'Fiyat / Performans Kralı' video inceleme (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
1
Favori
243.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar inceleme yapmışsınız birde Turkcell T20'yi inceleseniz keşke.
  • Benim telefon ara ara kendi kendine kapanıyor. Bu sorunu yaşayan başka kullanıcı var mı?
  • Yaw arkadaşlar hepsiburadan sipariş verirken hızlı gönderi ikonu vardı. sipariş verdim bugün hala tedarik sürecinde. tekrar girdim baktım hızlı gönderi kalkmış hepsiburada bizi kekliyor ya. izmirde direk gidip alabileceğim bir yer bilen var mı. hızlı al nasıl hemen gönderiyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

O kadar inceleme yapmışsınız birde Turkcell T20'yi inceleseniz keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: acbold

cihazla ilgili güzel bir inceleme ve 12 sayfa yorum yapılmış.bunlara ek olarak diyebilceklerim.Telefon 12 ağustos cuma günü elimdeydi.HızlıAl.com dan aldım.hepsiburada sıcak gelmedi gözüme o gün.Başkada yerde yoktu.Herneyse burdaki video incelemeyi izleyip biraz kuşkulanıp flash performansı hakkında tereddüt edipte alsam.Telefon beklentilerimin üstünde çıktı.Flash performansı incelemedeki kadar vasat değil benim kullanımımda gayet iyi gözüküyor. riddim gibi bir full flash sitede denediğimde hatrı sayılır performans verıyor.orta seviyelerde.video izlerkende sıkıntı yaşamıyorum.Performans olarak hiç canımı sıkmadı açıkcası.OYUNLAR hakkında bilgim yok.Telefonda oyun oynama taraftarı değilm :))) Bu fiyata alınabilcek en iyi telefon,ne nokia'nın symbian ları ne de samsung wave ile uğraşın.Alınabilcek en iyi android telefon BU FİYATTAKİ.. iyi forumlar.

ödeme yaptıktan sonra kaç günde geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.SAYGILI

quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

O kadar inceleme yapmışsınız birde Turkcell T20'yi inceleseniz keşke.

Gündemde en çok telefonlardan biri T20 şuanda. Uygun fiyatlı android.

• quote:

Orijinalden alıntı: entrophy

quote:

Orijinalden alıntı: acbold

cihazla ilgili güzel bir inceleme ve 12 sayfa yorum yapılmış.bunlara ek olarak diyebilceklerim.Telefon 12 ağustos cuma günü elimdeydi.HızlıAl.com dan aldım.hepsiburada sıcak gelmedi gözüme o gün.Başkada yerde yoktu.Herneyse burdaki video incelemeyi izleyip biraz kuşkulanıp flash performansı hakkında tereddüt edipte alsam.Telefon beklentilerimin üstünde çıktı.Flash performansı incelemedeki kadar vasat değil benim kullanımımda gayet iyi gözüküyor. riddim gibi bir full flash sitede denediğimde hatrı sayılır performans verıyor.orta seviyelerde.video izlerkende sıkıntı yaşamıyorum.Performans olarak hiç canımı sıkmadı açıkcası.OYUNLAR hakkında bilgim yok.Telefonda oyun oynama taraftarı değilm :))) Bu fiyata alınabilcek en iyi telefon,ne nokia'nın symbian ları ne de samsung wave ile uğraşın.Alınabilcek en iyi android telefon BU FİYATTAKİ.. iyi forumlar.

lacak
    ödeme yaptıktan sonra kaç günde geldi.

10 Ağustos Çarşamba, akşamı 19:00-20:00 civarında sipariş ettiğim için. 11 Ağustos Perşembe günü ödeme onaylandı ve kargoya verildi.İnternetten takip ettim.12 Ağustos Cuma günüde elimdeydi.eğer 16:30 dan önce sipariş verseydim.Ertesi gün elimde olacaktı.

• eğer hepsiburada yarın ürüne bir ayar yapmazsa ben de sipariş vereceğim. sizin hesaba göre en geç cuma bende olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahta_bacak

Benim telefon ara ara kendi kendine kapanıyor. Bu sorunu yaşayan başka kullanıcı var mı?

