Şimdi Ara

### HUAWEI IDEOS X5 | (02.03.2012) B528 2.3.5 ROM & Atmel Fix | & S.S.S ### (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.197
Cevap
24
Favori
312.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 82sekko

3 gün önce hafıza kartı hata veriyordu format atmıştım bir sorun yoktu bugün İGO yükledim tekrar sapıttı İGO yu kaldırdım hafıza kartı düzeldi ama telefon 15 dakikada bir reset atmaya başladı hafıza kartını tekrar biçimlendrdim düzeldi bir daha İGO kurmam ....

ben Sygic kullanıyorum hocam memnunum igo dan daha hızlı bağlanıyor uydulara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Palakadir

Kimse bahsetmemiş diğer konuda Terra değinmiş . Bana göre önemli !!

Meşhur Bravia Engine modu'nu xda daki arkadaşlar çözmüşler .

İşte konunun link'i TIKLA Xda Bravia konusu

Cwm ile dosyayı kurabilirsiniz, ben başaramadım muhtemel sd kart kullanmadığımdan dolayı . Deneyip sonucu paylaşır iseniz iyi olur .

Bide Bravia Engine nedir diyenler için onuda buradan görebilirsiniz TIKLA

bravia ekran teknolojisi değil mi? yazılımla ne alakası var çözemedim?

quote:

Orijinalden alıntı: rewhat

quote:

Orijinalden alıntı: 82sekko

3 gün önce hafıza kartı hata veriyordu format atmıştım bir sorun yoktu bugün İGO yükledim tekrar sapıttı İGO yu kaldırdım hafıza kartı düzeldi ama telefon 15 dakikada bir reset atmaya başladı hafıza kartını tekrar biçimlendrdim düzeldi bir daha İGO kurmam ....

ben Sygic kullanıyorum hocam memnunum igo dan daha hızlı bağlanıyor uydulara

haritası çok eksik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 20 Aralık 2011; 12:54:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nefsim

quote:

Orijinalden alıntı: ozd87

Root olabildinizmii yukardakileri deniyorum olmuyor anlatabilecek varmi

Orijinalden alıntı: djemr

2.3.5 SÜRÜMÜNDE ROOT OLMAK

1- Huawei Ideos X5(U8800) 2.3.5 sürümü Root konusunda sıkıntı yaşayanlar yada ilk defa rootlayacaklar ilk önce Hi-suite uygulmasını indirip kurun. Yükledikten sonra program ile işimiz kalmıyor.

http://www.huaweidevice.com/resource/mini/201105239635/hi_suite_en/index.html

2- Daha sonra "Ayarlar", "Uygulamalar", "Geliştirme" sekmesinden "usb hata ayıklaması" ve "Sahte konumlara izin ver" seçenekleirni aktif edin.

3- Dialar'da *#*#2846579#*#* tuşlarına basın. Karşınıza çıkan ekranda "Project Menu", "Settings", "Log Setting", "Log Switch" seçeneğinden "Log on" sekmesini aktif edin ve gelen "confirm" yazısına tıklayın. İşlem tamamlandıktan sonra telefonun ana ekranına dönün ve telefonu yeniden başlatın.

4- Aşağıdaki adresten "Superoneclick" uygulmasını indirin ve masaüstünüze çıkartın. Telefonunuzu usb ile bilgisayarınıza bağlayın. Üst menüden "USB Bağlandı" sekmesinden "USB depolama birimini aç" seçeneği seçtiğinize emin olun.

http://attachments.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=778098&d=1320906597

Superoneclick simgesine tıklayarak uygulamayı çalıştırın ve sol üstte bulunan Root sekmesine tıklayın. Yükleme sırasında karşınıza gelecek üç kutucuktan ilk ikisine "evet", sonuncusunda ise "hayır" seçin. Root işleminin tamamlandığına dair uyarımız çıktığında işimizde bitmiş demektir.

ben bununla root olmuştum..

Superoneclick uygulamasını indirip rar'dan çıkartıyorum ve Eset nod 32 süperoneclick dosyasının içerisindeki exploid gibi bazı dosyaları trojan virüs olarak algılıyor.... bu konu ile ilgili bilgi verebilecek bir arkadaşım yardımcı olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sim1

quote:

quote:

Root olabildinizmii yukardakileri deniyorum olmuyor anlatabilecek varmi

Orijinalden alıntı: djemr

2.3.5 SÜRÜMÜNDE ROOT OLMAK

1- Huawei Ideos X5(U8800) 2.3.5 sürümü Root konusunda sıkıntı yaşayanlar yada ilk defa rootlayacaklar ilk önce Hi-suite uygulmasını indirip kurun. Yükledikten sonra program ile işimiz kalmıyor.

http://www.huaweidevice.com/resource/mini/201105239635/hi_suite_en/index.html

2- Daha sonra "Ayarlar", "Uygulamalar", "Geliştirme" sekmesinden "usb hata ayıklaması" ve "Sahte konumlara izin ver" seçenekleirni aktif edin.

