Şimdi Ara

Huawei Honor Band 5 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
11
Favori
38.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağlık ve diğer huawei uygulamasını silip tekrardan yükleyince bölge olarak birleşik krallığı seçin ,huawei kimliği sorunca yeni kimlik oluştur deyip,oluştururken birleşik krallığı seçin.Böyle deneyin bakalım olacak mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebab-92

Sağlık ve diğer huawei uygulamasını silip tekrardan yükleyince bölge olarak birleşik krallığı seçin ,huawei kimliği sorunca yeni kimlik oluştur deyip,oluştururken birleşik krallığı seçin.Böyle deneyin bakalım olacak mı.
    Üstad, sadece sağlık uygulaması var. Android teki Huawei uygulaması yok galiba iOS ta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebab-92

Belki araştırmışsinızdır diye soruyorum
    Acaba aynı yontemle kurulan saglık uygulaması ile huawei watch gt ve ve gt2 saatlere de watchface yüklenebiliyor mu acaba.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    O konuda bilgim yok maalesef . @keremalp

• OzBuBa O kullanıcısına yanıt
    Sağlık uygulamasında ben kısmı var mı ? .Oraya tıklayınca en üste email adresi gözüküyor. Ondan çıkış yapıp sağlık uygulamasına girince kullanıcı adı isteyecek , istediği zaman yeni hesap oluştura tıklayıp Birleşik Krallıktan hesap oluşturmaya çalış. Birde böyle deneyelim olacak mı .

• n11'den çekle sipariş verdim bende bakalım umarım memnun kalırız :)

• Ben de dün gece xiaomi band 4 almaktan vazgeçip honor band 5 siparişi verdim. Güncelleme ile müzik kontrolünün gelmiş olması çok iyi haber.. Bunun dışında keremalp'in band 4ten honor band 5e geçmişiyle ilgili olumlu deneyimleri içimi rahatlattı.. Bazı yerlerde, adımsayarda honorun mi banda göre yanlış saydığı vs yazıyorlar..

Benim öğrenmek istediğim şu var: Ben öğretmenim. Ders esnasında her dersin bitimine 5dk kala beni titreşimiyle uyarmasını istiyorum.. Yani haftaiçleri farklı saatler için günlük 5-6şar tane titreşim alarmı atamak istiyorum.. Günlük ve haftalık böyle programlanabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kanihba

Ben de dün gece xiaomi band 4 almaktan vazgeçip honor band 5 siparişi verdim. Güncelleme ile müzik kontrolünün gelmiş olması çok iyi haber.. Bunun dışında keremalp'in band 4ten honor band 5e geçmişiyle ilgili olumlu deneyimleri içimi rahatlattı.. Bazı yerlerde, adımsayarda honorun mi banda göre yanlış saydığı vs yazıyorlar..

Benim öğrenmek istediğim şu var: Ben öğretmenim. Ders esnasında her dersin bitimine 5dk kala beni titreşimiyle uyarmasını istiyorum.. Yani haftaiçleri farklı saatler için günlük 5-6şar tane titreşim alarmı atamak istiyorum.. Günlük ve haftalık böyle programlanabilir mi?
    Yani aslında hicbir band doğru düzgün adım saymiyor.ama neticede 25 ....30 dolar cihazlar.pek beklentiyi yüksek tutmamak lazım.
    Ama dediklerimin arkasındayım.kesinlikle miband4 den daha iyi.hemde her yönden sadece adım değil.
    Alarma bakmamıstım sizun için bir bakayım.

• Şimdi baktım alarma.Toplam 5 tane ayarlanabilir hatırlatma alarmı kurubilirsiniz yazıyor.

• Toplam 5 tane demek.. Örneğin, aynı saatlerde olmayacak şekilde pazartesi 4, salı 6, çarşamba 4, perşembe 4, cuma 4 tane yapamayacağım.. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: kanihba

Toplam 5 tane demek.. Örneğin, aynı saatlerde olmayacak şekilde pazartesi 4, salı 6, çarşamba 4, perşembe 4, cuma 4 tane yapamayacağım.. :(
    Telefondan yapıp saatle senkronize edin diyecektim ama oda sadece huawei telefonlarla senkronize oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 12 Kasım 2019; 1:15:12 >
  • İOS üzerinde müzik uygulaması ve Fotoğraf deklanşör maalesef çalışmıyor bilgisi olan varmı konu ile ilgili ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerrrrr34

İOS üzerinde müzik uygulaması ve Fotoğraf deklanşör maalesef çalışmıyor bilgisi olan varmı konu ile ilgili ?
    Deklanşör androidde de yok.

• honor band 5 bilekliği mi fit ile kullanabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnızefe

honor band 5 bilekliği mi fit ile kullanabiliyor muyuz?
    Hayır.kendi uygulamasi bağlniyor

• bunun ekranı istediği zaman açılıyor, kolunu salladın mı açılıyor, çevirdin mi açılıyor, sinemada açılıyor, bunu kapatıp sadece dokununca açılması mümkün mü arkadaşlar bilgisi olan var mı?
  • UFO123 kullanıcısına yanıt
    Telefondan Sağlık uygulamasını açıp Cihaz menüsü altından "Ekranı uyandırmak için bileğinizi kaldırın" seçeneğini iptal edeceksiniz. Böylece sadece bileklik üzerinden dokunarak ekranı görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrc

Telefondan huawei sağlık uygulamasında öyle bir menü yok. Bence çok gerek de yok. Bu cihazın bileklik olduğunun farkında olarak almak lazım. Fazla beklenti sizi üzer çünkü. Kendi klasmanında ve fiyat seviyesinde bence en alınabilir bileklik bu. Bende isterdim tabi çok daha çeşitli saat görünümleri olsun, telefon uygulaması çok daha özellikli olsun ama malesef olmuyor. Güncellemeler buna rağmen beklentilerden daha hızlı ve daha iyi geldi. Grafikler bana göre çok güzel. Yani özellikle mi band'a göre daha estetik gözüküyor bence. Spo2 sensörü yılbaşına doğru açılacak deniyordu, açılalı neredeyse 1 ay oldu. Müzik kontrolü geldi. Fotoğraf çekerken denklaşör özelliği var. Yani sığdırılabilecek neredeyse herşey içinde var. Umarım zamanla daha da iyi olur tabi.

Ben çok memnun kaldığım için watch gt 2'yi bekliyorum artık. Saate geçmek istiyorum. Bu konuda da şarj süresi herşeyden daha önemli. Bildiğim kadarıyla huawei kadar estetik olup da şarj konusunda daha iddialı olan bir saat ya da bileklik yok.
    Merhaba

Telefonum iphone 7 müzik kontrolü ve kamera butonu cıkmadı. Güncellemeden sonra 1.1.0.104 versiyon gözükür. Sizde nedir

• Bileklik bugün elime geçti telefonu bul özelliği bluetooth ile bağlanmadığı zaman kullanılamıyor tam bir komedi.
  • Telefonumu bul özelliği için uygulamanın arka planda açık olması gerekiyor. (İphone)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.