Şimdi Ara

Huawei Honor Band 5 [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
11
Favori
38.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: keremalp

Kismet ise pazartesi elime geçecek.miband4 sattım bunu aldım.karşılastirmasını yaparım inşallah buradan.
    Bekliyorum üstad. Mi Band4 ile Honor5 arasında çok kararsız kalıp, Honor5 aldım. Mi Band4 mü alsaydım diye düşünüyorum hala. Karşılaştırma sonucu önemli olacak benim için.
  • OzBuBa O kullanıcısına yanıt
    Miband4 estetik olarak çok guzeldi.sinirsız saat yüzü de yukkenebiliyordu.
    Bunun dısında hersey fiyasko.
    Adim sayar kulliyen yanliş.arabada 5000 adim oluyor
    Tele yuklenen uygullama cok berbat karmakarısik.duzgun calısmiyor.bildirimler bazen geliyor bazen gelmiyor.turkce dedtegi yok zaten.bildirimlerdeki i,ç gibi turkçe karakterler gorunmuyor yani anlasilmiyor.
    Xaomi nin yazilim konusunda daha 40 fırın ekmek yemesi lazım.bu yuzden kenara attım duruyordu.bari satıp honor 5 alayım dedim.
    Bundan da pek beklentim yok ama bakalım.
    Bende samsung galaxy watvh active 2 ve gearfit2 pro da var.her yonüyle mukemmel.yazılım donanım estetik harika cihazlar.onlarda maalesef pahalı.ve en kralinın sarji 3 gün gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar.band5 elime ulaştı.ilk izlenimlerim gayet olumlu.birkac saat kullanıp miband4 ile karşılaştırma yazısı yazacağım.
    Yanlız millet yorumlarda 3 güncelleme geldi diyor.bana sadece 1 güncelleme geldi.
    Benim saat yazılım versiyonu 1.1.0.100
    Sizlerin kaç yazabilirmisiniz.

• quote:

Evet arkadaşlar.band5 elime ulaştı.ilk izlenimlerim gayet olumlu.birkac saat kullanıp miband4 ile karşılaştırma yazısı yazacağım.
    Yanlız millet yorumlarda 3 güncelleme geldi diyor.bana sadece 1 güncelleme geldi.
    Benim saat yazılım versiyonu 1.1.0.100
    Sizlerin kaç yazabilirmisiniz.
    Bende de arka arkaya 3 güncelleme oldu. Sürüm aynı 1.1.0.100

Spo2 (kandaki oksijen seviyesi) özelliği var ve tamamen Türkçe ise sorun yok.

Ozaman 3 ü birarada tek guncelleme de birlesmiş.
    Var bu ozellik.

• quote:

Orijinalden alıntı: OzBuBa

Bekliyorum üstad. Mi Band4 ile Honor5 arasında çok kararsız kalıp, Honor5 aldım. Mi Band4 mü alsaydım diye düşünüyorum hala. Karşılaştırma sonucu önemli olacak benim için.

Alıntıları Göster
    Ilk gün yoğun kullanım sonrasi miband4 ve honor5 karşılaştirmam şu şekilde.
    Estetik olarak honor daha güzel.ekran kalitesi ve kordon kalitesi aynı kalite.sağlamlık ayni.pil ömrü aşağı yukarı aynı.rahatlıkla 1 hafta geçer yoğun kullanımda bile.
    Telefona yuklenen uygulama honor daha basarılı ve kullanıcı dostu.mifit baya sıkıntılıydı.
    Honor yazılım olarak miband4 e 10 basar.yağ gibi kayıyor.miband turkce destegi yok.bildirimler anlaşılmıyor.zaten düzgün ve stabil degil bildirim gösterme.adımsayar miband da külliyen hatalı.kesinlikle honor daha iyi.oda tam dogru olmasada miband kadar aptalca saçmalamiyor.kan oksijen ölçumu honorun artısı.
    Genel anlamda honor miband4 e göre baya üstün.
    Miband4 ün tek üstün yanı hariçten saat yüzü yuklenebilmesi.amazfit sitesinde 1000 uzerinde saat yüzü vardı ve ben kendi zevkime göre günde beş on tane yüklüyordum.maalesef honorda kendi içinde gelen birkaç tane saat yüzünü kullanmak zorunlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 29 Ekim 2019; 0:47:11 >

• quote:

Ilk gün yoğun kullanım sonrasi miband4 ve honor5 karşılaştirmam şu şekilde.
    Estetik olarak honor daha güzel.ekran kalitesi ve kordon kalitesi aynı kalite.sağlamlık ayni.pil ömrü aşağı yukarı aynı.rahatlıkla 1 hafta geçer yoğun kullanımda bile.
    Telefona yuklenen uygulama honor daha basarılı ve kullanıcı dostu.mifit baya sıkıntılıydı.
    Honor yazılım olarak miband4 e 10 basar.yağ gibi kayıyor.miband turkce destegi yok.bildirimler anlaşılmıyor.zaten düzgün ve stabil degil bildirim gösterme.adımsayar miband da külliyen hatalı.kesinlikle honor daha iyi.oda tam dogru olmasada miband kadar aptalca saçmalamiyor.kan oksijen ölçumu honorun artısı.
    Genel anlamda honor miband4 e göre baya üstün.
    Miband4 ün tek üstün yanı hariçten saat yüzü yuklenebilmesi.amazfit sitesinde 1000 uzerinde saat yüzü vardı ve ben kendi zevkime göre günde beş on tane yüklüyordum.maalesef honorda kendi içinde gelen birkaç tane saat yüzünü kullanmak zorunlu.