Hattın vodafone sa eğer 3g yi kapat 2g de kullan telefonu şebeke problemlerinden dolayı telefon kendi kendine kapanabilir.Farklı marka telefonumda benzer şekilde kapanıyordu.
  • arkadaşlar sakın hepsiburada dan alışveriş yapmayın. keşke şikayetleri okusaydım. adamlar hızlı kargoyu 2 gündür tedarik sürecinde bekletiyorlar. ürünü iptal de edemiyorum iptal et linki kaldırılmış. mesaj atıyorum dönen de olmuyor. telefonlarına ulaşamıyorum. 10 dakika telefonda müşteri temsilcilerinin diğer müşterileri daha çok sevdiğini dinledim. şikayetimvar a da yazdım. dönen yok. bir telefon alacağız olay oldu. gelişmeleri burda yazarım
  • Müzik çaların adını yazarmısınız videodan anlayamadım...
  • 2, ELİNİ SIFIR CİHAZA 450 DEN ALDIMA RKADASLAR GERÇEKDEN MUHTESEM GÖRÜNTÜSÜ BİLE ÇOK GÜZEL GÖRENLERİN İÇİ GİDİYOR :=)
  • insallah çok metettiğiniz x5 i sonunda yarın göreceğiz..

o kadar öneriden sonra hepsi burada ya sipariş verdim. aradam bi gün geçti tedarik süracide yazıyordu hala; bende zorlada olsa telefonla ulastım durumunu sordum siparişin..tedarikçi firmadan bekleniyor dedi elimize ulastıktan sonra bir kaç gün içinde gönderebileceklerini söyledi hatta bir haftayı geçebileceğinden bahsetti..bende sinirlendim. siparişi iptal ettim..sonrada gittim hızlıal dan sipariş verdim..aynı gün teslimeti tıkladım ama ondan da bi ses çıkmadı..telefonla ulamaya çalışmı kapı duvar...sonra netten yazdım ben siparişimi iptal ettirmek istiyorum diye 5 dk. sonra aradılar hemen.yarın sabah kurye ile şiparisiniz elinizde olacak diye.. göreceğiz bakalım x5 i sonunda..

ama hepsiburadayı BU ÜRÜN için tavsiye etmiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dellyozzy

insallah çok metettiğiniz x5 i sonunda yarın göreceğiz..

o kadar öneriden sonra hepsi burada ya sipariş verdim. aradam bi gün geçti tedarik süracide yazıyordu hala; bende zorlada olsa telefonla ulastım durumunu sordum siparişin..tedarikçi firmadan bekleniyor dedi elimize ulastıktan sonra bir kaç gün içinde gönderebileceklerini söyledi hatta bir haftayı geçebileceğinden bahsetti..bende sinirlendim. siparişi iptal ettim..sonrada gittim hızlıal dan sipariş verdim..aynı gün teslimeti tıkladım ama ondan da bi ses çıkmadı..telefonla ulamaya çalışmı kapı duvar...sonra netten yazdım ben siparişimi iptal ettirmek istiyorum diye 5 dk. sonra aradılar hemen.yarın sabah kurye ile şiparisiniz elinizde olacak diye.. göreceğiz bakalım x5 i sonunda..

ama hepsiburadayı BU ÜRÜN için tavsiye etmiyorum..

ben de iptal etmeyi başardım. sonra gittim izmirde çankaya timden aldım. şu anda kurcalamakla uğraşıyorum:)

• Bu telefonu satın almadan önce elimize alıp inceleyebileceğimiz bir mağaza yok mu koca İstanbul'da?
  • Bugün aldım cihazı , gerçekten adamlar yapmış derler ya o cinsten , android gingerbird de gayet keyifli bir alet.Hemen g mail hesabımı oluşturup marketi aktive ettim ,market açık geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybersoft -- 18 Ağustos 2011; 22:29:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Fiyatına göre özellikleri epey göz doldurucu fakat tanıtım başlığındada söylediğiniz gibi bu zamana denk diğer firmalara üretim yapan bir firmaymış. Peki bu firmalar kimler? Yani üretim yapıyor ama kendi cihazlarına olan destekleri, ürün kalitesi, teknik servis muamelesi gibi şeyler insanların seçiminde çok daha önemli etkenler, bunada değinseydiniz çok makbule geçecekti : )

Mesela Turkcell'in ve Vodafone'un satışa sunduğu telefonlar Huawei tarafından yapılıyor. Turkcell T20'de dahil ki muhteşem bir telefon. ;)
  • vallahi tam bir hikaye oldu çıktı şu ideos x5.hiçbir yerde bulunmuyor ki!!
  • Ben de hepsiburadan aldım 10 gun kadar once. Ellerinde varmıs ki 2 gunde teslim ettiler. TIMlerde falan asla bulunmuyor. Sayısız TIMe sordum telefonla, hicbirinde yoktu. Mecburen , karsı olmama ragmen, internetten siparis vermek zorunda kaldım. Neyse ki sorun cıkmadı. Telefon da tek kelimeyle ve her acıdan harika diyebilirim. Denildigi kadar varmıs ve hatta cok daha iyi.
  • Arkadaşlar bu telefonla ilgili en çok okuduğum şikayet wi fi den sürekli düşmesi herhangi bir guncelleme ile bu durum geçti mi ve ses kalitesi konusunda herkes farklı yazmış sesi kotu mu?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.