Şimdi Ara

Huawei Hg253s WAN/İnternet Şifresi Öğrenme (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
717
Cevap
77
Favori
170.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Olur tabi neden olmasın. Sadece cihaz kalabalıgı olur. Lan portlarından birine kaliteli bir router alıp taktıgınızda kablosuz agları dilediginiz gibi yapılandırabilirsiniz.

• nofearl N kullanıcısına yanıt

Sorun Ad blocker'dan kaynaklanıyormuş. Kapatınca WAN portundan apply başarılı oldu, yardımınız teşekkürler.

• Cihazi rootladim sifremi ogrendim tr069 kapadim hersey ok cihaz ip de aldi ama internette hic bisi acmiyor sayfalar felan gelmiyor nedendir

bide ipyi 10lu aldi sifre hatali olabilirmi acaba 100 lu degildi yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gzegen -- 22 Ekim 2020; 10:28:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şifreyi verilen yöntemlerle öğrendim ve daha öne tt'un vermiş olduğu zyxel vmg3312-b10b modemle kurulum yapmaya çalıştım ancak hiçbir türlü bağlantıyı sağlayamıyorum. Eğer vmg3312-b10b ile yaptığım deneme başarılı olsaydı daha komplike bir router alarak kullanmak istiyordum, sizce sorun vmg3312-b10b'de olabilir mi, Keenetic Viva AC1300 almayı düşünüyordum alıp denesem mi kararsız kaldım bağlantıyı sağlayamayınca. Siz ne öneriyorsunuz?

• Gravaze kullanıcısına yanıt

mac clonelama yaptınız mı? yani eski modemin mac adresini yeniye yazdınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: elmasevmem

mac clonelama yaptınız mı? yani eski modemin mac adresini yeniye yazdınız mı?

Bahsettiğim zyxel modemde öyle bir seçenek yok maalesef hocam, o sebeple yapmadım. Lakin, burada birçok konuda bahsi geçmiş, benim fiber FTTH tabir edilen eve kadar fiberoptik kablonun geldiği ve evde ont'ye girdiği sistem, bu sistemde mac adresi değiştirmenin gerekmediği belirtilmişti. Bahsettiğim modemde böyle bir özellik yok ama bakayım belki modlu fw falan vardır.

• xdeliruzgar kullanıcısına yanıt

Merhaba bende sol modeminden illallah ettim. Yukarıda belirtilen şekilde şifremi elde ettim.Asus rtac68u modem alıcam. Bu modemi kullanarak baglanabilir miyim? (Sadece kullanıcı adı şifre ve ppooec şeçerek) Ayrıca ilgili modeme express VPN üyelik yüklemek istiyorum sorun olur mu sizce?

• Mehabalar.

Herhangi bir sorun olmadan kullanabilirsiniz. Daha onceki modemim zaten ac68u idi. Yakın zamanda ax routere gectigim icin kenara kaldırdım. Sizdede uzun sure sorunsuz bir sekilde calısacaktır.

• xdeliruzgar kullanıcısına yanıt

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.Peki bu modemde Mac klonlama yapmam gerekir mi ? Ve express VPN kurduğumda sorun yaşar mıyım internete bağlanırken.? Sadece okuyarak bu formu birçok iş yaptım ama bu işi becerenilir miyim şüphem var. Sonuçta modem bin küsür lira ve ya kullanamazsam korkusu var

• hitaf H kullanıcısına yanıt
  • hitaf H kullanıcısına yanıt

Ben mac klonlama yapmadan kullandım. Ama vpn kurulumu yapmadıgım icin su sekilde olur diyemem. Eger modemi almadıysanız ve istanbulda iseniz denemeniz icin bendeki modemi verebilirim.

• cohannan kullanıcısına yanıt

Bu yöntem hâlâ geçerli.. Çok teşekkürler, sayenizde şifreyi öğrenebildik.