Alıntıları Göster
    Saat yüzü olayı Türkiyede böyle normalde 36 tane saat yüzü var , Türkiyedeki sağlık uygulamasında arayüz kısmı çıkmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebab-92

Saat yüzü olayı Türkiyede böyle normalde 36 tane saat yüzü var , Türkiyedeki sağlık uygulamasında arayüz kısmı çıkmıyor.

Alıntıları Göster
    Aslında bizi adam yerine koymayandan mal almamak lazım ama neyse.çinde ingiltere de falan açık.
    Ingiliz uyelik açtım kendime.ama yine beceremedim

• quote:

Aslında bizi adam yerine koymayandan mal almamak lazım ama neyse.çinde ingiltere de falan açık.
    Ingiliz uyelik açtım kendime.ama yine beceremedim

Alıntıları Göster
    Adam yerine koysa da koymasa da şuan mecbur(kullanmak gerekiyorsa) kalıyoruz almaya. Türkiye de olması için ne yapabiliriz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzBuBa -- 31 Ekim 2019; 10:51:2 >
    --- ilk olarak sağlık uygulamasına düşük not vererek durumun çifte standart olduğunu yazdım( Sadece bileklikte değil saatlerde aynı, aslında toplu hareket edebiliriz)
    --- Huawei desteğe Şikayet maili attım (https://consumer.huawei.com/tr/contact-us/)
    --- Mailin cevabı istediğim gibi olmazsa şikayet var sitesine yazmayı düşünüyorum.(https://www.sikayetvar.com/sikayetyaz)

Topluca aynı yoldan ilerlersek etkili olur.

• quote:

--- ilk olarak sağlık uygulamasına düşük not vererek durumun çifte standart olduğunu yazdım( Sadece bileklikte değil saatlerde aynı, aslında toplu hareket edebiliriz)
    --- Huawei desteğe Şikayet maili attım (https://consumer.huawei.com/tr/contact-us/)
    --- Mailin cevabı istediğim gibi olmazsa şikayet var sitesine yazmayı düşünüyorum.(https://www.sikayetvar.com/sikayetyaz)

Topluca aynı yoldan ilerlersek etkili olur.
    Huawei watch gt kullananlar 1 senedir uğraşiyorlar.binlerce sikayet attilar buraya.ama adamlar bizi kaale almiyor.1300 tl lik huawei watxh gt yi dokuz 10 tane saatyuzü ile kullaniyorlar.
    Bende geçen sene alıp 15 gün sonra sattım huawei watch get saatisırf bu yüzden.
    Band almaya heveslenip ilk anda bu yuzden xaomi miband4 aldım.ama buda fiyasko çikınva mecburen onu satıp yine huawei aldım.

• Herkese merhaba;
    Yabancı forumlarda gördüğüm yöntemi denedim işe yaradı.Benzer türkçe video olmadığından sizlerinde yararlanması açısından video çektim.Videoları hızlıca çektiğim hatalar olabilir.Aklınıza takılan birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

1. Video Huawei telefonu olanlar için

Huawei telefonlar için saat arayüzü yükleme

2. Video android telefonu olanlar için

Android telefonlar için saat arayüzü yükleme
    Huawei Honor Band 5 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrebab-92 -- 5 Kasım 2019; 12:7:34 >

• quote:

Herkese merhaba;
    Yabancı forumlarda gördüğüm yöntemi denedim işe yaradı.Benzer türkçe video olmadığından sizlerinde yararlanması açısından video çektim.Videoları hızlıca çektiğim hatalar olabilir.Aklınıza takılan birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Sagol kardeşim bilgi için.
    Android samsung için soruyorum.
    Cihazi yeni ingiltere kimligi ile saglık uyg eslestirmeden önce bilekliği fabrika ayr.dondurmek gerekiyormu

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Bilekliğe hiçbir işlem yapmak gerekmiyor, yalnız uygulamalardaki geçmiş bilgiler gidiyor. :)

• emrebab-92 kullanıcısına yanıt
    Tamam sağol.deniyorum şimdi.beceremez isem yine seni rahatsız ederim

• Sağol kardeşim.sayende çok kolay birşekilde hallettim.
    Millet uğraşıp duruyor.

• İşine yaramasına sevindim , güle güle kullan :)
  • quote:

Herkese merhaba;

Üstad İOS için çare var mı?

Yakınlarımda IOS telefon olmadığı için deneme fırsatım yok maalesef.Bence benzer şekilde çözülüyordur.Ana mantık uygulamaların geçmiş hafızalarını silip, telefonu uçuş moduna alıp ,Huawei hesabını Birleşik Krallık olarak açmak,sağlık uygulamasında bölgeyi Birleşik krallık olarak seçmek.

• quote:

Yakınlarımda IOS telefon olmadığı için deneme fırsatım yok maalesef.Bence benzer şekilde çözülüyordur.Ana mantık uygulamaların geçmiş hafızalarını silip, telefonu uçuş moduna alıp ,Huawei hesabını Birleşik Krallık olarak açmak,sağlık uygulamasında bölgeyi Birleşik krallık olarak seçmek.
    Sağlık uygulamasında bölge-dil seçimi yapmadım. Ayarlar kısmı yok İOS ta, ya da bulamadım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.