Şimdi Ara

Huawei hg253 port acma ve Hız sorununa KESİN ÇÖZÜM(SUPERONLİNE FİBER) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
22
Favori
156.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • HG253s modelini kullanıyorum. Ps3 için port açmama rağmen hiç bir tepki vermiyor. Sitelerden check ettiğim zaman da aynı şekilde.
  • SLM.... flatcast port acmak istiyorum tilgin modemde kendim acabilmistim...
    suan HG253 modem var kullanici adi kabul etmiyor.....
    modem arayüzüne giremiyorum....
    yardim edebilirseniz cok sevinirim...
  • slm yeniden bugün superonline müsteri hizmetlerini aradim.....
    actilar portu tlf yardimiyla saolsunlar.....
    tskr herkese......
  • elle ip veriyorum evde cihazlara yapmak istedigim 192.168.1.100 olan dreambox uyduya 15500 port acmak bu bağlamda firewall kapali modemde uzak yakın vs portlar 15500 yerel ip 192.168.1.100 ama ne yaptiysam acmiyor dmz de yaptim yine ayni olmuyor
  • Merhaba, Superonline ADSL ile birlikte artık Huawei HG658 V2 modem veriyorlar. Eski kullandığım internetlerde torrent için gerekli port yönlendirmeleri rahatlıkla yapıyordum ancak bu yeni modemde şöyle bir sıkıntı var, TCP ve UDP'ye aynı portu atamıyor. Dış başlangıç noktası aynı diyor. Ben farklı başlangıç değerleri atayarak denedim ancak utorrentteki hızlar içler acısı muhtemelen olmuyor. Bu konuyla ilgili bilgisi olan veya önerisi olan varsa çok makbule geçecektir.
  • Herkese merhaba modemim HG552 Süperonlie kullanıyorum portu açıyorum ama port test sitelerinde kapalı gözüküyor port açılmıyor lütfen yardım edin
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.