Şimdi Ara

Huawei HG253 İncelemesi (Sorular, Sorunlar ve Çözümleri) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.503
Cevap
35
Favori
297.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhlis bey

Superonline 20 mbit e gectim ancak wireless hızı cok kotu, android telefonum (u8800) hız testi 2 mbiti gecmiyor ttnet te iken 7 mbitlere rahatlıkla ulasiyordum sorun nedir acaba?

Pc de sorun var mı
    Birde modeminiz ne marka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

quote:

Superonline 20 mbit e gectim ancak wireless hızı cok kotu, android telefonum (u8800) hız testi 2 mbiti gecmiyor ttnet te iken 7 mbitlere rahatlıkla ulasiyordum sorun nedir acaba?

Pc de sorun var mı
    Birde modeminiz ne marka

Pc de sorun yok 25 mbit leri goruyorum ve kablolu baglanıyorum, modem huawei 253, sorun sadece telefonda. ilgin icin tesekkurler.

• 253 un yanında durum nasıl

• quote:

253 un yanında durum nasıl

5 cm mesafeden bile denedim durum aynı ttneti arar oldum vallahi.

• quote:

quote:

253 un yanında durum nasıl

5 cm mesafeden bile denedim durum aynı ttneti arar oldum vallahi.

Kişisel de fikrim tamamen hg253 kaynaklı aynı cihaz bende se var.bende de aynı problemler mevcut

• Arkadaşlar merhaba,

Huawei HG253S modemi kullanıyorum. SOL fiber üçlük kampanyasındayım. Hızım 25 Mgb.

Ancak torrent ile maksimum 1 Mgb ile download yapabiliyorum. Modemde torrent için port açsam download hızlanır mı?

Port açarsam tahmini download hızı ne olur? Birde nette port açmak için çok fazla video var. HG253S için bildiğiniz bir link varsa pm üzerinden gönderirseniz sevinirim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • otchill O kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Çoğu torrent istemcisi artık UPnP ile çalışabiliyor. İstemcide UPnP'yi aktif hale getirirseniz modemde port açmakla uğraşmadan da daha hızlı indirebilirsiniz.
  • arkadaşlar merhaba, modemimim markası HG253S, yazıcıyı usb den bağlayabilen var mı?
  • slm arkadaşlar bizim modemin ışıkları yanıp sönüyor. şöyleki: power ışığı yanıyor ve sabit ama wan ışığı yanıp sönüyor ve wlan ışığıda yanıp sönüyor. internet ışığı sabit yanıyor internette olduğum zaman.(internet bazen kopuyor arada sırada.)

bunların sabit yanması gerekmezmi? internette olsam dahi hiçbir şey yapmasamda yanıp sönüyorlar. asıl mesele ise bazen internet kopuyor. kurulum yapılalı birkaç gün oldu. cevaplarınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gostronger

slm arkadaşlar bizim modemin ışıkları yanıp sönüyor. şöyleki: power ışığı yanıyor ve sabit ama wan ışığı yanıp sönüyor ve wlan ışığıda yanıp sönüyor. internet ışığı sabit yanıyor internette olduğum zaman.(internet bazen kopuyor arada sırada.)

bunların sabit yanması gerekmezmi? internette olsam dahi hiçbir şey yapmasamda yanıp sönüyorlar. asıl mesele ise bazen internet kopuyor. kurulum yapılalı birkaç gün oldu. cevaplarınız için teşekkürler.

Huawei hg253'de ışıklar söylediğiniz gibi çalışır. Yani bir sorunu yok. İnternet kopması için müşteri hizmetlerini arayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatalERROR!

quote:

Orijinalden alıntı: gostronger

slm arkadaşlar bizim modemin ışıkları yanıp sönüyor. şöyleki: power ışığı yanıyor ve sabit ama wan ışığı yanıp sönüyor ve wlan ışığıda yanıp sönüyor. internet ışığı sabit yanıyor internette olduğum zaman.(internet bazen kopuyor arada sırada.)

Huawei hg253'de ışıklar söylediğiniz gibi çalışır. Yani bir sorunu yok. İnternet kopması için müşteri hizmetlerini arayın.

cevabın için teşekkürler. şu anda internet kopması yok bir iki gündürde böyle. bir sorun yok görünüyor. yalnız bazen indirme yaptığımda internet kopuyor torrentden indirirken acaba nedendir? tahminime göre. o zamanlar kopuyor sanki. yanılıyorda olabilirim.

• arkadaşlar superonline adsl kullanıcısıyım, fiber'e geçmeyi düşünüyorum, online olarak 720p 1080p filmleri takılmadan izleyebiliriz dimi? ben 8 mb adsl'de 720p filmleri takılmadan izliyorum, ancak 25 mb fiber kullanıp ta torrent de hızı 1 mb olan arkadaşları görünce açıkcası biraz korktum, online hd video izlemede sorun olur mu acaba?
  • HG253 modem kullanıyorum. Server olarak kurduğum bilgisayardan TV'ye kablosuz 1080p film aktarımı yaptığımda aksiyonlu sahnelerde takılmalar oluyor. Test etmek amacıyla HDD'yi modeme bağladım, biraz düzelme oldu gibi ama hala takılma oluyor. Modemde problem olabilir mi? TV'de problem olabilir mi? HG253S'e geçsem düzelme olur mu?

Teşekkürler...
  • arkadaşlar ben de superonline ye başvurucam yarın . ancak öğrenmek istediğim 2 şey var. birincisi bu modem adsl de çalışır mı. çünkü ben superonline 16mbit adsl ye geçeceğim. ikincisi bu modemde bulut uygulaması ve bittorrent desteği var mı. bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rampy

arkadaşlar ben de superonline ye başvurucam yarın . ancak öğrenmek istediğim 2 şey var. birincisi bu modem adsl de çalışır mı. çünkü ben superonline 16mbit adsl ye geçeceğim. ikincisi bu modemde bulut uygulaması ve bittorrent desteği var mı. bilgilendirirseniz sevinirim.

1.Çalışmaz
    2.Var
  • Bizi dışarıdan arayanlar telefon çalmasına rağmen cevap vermediğimizi söylüyorlar.Ancak telefon çalmıyor.Bir kaç kez bende cep telefonundan arayarak denedim gerçekten çalıyor gözüküyor ama ev telefonun da ne görsel ne de işitsel bir hareket gelmiyor.Modeme reset atınca düzeliyor.Bunun neden kaynaklandığını bilen biri varsa yardım ederse sevinirim.
  • Kablosuz telefon mu kullanıyorsunuz?
  • Sirigmus kullanıcısına yanıt
    evet siemens as180 süperonline ın verdiği
  • emracr kullanıcısına yanıt
    Fotodaki işaretlediğim yerlerde tik var mı kontrol edin.Eğer varsa kaldırın.Aynı sorun benim başıma da gelmişti.O kısımlar tikli olunca çalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirigmus -- 9 Ocak 2014; 17:18:14 >
  • Sirigmus kullanıcısına yanıt
    Dediğinizi yaptım bakalım olacak mı?Umarım olur yardımınız için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.