Şimdi Ara

Huawei Honor Band 5 [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
11
Favori
38.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-D60C811BF

Bu mesaj silindi.
    Evet kolay bir yontem.Anlatan arkadaş sagolsun cok açık okarak tarif etmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ik.dalgic

Son güncellemeden sonra IOS‘ ta müzik kontrolü yapabiliyor mu arkadaşlar ?
    Güncelll. Arkadaşlar kullanan varsa yanıt verebilir mi hediye çekim var da zaman tükenmeden almam gerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sorunsuz biçimde kullanıyorum.
    Lakin kafama takılan bir şey var. Ürün pek yaygın değil. Teknoloji mağazaları satmıyor. Bunun sebebi nedir?

• Hocam birleşik krallik konumu ile giriş yaptim, yine tema degistirme cikmadi. Ne yapmam lazim ? Veya bu temalar uygulamada nerede oluyor?

• Teşekkür ederim hocam, bir şeyi atladiğim icin olmuyormuş. İyi akşamlar

• Cihaz sayesinde nabız sayımdaki anormalliği fark ettim.
  • Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    Selamlar, nasıl bir anormallik farkettiniz merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAITAMA

Selamlar, nasıl bir anormallik farkettiniz merak ettim.
    Birkaç kere manuel ölçüm yaptım 112 ve üzerinde çıktı. Sonra otomatiğe ayarladım. Ara ara kendisi ölçmeye başladı. Gün sonunda ölçüm sonuçlarına bakınca 100'lerin üzerinde seyrettiğini öğrendim.

• Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    Evet sınırların biraz üzerinde gibi görünüyor.

Bende uyurken 55 - 60 civarında. Gun içi 70 - 80 lerde. Zaman zaman 100 - 110 gibi değerler görüyorum. Tabi yaş kilo gibi faktörler önemli.

Bende uyku sorunu var. Derin uyku hep düşük çıkıyor. Nasıl düzelir bilmiyorum.

• Sorunu çözdüm sağ olun.bileklikteki ayarlar kısmından "sıfırla" demiştim. Telefonun sağlık uygulamasından Bluetooth ile tekrar bağlantı kurunca kendiliğinden düzeldi. Telefon Huawei olduğu için fazladan bir katkısı oldu mu bilmiyorum.

• SAITAMA kullanıcısına yanıt
    Derin uykuyu çözemedim. Uykuyu doğru ölçtüğüne dahi emin değilim. 11 saatlik uykumun 2 saat 38 dakikası derin uyku olarak kayıtlara geçmiş. Bir de Rem uykusu var tabi.

• 2 hafta onceki mesajım aşağıda
    Ürünü bugün kullanma imkanım oldu akşam 9 gibi güncelleme sonrası ekran ölü (hatta artık yazılım ile de iletişim kurmuyor )
    Güncelleme yapacaklara duyurulur.
    Sonrasında şöyle bir gelişme oldu
    Ürünü ilgili firmaya değişim talebi ile gönderdim
    Ürün ambalajı vs gerekçelerle rapor tutulmasını sebep göstererek ürün değişimini kabul etmeyip aynı urunu geri göndermiş (Ben iade ederken sanırım şarj %80 üzerind e idi(
    Bu sabah ürün teslim edildi
    Son bir ümit cihazı ilk olarak pc usb portuna taktım ve urun tekrar çalıştı
    Şarj %1 durumunda idi.
    Ürünün şarjı tamamen bittiği için mi resetledi kendini
    Yoksa usb ye taktığım için mi aktif hale geldi bilmiyorum
    Ama ileride bu tarz sorun yaşayacak olan olursa paylaşayım dedim .

• Bugun elime ulaştı band 5 im ilk güncelleme telefonda bitirdigimde bileklikte takılma oldu 10 dk boyunca yükleme işareti sabit kaldı bi an büyük sorunla karşılaştığımı düşündüm neyse ki 2 3 kere usbyi pcye sök tak yaparak düzeldi,arayüz olarak birleşik krallık muhabetinide yaptım temalar ateş gibi maşallah yurtdışında ayrı bi hava kattı bilekliğe. İlk izlenim olarak mi band 4den çok daha iyi mi bandin sadece daha önceki serilerden kanıtlanmış bi pazarı var onun haricinde dğier arkadaşımda söylediği çıkarttıgı degerlerin doğruluk paylarında şüpheler oluşturuyor malesef. Telefonum xiaomi bilekliğim honor band bu konudada bi arkadaşımız soru sormuştu sanırım bağlantı stabilliğiyle alakalı sıkıntısız kullanılıyor. Oturduğum yerden adım sayma muhabetti bende yok şuanlık wpden felanda bildirimler sorunsuz geliyor şimdilik söylüceklerim bu kadar. Forumlarda ilk mesajım bi yanlışlık olduysa af ola :)
  • ik.dalgic İ kullanıcısına yanıt
    Şimdilik yok

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.