Şimdi sıra iyi bir router seçiminde. Evde 50 mb hız ile 3 kişi aynı anda videolu görüşme yapabiliyoruz ve bağlantı özellikle arka odalarda sürekli kopuyor. TP-Link'in WA850 extender'ı var ama oldukça başarısız(belki hg253s ile iletişimi sorunlu emin değilim).

Dolayısıyla iyi bir router+belki bir ek extender ihtiyacım var, önerileriniz benim için önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldenShoot

Bu yöntem hâlâ geçerli.. Çok teşekkürler, sayenizde şifreyi öğrenebildik.

Şimdi sıra iyi bir router seçiminde. Evde 50 mb hız ile 3 kişi aynı anda videolu görüşme yapabiliyoruz ve bağlantı özellikle arka odalarda sürekli kopuyor. TP-Link'in WA850 extender'ı var ama oldukça başarısız(belki hg253s ile iletişimi sorunlu emin değilim).

Dolayısıyla iyi bir router+belki bir ek extender ihtiyacım var, önerileriniz benim için önemli.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Teşekkürler.

Ben de Keenetic marka router'lara bakıyorum. Peki önerdiğiniz modelin Keenetic Extra Dsl KN2111'den farkı nedir? Air olanını Extra ile mash yaparak kullanmak gibi bir fikrim vardı ev 130 m2 ve arka odalara zor sinyal gidiyor yukarıda verdiğim kombinasyon ile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldenShoot

Teşekkürler.

Ben de Keenetic marka router'lara bakıyorum. Peki önerdiğiniz modelin Keenetic Extra Dsl KN2111'den farkı nedir? Air olanını Extra ile mash yaparak kullanmak gibi bir fikrim vardı ev 130 m2 ve arka odalara zor sinyal gidiyor yukarıda verdiğim kombinasyon ile.

Keenetic router'ı Superonline Fiber varsa modem olarak kullanabiliyorsunuz.

https://forum.donanimhaber.com/145-tl-kargosuz-keenetic-start-n300-2x5dbi-cloudvpn-wpa3-router-genisletici-access-point-fiber-modem--143349562-6#143498795

Dilerseniz bir adet daha alıp mesh ile farklı SSID oluşturmadan daha rahat biçimde ev içerisinde kullanabilirsiniz.

Tamamdır araştıracağım teşekkür ederim.

• Öncelikle çok teşekkürler, ben de benzer bir mantık kullanarak başka bir yöntemle ZTE ZXHN H267A V1.0 modemimde USB'den boot ettiğim Linux Mint ile dinleme komutunu verdikten 5-10 saniye içerisinde kullanıcı adım ve 7 haneli WAN şifrem konsol ekranına düştü. Ben de aynı gün Mi Router 4A Giga Version AC1200 siparişi verdim. Umuyorum herhangi bir internet sayfasına tıkladığımda açılması için 2-3 saniye boşa beklemeyeceğim ve durduk yere tarayıcılar ağa bağlı olmama rağmen internet yok gibi hata vermeyecek ve tabi en önemlisi pingin düşeceğini de umuyorum. Huawei Hg253s WAN/İnternet Şifresi Öğrenme  Router'ım gelip kurulumunu yaptığımda bu mesajımı editleyeceğim.

Huawei Hg253s WAN/İnternet Şifresi Öğrenme

• GoldenShoot G kullanıcısına yanıt

Asus RT-AX55 on numara indirimde şuan hatta https://www.incehesap.com/asus-rt-ax55-wifi-6-gaming-router-fiyati-47235//

amazon'da 1.050 TL

Asus RT-AX55 'a ne dersiniz? Değer mi?

• Gravaze kullanıcısına yanıt

he yani şimdi benimde öyle. 2 tane var modem biri küçük fiber geliyo biri de router hg255s. ben routeri değiştirirsem wan şifresini alıp sıkıntı yaşamam yani hocam sizin dediğiniz gibi??

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.