3- Dialar'da *#*#2846579#*#* tuşlarına basın. Karşınıza çıkan ekranda "Project Menu", "Settings", "Log Setting", "Log Switch" seçeneğinden "Log on" sekmesini aktif edin ve gelen "confirm" yazısına tıklayın. İşlem tamamlandıktan sonra telefonun ana ekranına dönün ve telefonu yeniden başlatın.

4- Aşağıdaki adresten "Superoneclick" uygulmasını indirin ve masaüstünüze çıkartın. Telefonunuzu usb ile bilgisayarınıza bağlayın. Üst menüden "USB Bağlandı" sekmesinden "USB depolama birimini aç" seçeneği seçtiğinize emin olun.

http://attachments.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=778098&d=1320906597

Superoneclick simgesine tıklayarak uygulamayı çalıştırın ve sol üstte bulunan Root sekmesine tıklayın. Yükleme sırasında karşınıza gelecek üç kutucuktan ilk ikisine "evet", sonuncusunda ise "hayır" seçin. Root işleminin tamamlandığına dair uyarımız çıktığında işimizde bitmiş demektir.

ben bununla root olmuştum..

Superoneclick uygulamasını indirip rar'dan çıkartıyorum ve Eset nod 32 süperoneclick dosyasının içerisindeki exploid gibi bazı dosyaları trojan virüs olarak algılıyor.... bu konu ile ilgili bilgi verebilecek bir arkadaşım yardımcı olabilir mi?

onlar zararlı olarak görürler telefonda değişiklikler yaptığından, ama değil. eset'i kapatıp yapın.

• Orijinalden alıntı: hardcrss

Orijinalden alıntı: sim1

onlar zararlı olarak görürler telefonda değişiklikler yaptığından, ama değil. eset'i kapatıp yapın.

Teşekkürler.....
  • ben 2.2 ye dönmeyi düşünüyorum artık. b162 romunu indirdim. içindeki dload klasörünün içinde iki dosya var.UPDATE.APP VE UPDATE_CUST.APP. yüklerken bu iki dosyada dloadın içinde olacakmı? bide bunları telefonun hafızasına atıcaz dimi?
  • quote:

Cwm ile dosyayı kurabilirsiniz, ben başaramadım muhtemel sd kart kullanmadığımdan dolayı . Deneyip sonucu paylaşır iseniz iyi olur .

güzel bir şeye benziyor kurmaya cesaret edemedim işin acıkcası prof arkadaşlardan biri kurup bize nasıl kurulacağı hakkında
    bilgi verir inş :)

• arkadaşlar Step 2 ve step 3 ün linkini verebilirmisiniz
  • arkadaşlar ilk sayfadaki link indirdim içinden Step1 çıktı bana lazım olan linki verebilirmisiniz
  • Ya bu orjinal 2.3 rom'una güzel tema vs yok mu ? markettekileri beğenmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan3486

arkadaşlar ilk sayfadaki link indirdim içinden Step1 çıktı bana lazım olan linki verebilirmisiniz

hocam son betada sanırım sadece step1 var onu kurmanız yeterli.
  • elefonun dahili hafizası 2gb olana attım bakalım başlıyorum kuruluma
  • quote:

u8800'de çalışacak hale getirdim.

Buradan indirin:
    http://www.mediafire.com/?c9tr21ji5a070te

2.3.5 beta yazılım kullanananlar deneyip sonuçları yazarsa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TerraMino -- 20 Aralık 2011; 20:49:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TerraMino

quote:

Buradan indirin:

Mobilden goremiyorum. Bravia engine nedir? 2.2'ye de kurulabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Buradan indirin:

Donanim ile alakalı birşey değil mi bu hoca ? Ha tamam ekran sandım ya camera çekim gördüm bakalım tam olarka ne ise yarıyormuş :D

CVM ile diyince kurmaktan vazgeçtim rootlu bisi sanırım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 20 Aralık 2011; 21:26:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

quote:

quote:

Buradan indirin:

Kurulur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

quote:

quote:

Buradan indirin:

Kurulur.

Tam olarak ne ise yarıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cwm dan nasıl kurucaz beta da çalışan cwm çıktı mı?
  • Arkadaşlar bu ne gelişmedir...ikinci çıkarılan betayı yükledim az önce,720p video yu direk dosya yöneticisinden hiç kasmadan oynatıyor...Ben bunu cm7 de 1 ghz de rockplayer da zar zor yapıyordum...helal valla...
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.