Şimdi Ara

Huawei Honor Band 5 [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
11
Favori
38.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni çıkan Honor Band 5i modelinde de galiba Amoled ekran yokmuş, LCD ekran var, daha soluk gösteriyor deniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAITAMA

Honor Band 5i diye bir model çıktı, muhtemelen ona ağırlık verildi. Fiyatı biraz daha uygun ama batarya kapasitesi düşmüş. Ekran AMOLED değil TFT olmuş. Artı diyebileceğimiz yönü, kordonu çıkarınca doğrudan şarja takılabiliyor. Ekstra bir aparat gerekmiyor.

Alıntıları Göster
    Yeni modelde de Amoled ekran kullanılmamış deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksph -- 5 Nisan 2020; 12:44:32 >
  • Merhaba. Saati bozulan veya kullanmayıp, şarj yuvasını bana satabilecek varsa ulaşsin lütfen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar samsung health uygulamasıyla kullanabiliyor mu?

• Domatore kullanıcısına yanıt
    Huawei Sağlık uygulaması ile çalışıyor.
  • Arkadaşlar dün bana güncelleme geldi 1.1.0.142 oldu. Güncellemden sonra Whatsapp gelen msjın kimsen geldiğini değil gelen mesaj olarak yazmaya başladı acayip gıcık oldum sizlerede geldiyse oldumu olmadıysa ne yapabilirim.Şunuda söyleyeyim gelen güncelleme farklı telefon markalarında Bluetooth bağlantı sorunu çözüldü yazıyordu.

• Honor Band 5 geçen hafta migrostan aldım. Tahminimce cihaz en az 4-5 aydır migros elektronik reyonda beklemiş, alan olmamış, Nisan ayı ortasına kadar sarılmadan beklemiş.

Şimdi kurulum yapıyorum. Yazılım 1.1.0.50 ile açıldı. İlk güncellemeyi yaptım. 1.1.0.60 oldu, yazılımda herhangi bir fark yok. Şimdi yeni bir güncelleme daha indirdim, onu cihaza yüklüyorum. Sonuçta 1.1.0.74 olacak. Bakalım oksijen değeri gelecek mi bu güncelleme ile.
    Cihaz hala İngilizce, Türkçe dil seçeneği gelmedi henüz, bakalım artık

• Hatalı adım sayımı düzeltmenin bir yolu var mıdır?

Telefondaki uygulama 3977 adım sayarken, Honor Band 5 4715 adım saydı.

Telefondaki uygulama doğru, sayıyor, takip edip emin olmuştum daha önce ama bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Power7Gear -- 5 Mayıs 2020; 21:44:32 >
  • Power7Gear kullanıcısına yanıt
    Telefon gün içinde her zaman yanınızda olmuyor ama saat hep kolunuzda olduğu için böyle bir fark olmuş olabilir.

• satj aletini kaybettim nerden alınır en uygun bilen varmı
  • sbubu S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, cihaz kandaki oksijen seviyesini arka planda sürekli ölçüp kaydediyor mu? Yoksa siz manuel mi ölçmek zorundasınız hep?
    Sürekli ölçme opsiyonu var ve takip edip ediyorsa alacağım. Manuel ölçmek gerekiyorsa işime yaramaz.

• Kandaki oksijen ölçümü manuel yapılıyor ve ölçüm çok hassas olduğu için saati sıkıca bağlayıp sabit tutulmasını istiyor. Manuel olsa da bazen 2 yada 3 üncü denemede sonuçlanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Mi Band 2’m vardı. Şu an bulamıyorum. Yeni bir bileklik alıp, gün içinde değerlerimi takip edeceğim (uyku, spor değerleri vs). Telefonum Iphone ve Iphone ile uyumlu bir cihaz arıyorum. Mi Band 4 ve Honor 5 arasında kaldım. İstediğim özellikler :
    1- uygulamalardan bildirim alabileyim.
    2-şarjı en azından 5 günü çıkarsın. Kolay da şarj olsun.
    3- değerleri doğruya yakın ölçsün. (Adımsayar, ritim vs)

• Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    İstediğiniz 3 özelliği honor band 5 iyi bir şekilde sağlıyor. Tavsiye ederim.

• merhaba arkadaşlar
    bana istediğim zaman telefon üzerinden spo2 ölçümü yapabilen saat lazım.
    akıllı saati hastaya takıp uzaktan oksijeni ölçmek için bunu yapabilen saat bilen varmı.
    bir kaç model gördüm sadece saat üzerinden ölçüm yapıyor. bana telefon üzerinden anlık olarak gösteren bir cihaz lazım.
  • sörms kullanıcısına yanıt
    O şekilde ölçüm yapabilen bir akıllı saat yok diye biliyorum ama akıllı saatin ölçümü tıbbi tanı veya tedavi amacıyla kullanılamaz. Oksimetre kullanabilirsiniz.

• Tesekkur ederim öncelikle.
    Oksimetre kullanıyorum ama gece hastam uyurken bakinca hasta rahatsiz olabiliyor uyanabiliyor Bileklik sürekli takili olsa ilk kontrolü ondan yapip oksimetre ile sağlamasını yaparim diye düşündüm.
    Kalp yetmetligi var cigerler sivi ile dolup oksijen ciddi şekilde düşebiliyor bazen.

• sörms kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Hastanıza geçmiş olsun öncelikle. Maalesef öyle bir cihaz bilmiyorum. Eğer bir yerde görürsem sizi haberdar ederim.

• Merhaba. Cihaz üzerinden bluetooth kapanıyor mu yoksa sürekli açık konumda mı bekliyor?Telefon üzerinden bağlantı yapıp, bağlantıyı kapatmaktan bahsetmiyorum yanlış anlaşılmasın. Bileklik üzerinden yapılıyor mu? Teşekkürler.
  • ringstar kullanıcısına yanıt
    Hayır kapanmıyor

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.