Şimdi Ara

Huawei Hg253s WAN/İnternet Şifresi Öğrenme (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
717
Cevap
77
Favori
170.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Allah razı olsun o wan meselesini tam doğru anlıyamamışım, şimdi mantığı tam kavradım çok saol ne zamandır bununla uğrasıyodum
  • Herşeyi yaptım herşey güzel gidiyo son bir soru ee süperonlinenin moderme bağlantısını nasıl engellerim bildiğin gibi moderme bağlanıp root sifresini değiştiriyorlar
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Biliyorum çok kötü rahatsız ediyorum seni ama telefonu halledemedim telefonu nasıl halledecem ? Onun sifresi farklımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maskelilincoln

Biliyorum çok kötü rahatsız ediyorum seni ama telefonu halledemedim telefonu nasıl halledecem ? Onun sifresi farklımı ?
    Telefon şifresinden kastınız nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Telefon şifresinden kastınız nedir?

Alıntıları Göster
    Merhabalar sizin gösterdiğiniz sandbox yöntemi ile huawei hg255s den de şifre alınabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ososgo

Merhabalar sizin gösterdiğiniz sandbox yöntemi ile huawei hg255s den de şifre alınabilir mi?

Alıntıları Göster
    Muhtemelen evet deneyebilirsiniz
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Tuhafki telefon çalışmadı nasıl giriyosalar bilgilerini çalıştıramadım
  • köprü olusuyor ama internete baglanmiyor
    sharedAccess Service acik
    tecrübesi olan varmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bora88

Zamanım olmadığı için konunun tamamını okuyamadım. Ben hiç uğraşmadan şifreyi öğrendim. Belki birinin işine yarar. İhtiyacımız olan tek şey Kaspersky Password Manager.
    1. Kaspersky Password Manager kasa kilitli iken modem arayüzüne girip wan ayarlarına gelin. (DİKKAT!!! Burada Kasanın kilitli olması çok önemli; zira yanlışlıkla arayüze giriş şifrenizi kaydetmemeniz gerekiyor, yanlışlıkla kaydeder ve wan ayarlarında "Uygula" butonuna tıklarsanız şifreniz arayüze giriş şifresi ile değişecek, internet kullanılmaz hale gelecektir.)
    2. Kaspersky Password Manager kasa kilidini açın.
    3. Kullanıcı adı ve şifre kısmının altındaki "Uygula" butonuna "HİÇ BİRŞEYİ DEĞİŞTİRMEDEN" tıklayın. (DİKKAT!!! Yanlışıkla değiştirirseniz kesinlikle uygula butonuna tıklamayın; şifreniz değişeceği için Superonline ile uğraşmak zorunda kalırsınız.)
    4. Kaspersky Password Manager'a ait açılan pencerede "Göster" seçeneğine tıklayarak şifreyi görebilir, "Panoya Kopyala" seçeneği ile kopyalarak dışa aktarabilirsiniz.

Anlattığım adımları dikkatle uygularsanız kazasız şekilde şifrenizi öğrenebilirsiniz fakat oluşabilecek her türlü zarardan siz sorumlusunuz.

Kaspersky PAssword Manager hiçbir suretle o sayfada ya da diğer sayfalarda çalışmıyor. Öne çıkıp da bu şifreyi kaydedeyim mi diye sormuyor. Bunu nasıl çözeriz?

• ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    valla hocam sonradan bi arkadaş bu yöntemin işe yaramadığını, herkeste aynı şifreyi kaydettiğini söylemişti. ben de sonradan hiç ilgilenmedim. yardımcı olamadım kusura bakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bora88

valla hocam sonradan bi arkadaş bu yöntemin işe yaramadığını, herkeste aynı şifreyi kaydettiğini söylemişti. ben de sonradan hiç ilgilenmedim. yardımcı olamadım kusura bakmayın.
    Arkadaşlar sağolsun VM üzerinde PPPoE serverlı Sandbox yapmışlar. Modemi kandırıyorsunuz. Bilgisayarı Superonline Server ı sanıp şifreyi gönderiyor. Siz de okuyorsunuz :)

O sayede aldım. Evdeki router la denedim ama router 15mbit i geçmedi. TV+ da sorun. Bağlanıyor ama görüntü gelmiyor..
  • ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yıllar önce şifremi almış saklamıştım. Dün Asus marka AC 2600 destekli bir router aldım. Blue Cave modeli. Şifremi kullanıcı adımı pppoe kısmında girdim. Denedim olmadı internet gelmedi. Mac clone yaparak Superonline modemindeki WAN mac adresini Asus a kopyaladım. Kaydet dedim Asus yönetim panelinde internet bağlı ışığı yeşil oldu ama yine de internete girmedi. Windows uyarı işareti verip internet yok diyor? Sebep ne olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: guvvventr

