Şimdi Ara

huawei Honor 6 IMEI değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
19.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Huawei Honor 6 cihazı yurtdışından getirdim fakat bir şekilde IMEI başka cihaza kopyalanmış. Ben IMEI değiştiremedim eğer değiştirebilen varsa lütfen yazsın, dolayısıyla telefonum şu an kullanılmıyor. BTK ve Huawei türkiye konuya hiç müdahil bile olmuyorlar.

Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

• encase E kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj yazdım sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • aynı konuda benimde yardıma ihtiyacım var bende öm alabilir miyim lütfen
  • Aynısı banada oldu banada yardım edin lütfen. Bu arada çok enteresan bir durum değil mi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetsimon -- 3 Ocak 2015; 1:32:39 >
  • imei degisimi oluyorsa bilgisi olan kisi pm atsin banada

• Evet konu hakkında hiç bilgisi olan yok mu ?
  • Arkadaşlar,
    Uzun zamandır bende bu konuyu araştırıyorum fakat daha yapabilen yok dünya üzerinde. Dolayısıyla nezaman kırılırsa bu meret ozaman hem o zengin olacak hemde biz yatan amiral gemimizi suya indiricez.
  • Konu günceldir? Çözüm bulan oldu mu yada fikri olan ??
  • aslında satan kişiler Çin de istediğiniz imei yazıp gönderiyorlar. Ben 3 Telefon aldım 3 ne de mesajla imei gönderdim o imei lede geldi. nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama bende de honor 6 var sorgu yaptıgım da nokia X1-01
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahidow

aslında satan kişiler Çin de istediğiniz imei yazıp gönderiyorlar. Ben 3 Telefon aldım 3 ne de mesajla imei gönderdim o imei lede geldi. nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama bende de honor 6 var sorgu yaptıgım da nokia X1-01

Hocam detayli yazarmiisiniz.Simdi ornegin benim calismayan Samsung d900i var onun imei yi satan kisiye versem degistirip gonderiyorlar mi.Hadi gonderdiler biz tekrardan imei atmadan kapanma sorunu falan olmuyor mu?

• zahidow Z kullanıcısına yanıt
    Sizdeki Honor 6 muhtemelen imitasyondur çünkü hiçbir Huawei üretimi işlemciye sahip telefona IMEI klonlanamaz. Yıllardır bir yöntem geliştirilemedi ve bununla uğraşan bir developer'da yok..
    Zaman zaman çıkıp "ben değiştirdim ama" diyen arkadaşlarımız oldu ve dediğim gibi sonunda telefonların imitasyon olduğu ortaya çıktı.
    Kısaca konuyla ilgili pek umudunuz olmasın arkadaşlar.

• felixamor F kullanıcısına yanıt
    imei klonlama değil zaten aynı adamdan dragonex diye kullanıcıdan 2 adet one plus one 64 ve bir tane de honor 6 aldım orjinal. 3 ne de imei ben verdim öyle geldi. nasıl yaptıklarını bilmiyorum ki cihazların 2 sini buradan sattım zaten.
    Herhangi bir telefona kendi fabrika çıkışı IMEI numarasını manipüle etmeye ve değiştirmeye IMEI klonlama deniliyor. Snapdragon'lar için bu yapılabiliyor fakat Kirin işlemciler için yerli/yabancı hiçbir kaynak çıkmadı daha. Tabi siz yapıldı diyorsanız cihazınızın donanım özelliklerini kontrol etmenizi öneririm. Gerçekten Kirin işlemcili orijinal Honor 6 ise bunu yapanı kutlamak gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • felixamor F kullanıcısına yanıt
    inceleyip haber verecem. kıllandım.
    Abi durum nedir?
  • Arkadaşlar 3 aydır jiletin ve kılıfı ile beraber kullanmakta olduğum siyah renk çok temiz pasaport kayıtlı(kayıt evrakları duruyor) honor6 model tek hat telefonumu başka telefon aldığımdan dolayı 1050 TL ye satışa çıkardım..İlgilenenler özelden pm atsın
  • huwaei imei sorunu :)çok zor

https://www.youtube.com/watch?v=dIOa9bDRols
  • Forumda Üstad nickli arkadaş honor6 lara artık box ile imei sorunun çözüldüğünü söyledi bilgilinize...
  • box ne dostum?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.