Şimdi Ara

Huawei Hg253s WAN/İnternet Şifresi Öğrenme (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
717
Cevap
77
Favori
170.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: weritaserumok

burada bahsedilen sanal makine link i silinmiş, elinde olan tekrar yükleyebilir mi

• SpyWar kullanıcısına yanıt

Linke tıkladıgınızda inmesi lazım

ubsol.zip - Google Drive

• teşekkürler indiriyorum
  • cohannan kullanıcısına yanıt

virtual box u nasıl indircez il çıkana mı tıklıcam pek anlamadım bunun video varmı lütfen yardım edin

• Selamünaleyküm Arkadaşlar,

Turkcell Superonline aboneliği için ZTE modem verdiler.

Fakat wifi şifresini nasıl değiştireceğimi bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz lütfen

Bir türlü menülerden bulamadım.

Huawei Hg253s WAN/İnternet Şifresi Öğrenme

• bu yöntem çalışmıyor mu acaba artık çünkü ppp anlaşması başarısız şeklinde hata vermeye başladı keneetic modem. sürekli bağlantı kopyor tekrar bağlanıyor yeni ip alarak. internete giriyor ama sürekli koparak haliyle 3 4 sn de bir kesilme oluyor.

@cohannan

• f@ithline kullanıcısına yanıt

Artık cihaza sahip değilim fakat yöntem işe yarıyor olmalı. Çıkış gücünü çok yükseltirseniz stabilite sorunları yaşayabilirsiniz.

Yöntem yarıyor hocam onda sorun yok hatta tekrar aldım ben şifreyi acaba değişti mi dedim. Ama keneetic e girince sürekli kopup yeni ip alıyor hatta fazla zorladım heralde wan ışığı da söndü tamamen aşağıdan port kendini kapattı heralde şimdi hiç internete giremiyorum. Yeni bir olay var galiba ama bilemedim. Yarın servis gelecek mecbur.

Bu yöntem her zaman en kısası ve en güzeli.

Yeni nesil ZTE H3600 ile 10 saniyede tamam.

• KYTECHNGAMING kullanıcısına yanıt

ben macbook ile halletmeye çalışıyorum, hata aldım sürekli, ens32 ens33 hepsini denedim, hata ekranı da şöyle. windows makine ile deneme fırsatı bulamadım. bootcamp benzeri bişeylermi kursam bilemedim ki.

• Huawei 253s model modem var bende de sevgili dostlar, modemle ipad arasında çıkan güven sorunları nedeniyle arabuluculuk yapma çabalarım sonucunda bu iş yürümeyecek anladım, yeni bir modemle daha güvenli yarınlara ulaşmak hayalimdir.

Bunun için de wan şifresine ihtiyacım var, buradaki sanal makineli, programlı yöntemler gözümü korkutup tam vaz geçecektim ki "du bakim chrome şifreyi kaydediyor mu?" dedim kendi kendime, kullanıcı adını değiştiriyor gibi yapıp şifreyi chrome 'a kaydettirip daha sonra chrome ayarlar üzerinden şifreyi göster dediğimde şifre şakkadanak (evet şakkadanak) ortadaydı.

Bir kaç yerde gördüğüm yorumlarda sayfa kaynak bilgisi üzerinden şifreyi görüyonuz zaten diyen arkadaşlara cevaben başka arkadaşlar o gerçek şifre deel ki ehi ehi demişler.

Merak ettim chromeun bana gösterdiği şifreyi nasıl doğrulayabilirim?

• Dolagar D kullanıcısına yanıt

Burada önemli olan şu, size ilk kurulum yapıldığında servis sağlayıcı tarayıcıdan şifreyi girip UYGULA diyor, ve sonrası tarayıcı soruyor şifreyi kaydedeyim mi diye? Normalde işini bilen adam buna HAYIR KAYDETME demesi lazım ama sehven gidip evet dediyse o şifre tabii ki Chrome'dan tespit edilebilir. Ben yerinizde olsam üşenmem, zaten basit bir yöntem olan sanal bilgisayar çözümü ile şifreyi kontrol ederdim.

• hayır @eozen81 onlar kaydet demedi zaten, ben modem arayüz ekranında aylaklanırken bi bakayım şifreyi kaydettirebiliyor muyum acaba düşüncesinin sonunda kaydettirdiğim ve gördüğüm şifredir. superonlinenin kurumsal çakallığı çalışanlarında da var sehven dahi o şifreyi paylaşmıyorlar.

anladığım kadarıyla doğrudur diyorsunuz kaydedilen şifre.

• Huawei Hg253S 'in konu da paylaşılanen son sürüm yazılımı attım kabul etti yükledi sonra root şifre ile girdim yanlış dedi, normal admin, superonline şifrelerini girdim girdi. Sanki yazılım hiç yüklenmedi gibi neden ?

müthiş yöntem ve hizmet

H3600'le hemen halloldu

• ben daha kolay bir yöntem söyleyeyim.

xiaomi router'larında pppoe bağlantısı kurarken ayarları mevcut modemden al seçeneği var.

operatör router'ını gpon yerine xiaomi router'ın normal portuna takıyorsunuz, aynı sanal makine yönteminde olduğu gibi pppoe bağlantısı kurmaya çalışan operatör router'ından kullanıcı adı ve şifreyi öğreniyor kendisi.

daha sonra xiaomi router ayarlarında kullanıcı adı ve şifreyi bulabilirsiniz. terminalde "nvram show" veya "cat /etc/config/network" komutlarının çıktısında da bulunuyor.

not: vlan id yüzünden bağlantı kuramayabilirsiniz. kullanıcı adı ve şifreyi öğrendikten sonra global yazılımlı güncel xiaomi router'ları fabrika ayarlarına döndürün, ilk kurulum ekranında vlan id girme kutusu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1393 -- 20 Haziran 2022; 21:57:3 >
  • Konuyu hortlatıcam ama şuan kullanıcı adı ve şifresini bildiğimiz superonline hesabın da sorunsuz kopmalar yaşamadan kullana bileceğim bir modem önere bilirmisiniz ? konuyu okudum keneetic modem kullananalr sürekli kopma oluyor diyorlar ?

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt

bende kullanıyorum son 3 haftadır kopma sorunları yaşamadım hatta model yükselteceğim aynı markadan

ayrıca keenetic yazılımı hamur gibi istenilen şekli verirsiniz stabil-beta-alfa geliştirici yazılımları mevcut bu geçişlerde ve değişikliklerde sorunlar olabilir.

https://docs.keenetic.com/tr/start/kn-1110/index.html?lang=tr

Markanın kullanıcı topluluğu var Telegram da oradan veya buradan son güncel bilgileri tam öğrenmek lazım bende merak ediyorum

• Siz keenetic hangi markasını kullanıyorsunuz ? birde clone mac mi yaptınız ? superonline ile sorunsuz çalışan bir modem bulup almam lazım yoksa kafayı yedirecek bu superonline modemi

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt

O kadar haklısınız anlatamam şu an en iyi ben anlarım son zamanlarda yaşadıklarımdan sonra.

keenetic ilk modellerinden start modelini kullanıyorum satın almadan bi yerden temin ettim denemek test etmek için bu bile verimli ama Wi-Fi 2.4 malum yetersiz kalıyor hız performansına ve özellikleri az

Hero modelini almayı düşünüyorum

ben mac adresi klon yapmadan veya yaparak yine bağlantı alıyorum

mac adresi klon yapmaya müsait

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 21 Kasım 2022; 18:12:39 >

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.