Merhaba, yıllar önce şifremi almış saklamıştım. Dün Asus marka AC 2600 destekli bir router aldım. Blue Cave modeli. Şifremi kullanıcı adımı pppoe kısmında girdim. Denedim olmadı internet gelmedi. Mac clone yaparak Superonline modemindeki WAN mac adresini Asus a kopyaladım. Kaydet dedim Asus yönetim panelinde internet bağlı ışığı yeşil oldu ama yine de internete girmedi. Windows uyarı işareti verip internet yok diyor? Sebep ne olabilir?
    Bende de bağlanması biraz sürmüştü. Ayrıca Huawei modemde çok sayıda MAC var. WAN MAC i kopyalayın.

Bir de PC nizde ve router de IP DNS ayarlarını sıfırlayın. Eski modem için yapılan ayarlar çakışıyor olabilir.

Bir de öyle deneyin. Ve önce kabloyla bağlanın. WiFi sonra deneyin.
  • Hepsini denedim fakat olmuyor? Router da internete bağlandı dese de girmiyor? Nasıl yapmalıyım arkadaşlar lütfen yardım edin :(

• Virtualbox ile zte h267a modelinin şifresini elde ettim fakat şu anda kendi modemimi bağlayamıyorum.

pppoe ve mac clonlama işlemlerini tamamlamama rağmen santralden sinyal alamıyorum.

Kendi cihazım tplink archer d2, evdeki internet altyapısıda FTTB, yani eve kadar cat5 kablosu geliyor.
  • Hg253s modelinde Dmz yapıyorum olmuyor? Root modunda da yapıyorum yine olmuyor, etkinleştir deyip kendi Asus routerımın ip adresini giriyorum birşey farketmiyor? Bridge moda alıyorum bari Bridge olsun kendi routerımı da ona bağlayayım bu sefer internet oluyor ama Tvplus çalışmıyor, aslında bu yöntemde sona kadar geldim ama birşey sanırım engelliyor, son yapılandırmada port yönlendirme menüsünde 1024 ve 7547 portları var 192.168.1.21 yani tvplus kutusunun ip sinin de yazılı olduğu kural var ama hg253s i Bridge moda alınca bu sefer arayüz de WAN_IPTV KALIYOR sadece WAN_Internet seçilemiyor sanırım o da haldedilebilse çalışacak? Ya yok mu bir bilen

• quote:

Orijinalden alıntı: guvvventr

Hg253s modelinde Dmz yapıyorum olmuyor? Root modunda da yapıyorum yine olmuyor, etkinleştir deyip kendi Asus routerımın ip adresini giriyorum birşey farketmiyor? Bridge moda alıyorum bari Bridge olsun kendi routerımı da ona bağlayayım bu sefer internet oluyor ama Tvplus çalışmıyor, aslında bu yöntemde sona kadar geldim ama birşey sanırım engelliyor, son yapılandırmada port yönlendirme menüsünde 1024 ve 7547 portları var 192.168.1.21 yani tvplus kutusunun ip sinin de yazılı olduğu kural var ama hg253s i Bridge moda alınca bu sefer arayüz de WAN_IPTV KALIYOR sadece WAN_Internet seçilemiyor sanırım o da haldedilebilse çalışacak? Ya yok mu bir bilen
    Yok mu yardım edebilecek biri lütfen? Başka Router ve TVPlus beraber kullanabilen yok mu?

• senol9000 S kullanıcısına yanıt
    hocam cok tesekkur ederim, gercekten 5 dakkada halloldu.
    LiveLinux ile hallettim.
    Mac-Clone yaptım, şifreyide yapıştırdım.
    Şuanda xiaomi mi route 3g den sol ile bağlanıyorum.
  • Bu yöntemde çok basit, tavsiye ederim.

• Merhaba daha onceden sifremi almistim 1. Yöntem le
    Fakat artik olmuyor fw yi 30 surumune guncelliyorum
    Root girisi yapiyorum
    Lan1 taktigim icin lan1 e miroring yapiyorum submit le kaydediyorum
    Uzaktan erisimi mudahaleyide kapatiyorum
    Hem kapali hem acik ta denedim yine de mudahele ediyor ve fw yi 39 surumune yukluyor

Modem ustunden Wan dan. Fisi cikarip fw30 la kapatip
    wan a kabloyu takip modemi actin yaptim ayni islemi wireshek te izledim evet geliyor ama fiber@fiber seklinde geliyor .
    Bu isi nasil yapacaz

Yani her sekil de fw yi 39a yukseltiyor islemiyor kaydettigi halde.

Bana yardimci olacak arkadas varmi acaba

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.