Şimdi Ara

Huawei Honor 6 İnceleme - Ana konu (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.278
Cevap
13
Favori
45.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar yurtdısından getirilen cihazlarda (huawei) garanti kapsamı nasıl oluyor bilen varmı ?

ülkemizde garanti kapsamında oluyormu cihazlar
    yanlıs bilmiyorsam samsung 1 yıl boyunca böyle bir hak veriyor
  • ben xda dan bulduğum Honor6_C151B550 sürümünü yüklüyorum telefona, sonra açıp bakıyorum hala b507 yazıyor.
    sonra tutup b521 sürümü atıyorum onda sıkıntısız b521 oluyor.işin özü anlamadım neden b550 yükliyemediğimi
  • Yükleyen arkadaşa sormak gerek öncesinde muhakkak başka sürüm yüklemiştir bence.
    Saygılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siegman35

ben xda dan bulduğum Honor6_C151B550 sürümünü yüklüyorum telefona, sonra açıp bakıyorum hala b507 yazıyor.
    sonra tutup b521 sürümü atıyorum onda sıkıntısız b521 oluyor.işin özü anlamadım neden b550 yükliyemediğimi

ikisinin arasında fark varmı
    507 ile 521 arasında

bende 550 yi yükleyemedim
  • Bildiğim bir farkı yok. Ama 507 sürüm de hesap makinası menüde yok. Ben 4g için sürüm değişmek istiyorum. 4g görmüyor 507 de.

• quote:

Orijinalden alıntı: siegman35

Bildiğim bir farkı yok. Ama 507 sürüm de hesap makinası menüde yok. Ben 4g için sürüm değişmek istiyorum. 4g görmüyor 507 de.

Peki 521 de ne gibi sorunlar var?
  • 521 de hareket kontrolu ve klavye gelmiyor.
    diğerlerinde problem yok
  • catkara C kullanıcısına yanıt
    Tr cihazi. B507 surumunu hihonor.in sitesinden yukledim.ancak şuan bu sayfaya ulasamiyorum.Daha önceki surumum b370ti.BEnim için 4G en onemli ve şuan çalışıyor görünüyor.

• http://www.hihonor.com/global/support/software-list/

şurada iki tane güncelleme var,bunlardan birisi mi

İkiside değil.Ben hihonor.in sitesinden yukledim.Ancak suan sayfaya ulaşamıyorum

• Arkadaşlar merhaba,

H60-L12 ye uygun en güncel official rom u nereden bulabilirim? hihonor sitesinde göremedim.
  • Arkadaşlar Merhaba
    bende honor 6 alarak aranıza katıldım. Model h60 L04 EMUI 2.3 var telefonu son versiyon yapıp öyle kullanmak istiyorum forumu okudum.
    Hihonor sitesinde Honor 6 Firmware(H60-L04,Android 5.1.1,EMUI 3.1,C900B521,West European yüklersem emui değişmiş olurmu veya benim sürümüm bu mudur?
    Teşekkürler
  • Huawei Honor 6 Arka Kapak Koruyucu.

Telefonu kulanırken satın almıştım. Daha sonra sattıım.

Satış linki: http://forum.donanimhaber.com/m_115275213/f_//tm.htm#115275213

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2175579/0b3db89a-1330-44b5-8e8a-08a37fa19a3f.jpg
    [/simage]

Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Madness34 -- 15 Mart 2016; 13:55:20 >

• Benim sürüm daha eski galiba,o zaman ben ilk önce b370 sonra b507 yapsam seninki gibi sorunum kalmaz
    Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu

http://forum.xda-developers.com/honor-6/general/honor-6-h60-l04-android-5-1-1-beta-t3149998

Bu sitede b507 var

http://www.needrom.com/category/huawei/honor-6/

Burada da android 6 var ama cesaret edemiyorum yüklemeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catkara -- 15 Mart 2016; 18:10:53 >

• Valla 507 sürümündenmidir neden bilmem çok hızlı şarjım bitiyor. Vibe x2 daha fazla gidiyordu şarji. Biri 2200mah batarya biri 3100 luk. Sizde nasıl arkadaşlar şarj olayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siegman35 -- 15 Mart 2016; 19:01:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakandavarcı

Andoroid 4.4.2 yüklüydü tlfonda,telefonu 5.1.1 guncelledim ve telefon muhteşem oldu beyler
    Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu Huawei Honor 6  İnceleme - Ana konu

Yüklediğin güncellemeden memnun musun? Bizleri biraz bilgilendirir misin?

Honor 6 kullanıcıları ne kadar azmış ya kimse bişey yazmıyor

Telefonu b370 surumune guncellediniz mi?Bence bu surume guncelleyin bir sure bu surumu kullanin sorunsuz bir surum.Durama gore ust surumlere guncellersiniz.B521 surumu haric diger surumlerde sorun yok denecek kadar az.Sorun olmayinca forumda sessiz oluyor.Sarj sorununu ayarlari karistirarak cozebilirsiniz.B370 surumden memnundum'meraktan B507ye yukselttim,simdide memnunum ama android 6`yi merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 4.4.2 den 5 e geçmek istiyorum b507 de ne gibi artılar ve eksiler var,mesela kızılötesi var mı? Seni de rahatsız ediyorum ama kusura bakma.

Bir de link var mı 507 için :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catkara -- 16 Mart 2016; 21:26:31 >
    En buyuk artisi gorsellik olarak daha sekilli.Bir iki yeni menu var.aklima kamerada gece modu vs geliyor.Kizilotesi ne ise yarar bilmiyorum ama kumanda kontrol menusu var
    Size tavsiyem once B370 yukleyin ve bir sure kullanin.İkinci tavsiyem telefonu biraz karistirin ozelliklerine hakim olun.Yukseltme yaptiginoizda cok faydasi olacak,en ufak sorunu ayarlardan hemen cozebilirsiniz.Mesela sarj sorununu uygulamalari yonet ayarlarindan veya telefon cozunurlugunu dusurerek cozebilirsiniz.
    Telefonu yaklasik 5 aydir kullaniyorum ve cok memnunum.Stabil ve arayuzu cok hos.Keske ekran 5.2 veya 5.5 olsaydi.Honor 7 almak istiyordum ama
    TR gelmedi'bunuda cok uyguna dusurunce kacirmadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stoploss30 -- 16 Mart 2016; 21:47:07 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • B370 bulamıyorum ki :(( bir tane buldum o da 300 küsür megabayt. Bu kadar küçük boyutlu güncelleme olur mu ki?

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.