Şimdi Ara

Huawei HarmonyOS 3 videosu paylaşıldı: İşte yeni arayüz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei HarmonyOS 3 videosu paylaşıldı: İşte yeni arayüz

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu CEO'su Richard Yu, Weibo üzerinden HarmonyOS 3.0’ın yeni tasarımını gözler önüne süren bir video paylaştı.

Ayrıca Bkz.Huawei Watch 3 Pro (2022) için geri sayım başladı: EKG özelliğiyle geliyor

CEO’nun açıklamasına göre, HarmonyOS’un son sürümü evrensel kart ve akıllı klasör gibi benzersiz özelliklerini korumakla kalmayacak bunların üzerine ekleyecek. HarmonyOS 3, kartların birleştirilmesi ve gruplandırılması, akıllı klasörlerin boyutlarının artırılması ve daha fazlası için pratik bir deneyim sunacak.

Kişiselleştirme ve verimlilik ön planda

HarmonyOS 3’te evrensel kart özelliğinin daha kişiselleştirilebilir olduğu, kartların birleştirilmesi ve gruplanması videoda açıkça görülüyor. Ayrıca masaüstü klasörünün boyutunun ayarlanabildiği göze çarpıyor. Anlaşılan o ki, akıllı klasörler de daha fazla boyutu destekleyecek. İşletim sisteminin yeni sürümünde düzen, güvenlik ve işlemlere yönelik önemli iyileştirmeler söz konusu gibi.

HarmonyOS 3 ne zaman tanıtılacak?

HarmonyOS 3, 27 Temmuz’da tanıtılacak. HarmonyOS 3 özellikleri ve gelen yenilikleri görmemize çok az bir zaman kaldı. HarmonyOS 3 geliştirici betası şu anda belli cihazlarda (P50 serisi, Mate 40 serisi, MatePad Pro 12.6 inç) yüklü.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2022/07/25/new-harmonyos-3-design-changes/

• Harmony OS'tan umutluyum.Amerikalı sistemlere güçlü bir rakip ve baskın çıkması dileğiyle.

• iOS 16 sandım

• Şuan çıktı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • göz yorucu geldi şimdiden...

Harmony OS'un batmasından yanayım.

• Umarım daha da büyür

Doğu asyada mobil oyun firmalarını kendine çekebilse yeter, bağımlılık çok fazla. Telefon değişiminde ilgiyi kendine yöneltir her türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladro -- 25 Temmuz 2022; 17:6:28 >
  • Birisi batmasından yanayım yazmış sana kalsa teknoji ilerlemez geriler, şükürler olsun ki değişmeyen tek şey değişim.

Şahsen harmony os 3 'ün daha fazla bir alana yayılması son kullanıcı adına çok önemli bir gelişme olarka görüyorum, hem amerikan ve avrupa yazılım tekelinin kırılması için bir adımdır hemde bu yola girmeyin deyip sonucu ulaşılmaz görüp bir şeyler yapmak isteyeni tukaka edenlere tokat olacağı için destekliyorum.

Ülkemizde de bu alanda en azından çalışmalara başlansa, bir noktadan girilse çok iyi olur, pardus gibi güzel işlerde akamate uğrama tehlikesi azalır geliştirme süreci hızlanır vs vs.

Bilen varsa yazsın Xiaomi Redmi Poco Oppo meizu vb çinli üreticilerin harmony os'a uyumluluk çalışması var mı, bir alternatif sistem olabilmesi için bir yol haritası vs bir destek filan ?

Huawei cihazlar neyse de elinde diğer çinli üreticilerin cihazları için destek olacaksa belki bizimde faydalanacağımız bir döneme kapı açılmıştır kim bilir. :)

• Keşke diğer Çinli modellerin hepsi birleşipte harmonyos çatısı altında birleşse androide ciddi bir rakip olurlar o zaman

• gören de baştan işletim sistemi yazdılar sanar androide kılıf geçirdiler play store u kaldırdılar, lineage os neyse bu da aynı

• Kına yak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

iOS 16 sandım
    Nasıl ios 16 sandın cayır cayır renk kakafonisi yok ki

• HarmonyOS baştan sıfırdan yazılmış bir işletim sistemi diye biliyorum. Android ile alakası yok. Google Huawei yi yasaklayınca Android e rakip olarak Huawei tarafından açık kaynak kodlu olarak yazıldı. Cok büyük bir başarı. Üstelik Android projesine Huaweinin geçmişte bağışladığı kodlar da var. Adamlar sonunda sıfırdan işletim sistemi çıkardılar üstelik androidden daha üstün. 👏👏👏

• Harmony OS dedikleri Android' in Google kernelinden arındırılmış hali değil mi yahu?!?

• HarmonyOs sıfırdan yazılmış bir işletim sistemi değildir. HarmonyOs bir Android çatallamasıdır. Android'in üstünde leke olarak kalmış eski yavaşlık problemleri gibi problemlerin lekesini çıkarmayı böyle başardılar. Şu anki Android'den farksız, çok hızlı bir işletim sistemi. Sözde çekirdeği farklı o mikro çekirdek çok da fark etmeyecek. Bilmeden konuşmazsanız sevinirim. HarmonyOs Android çatallamasıdır.

• Yapılması tek gereken şey bu kesinlikle 👍

• Öyle olacak zaten (:

• Ana ekrana konumlandırdığın widget'ları kaldırmak seni baya zorluyor sanırım (:

• DeepestSea kullanıcısına yanıt

Harmony OS bende yok :) çin'e hiç güvenmiyorum o yüzden batsın dedim.

• gokcergokdal G kullanıcısına yanıt

Huawei kullanan tesellisi vol bilmem kaç

• Herhangi bir cep telefonu kullanıyorsanız parçalarının %80'i kadarı çinde üretiliyor.Bilginize

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.