Şimdi Ara

Huawei HG521 kablosuz ayarları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
4
Favori
236.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sasedu

ya bu modemin şifresini değiştirmek için hangi siteye girmem gerekiiyor? Bu resimdeki siteye yani????

192.168.1.1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

quote:

Orijinalden alıntı: sasedu

ya bu modemin şifresini değiştirmek için hangi siteye girmem gerekiiyor? Bu resimdeki siteye yani????

192.168.1.1

tesekkürler:)
  • peki bu site ne işe yarar arkadaslar?? acaba bu admin ttnet olan sifreyi degıstırmeme gerek varmı? güvenlik acısından?
  • arkadaşlar V100R001C23B081 çıktı. bağlantı kopma sorunu resetlenme sorunu yaşayan arkadaşların dikkatine sunmakla birlikte sizlerle paylaşıyorum.

bilhassa iphone 4s - iphone 5 - samsung htc sony vs gibi android işlemcili telefonlarda bağlantı sorunu yaşayan arkadaşlar yüklesinler...

güncelleme klavuzu dosya içeriğinde mevcuttur. bilmeyen arkadaşlara çok yarımcı olacaktır.

https://hotfile.com/dl/203913880/e83c5f7/Huawei_HG521_guncelleme_2013.rar.html

indirin kurun farkı görürsünüz.
  • Kablosuz özelliği çok sorunlu kullanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gastauskas87

bide guvenlik deki wpa kısmını degıstırıyom wlan dan şifre giriyom guvenlık anahtarı yanlış dıo

aynı sıkıntı bende de var , sureklı şifre yanlış diyor ,kablosuz bağlanamıyorum
  • bu huwai modeme telnetten bağlanamıyorum
    login giriyorum password hep hata veriyor:?
    yardımcı olabilecek varmı
  • kardeş bendede aynı be la var fakat ben bu modemi komşudan gelen internet kablosunu modeme bağlayarak dağıtıcı olarak kullnmak istiyorum yaptımda zaten ama 2 gün kullandım 3.gün sıkıntı oldu resetledim.şimdi cdsiyle modemi yapılandır diyorum kablosuz yapılandırmanız otomatik yapılandırılmadı diyo ben napıcam yha

• bende de aynı şey var 25 mbit fiberi internet var 2 mbit geçmiyor servis çağırdım bişey demediler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.