Şimdi Ara

Huawei hg253 port acma ve Hız sorununa KESİN ÇÖZÜM(SUPERONLİNE FİBER) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
22
Favori
156.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_36747898/tm.htm

Buraya bir bakın isterseniz belki işinize yarar
  • bende hg1311 e actım ekteki gibi

Huawei hg253 port acma ve Hız sorununa KESİN ÇÖZÜM(SUPERONLİNE FİBER)
  • HG253 kullanıyorum, 50mbit fiber kullanıyorum fakat torrentte hızım 300 kb 400 kb arasında seyrediyor ani artışlar oluyor arada, HG253 te port açmayı bilen birisi varsa yardımcı olursa çok iyi olur veya superonline ı arasak yardımcı olurlar mı ? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghn

2 saattir uğraşıyorum huawei hg 253 routerdan port açamadım. Portu açanlar nasıl açtığını gösterirlerse sevinirim. Çıldırmak üzereyim

bu nu dene bakalım eğer açamazsan yardımcı olurum gene

• Hocam bir sorum daha olucak ben laptop kullanıyorum 50mbit tarifesindeyim fakat 20mbit hız alabılıyorum wireless ile bağlanınca, ethernet i de bağlayınca hızım 50 mbit civarı çıkıyor fakat sürekli internet gidiyor sorun nedir acaba?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathMachine27

Hocam bir sorum daha olucak ben laptop kullanıyorum 50mbit tarifesindeyim fakat 20mbit hız alabılıyorum wireless ile bağlanınca, ethernet i de bağlayınca hızım 50 mbit civarı çıkıyor fakat sürekli internet gidiyor sorun nedir acaba?
    Teşekkürler.

senden bir test yapmani rica edicem , simdi seed orani yuksek bir torrent indir bakalim 50 mb ı gorecekmisin

eger gorursen sorun yok

goremezsen modem ayarlarinda sıkınti var demektir
  • bana mesajda gonder goreyim cepten bakiyorum ok
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathMachine27

Hocam bir sorum daha olucak ben laptop kullanıyorum 50mbit tarifesindeyim fakat 20mbit hız alabılıyorum wireless ile bağlanınca, ethernet i de bağlayınca hızım 50 mbit civarı çıkıyor fakat sürekli internet gidiyor sorun nedir acaba?
    Teşekkürler.

Wireless bağlantıyla 20 mbit hızı geçemezsin muhtemelen wireless kartın 54mbit olmasındadır. Tam hızı alabilmen için ROuterın ve pcdeki wireless kartın N destekli olması gerekiyor. Bunun içinde Superonlinede modem değişikliği iste Huawei versinler onda N desteği var ve pcdeki wireless kartınada bak oda N destkli olması gerekiyor. Bende şu anda huawei router var bilgisayarımdaki karrtta N destekli bu sayede 144 mbit ile bağlantı sağlandı, 20 mbit olan hızımıda tam randımanla kullanıyorum.

• yahu nasıl açamadınız anlamıyorum, modem gayet iyi , hızdan da memnunum, superonline gayet iyi, torrentten data çekerken 4 mbit i gördüm rahat

• Huawei hg253 modemde cihazlara mac adresleriyle static ip nasıl veriliyor.. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
  • Huawei hg253 Huawei model modem için nereden destek alabiliriz
  • akşam bakayım menüsüne sana cevap veririm kardeş static ip nasıl verildiğini
  • quote:

Orijinalden alıntı: dakturk

akşam bakayım menüsüne sana cevap veririm kardeş static ip nasıl verildiğini

bakabildinizmi acaba.. bende soruyu buraya taşımadan biraz baktım ama işin içinden çıkamadım..
  • valla unuttum kardeş yaa kusuruma bakma bu akşam bakıp yazıcam şimdi hatırlatmalarıma ekliyorum , iş güç yoğunluk işte
  • konuyu açan arkadaş sanırım sorununu çözmüş sanırım. sesi çıkmadığına göre.
  • Ben sorunu modemı degıstırerek cozdum arkadaslar. Su an pirelli modem kullanıyorum. Ama bu modemde de port acmak cok kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osedon

Ben sorunu modemı degıstırerek cozdum arkadaslar. Su an pirelli modem kullanıyorum. Ama bu modemde de port acmak cok kolay.

Torrent hızın düzeldi mi peki?Ben de şu an Huawei kullanıyorum ve torrent hızım ciddi derecede düşük.Port falan açtım ama bir işe yaramadı.Superonline'dan modem değiştirme talebinde bulunabiliyor muyuz?Yoksa modemi kendin mi satın aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nereata

quote:

Ben sorunu modemı degıstırerek cozdum arkadaslar. Su an pirelli modem kullanıyorum. Ama bu modemde de port acmak cok kolay.

Torrent hızın düzeldi mi peki?Ben de şu an Huawei kullanıyorum ve torrent hızım ciddi derecede düşük.Port falan açtım ama bir işe yaramadı.Superonline'dan modem değiştirme talebinde bulunabiliyor muyuz?Yoksa modemi kendin mi satın aldın?

Kesinlikle su an super. Pirelli modem gelmeden once aynı gun ıcerısınde huawei ve Tılgın marka modemlerle de denedık ama olmadı. Pirelli modemı takınca mal uctu :))

• quote:

quote:

quote:

Kesinlikle su an super. Pirelli modem gelmeden once aynı gun ıcerısınde huawei ve Tılgın marka modemlerle de denedık ama olmadı. Pirelli modemı takınca mal uctu :))

Cidden uçmuş yani.Peki modemi superonline mı verdi sen mi satın aldın?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cidden uçmuş yani.Peki modemi superonline mı verdi sen mi satın aldın?

Superonline verdi modemi. Dedıgım gıbı daha once huawei ve tılgın verdıler bu modemler benım ısıme yaramaz cunku torrent kullanamıyorum dedım. Daha sonra pirelli verdıler. Modemın arayuzunu baya bır kurcaladım su an harıka bır sekılde torrent ıle dosya ındırebılıyorum.Tavsıyem musterı hızmetlerını arayıp degıstırın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.