Şimdi Ara

Huawei Honor Note 8: Her şeyiyle dolu dolu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note diye isimlendirmeyi anlamıyorum, herhangi bir not almayla ilgili yazılım yok, ekstra bir donanım yok, ekranı büyüttük diye note ismini vermek ucuz bir pazarlama takdiği, ayrıca zaten ekran büyüdükçe çerçeve kalınlığı değişmese bile ekran/kasa oranı %80 değil 90 bile olur, yani 6,6 inçlik bir telefon için %80 büyük bir değer değil, şu home tuşunu ekranın altına neden konumlandırmadıklarınıda anlamıyorum, arka kısma koymak kimin fikriyss firmalar bir türlü bırakamadı, sanki ekranın altına Koyunca samsunga benzeyeceğiz korkusu yaşıyorlarmış gibi, isimlendirmen note ile zaten samsunga öykündüğün ortada,chipseti de güzel değil zaten kirin 955 nedir abi, fiyat konusunda da Türkiye de distribütörü varken bile diğer ülkelere göre fahiş fiyattan satıyor

• 6 inç olsa düşünmezdim bile :D ilk tercihim olurdu

• tr giriş fiyatı nasıl olur acaba

• Telefonda tuş yok

• 6.6" süper amoled ekran, 4500mah batarya, hızlı şarj, 4GB LPDDR4 Ram ve ve ve sadece 350$

Note7 Avrupa fiyatı 850€..! Artık yönümüzü bu markalara dönmeliyiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaptanMemo1234 -- 7 Ağustos 2016; 11:58:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4500 mAh...
  • Huwaei akıllı telefonlar yakında çok yaygınlaşacak. 2-3 sene içerisinde pazar paylarını çok ciddi artıracalar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei Honor Note 8 Hands On VS Huawei Honor 8
  • Adam P9 çıkardı, aynı işlemci,type-c arabirimi. Hızlı şarj yok,şaka gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon su an yurtdisimda yaklasik 500$ 350$ gibi bi fiyat cok incelememe ragmen karsilasmadim tum incelemelerde tr deki ayni agizdan cikmis gibi 32 gb baslangic fiyati 350$ yazilmis hayir efendim yanlis ayrica telefon samsungtan farkli bi kulvarda bence s7 edge de kullandim bu telefonu tamamen baska ihtiyaclarimi goz onunde bulundurarak istedim ilk ciktigi gunlerde us fiyatinin yaklasik 505$ civarina denk gelecegi seklinde yorumlar okumustum yabanci forumlarda boylede oldu elime sorunsuz ulasirsa ayrintili bi inceleme yayinlamayi dusunuyorum saygilarimla...

• 5.7 de durmalıydınız yahu imkanı var mı şunu cebe koymanın?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım Vestel Venüs'den çalınmış gibi. Vurmayın, daha önce böyle bir tasarımı var mı bilmiyorum ama ben beğenmedim tasarımını.

Kavisli köşeleri sevmedim ve 6.6" hiç sevmedim.

6" sınırdır bu iş için.
  • Şuan p8max kullaniyorum, inanin 5.7 inch telefonlar bile bana kucuk gelmeye basladi. Bu yuzden gr5 telefonumu kutusuna koydum, bu telefon cikarsa satar bunu alirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsunga benzer bir kalemi olduğu söyleniyor, görüntülü konuşma ve volte de var mıdır acaba?
  • en azından 4500mah pil koymuşlar
  • Çinliler yakında boyu kadar telefon yapacak :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • al işte birde bunu bekle :D
  • vaaay adamlar çay tepsisine telefon ve kamera özelliği eklemişler.2 baydak rahat taşır bu
  • Note 7 iadesinden sonra geçen hafta sahibinben.com dan 1700 tl ye 64 gb gold rengini aldım,benim gibi büyük ekran seviyorsanız gerçekten çok güzel bir cihaz...daha önce p8 max kullanan biri olarak çok çok daha üstün bir telefon..sanırım şuan bu form da tek kullanan benim.
  • Huawei Honor Note 8 telefonun siyah rengi var mı ? Beyaz telefonlar fotoğraflarda yansıma yaptığı için siyah renk istiyorum. En azından üst çerçeve, home tuşunun olduğu alt çerçeve ve yan çerçeveler siyah olmalı. Arka renk önemli değil. Bu şekile Honor Note 8 bulunabilir mi ? Sadece yurt dışından geliyorsa hangi siteden ve kaç TL ye alınıyor ? Tamir durumunda nereye başvuruluyor ? Huawei neden böyle güzel telefonları Türkiyeye getirmez. Samsung A9 plus da güzel. Oda Türkiye gelmiyor. Ve Motorola nın bazı telefonları gelmiyor. Ve LG VU 3 Türkiye'ye neden gelmez ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.