Şimdi Ara

**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.567
Cevap
25
Favori
97.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 284
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 27
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 25
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • magicmehmet (86 mesaj) amma velakin (84 mesaj) edarguner (54 mesaj) mustafadari (54 mesaj) Türbülans Havayolları A.Ş (44 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (158 mesaj) Mobil (919 mesaj) Tablet (19 mesaj) Mini (76 mesaj) Uygulama (10 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> **HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü**
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2 Mesaj
    Arkadaslar selam. Telefonumda outlok, skype, e-posta gibi uygulamalardan hicbir sekilde bildirim alamiyorum. İzinler verilmis durumda senk. acik ama ozellikle outlokta uygulamaya girersem maili alabiliyorum onun disinda butun izinler acik olmasina ragmen bildirim dusmuyor. Varmi bu sorunu yasayan deliricem bi yardimci olun ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_yerli -- 15 Aralık 2016; 16:29:16 >
    |
    |
  • Teğmen
    199 Mesaj

Büyük ihtimal twrp yi yukleyemiyorsunuz. Cmd komut satırını actinjz adb devices yazınız ve baktınız ki hata yok bağlantı başarılı ve adb fastboot bootloader dediniz bootloader ekranında telefon açıldı şimdi komut girdiğiniz cmd sayfasında yazan sistem klasör isimleri var ya işte o arada son klasörismine dikkat edin eğer indirdiğiniz twrp dosyası o klasörün içinde değilse dosya bulunamadı diye hata verir. Sizde twrp dosyasını o klasör içine kopyalayıp ardından Flash recovery twrp.img deyip işlemi başların herşey yolunda giderse twrp yüklenmiş olacak ardında telefinunuzun hafızasına attığınız supersu.zip dosyasını yükleyen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Specimen A. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    682 Mesaj
    GR5 2017 çıkmış. Özellikler itibariyle alinabilitesi yüksek gibi duruyor.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/huawei-gr5-2017.html
  • Çavuş
    50 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Asaf04

https://youtu.be/Ibp8XHrnLAY büyüteç ve ekran kilidi geri getirme

video için teşekkürler ,veri hızınıda güncelleme den sonra goremiyoruz, bunun için bir çözüm var mı?

• Yüzbaşı
    565 Mesaj

Özellikleri iyide sar değeri yüksek olmuş

|
    |
    fturksen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    85 Mesaj
    B320 Geçenlerde güncelleme banada geldi rotu kaldırmayı unutup guncelledim telefon çöktü,trwp yedek vardı güncellemeden önceki hali onla kurtardım telefonu,ama güncellemeyi almıyor şimdide son resmi sürüm yüklü diyor,

Bu son inen güncelleme, HwOUC diye telefonun hafızasında bir klasörde 180 mb civarı bir dosya Hayrına biri buraya atabilirmi bu dosyayı rotsuz tekrar güncelleyeceğim bendeki silinmiş,
    |
    |
  • Binbaşı
    1934 Mesaj

Onu da başka bir video da anlattım var kanalda

|
    |
    ysfkrmn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    311 Mesaj
    Arkadaşlar, son güncellemeden sonra telefonum dayanılmaz bir hal aldı. Çok ağır işliyor, chrome'a bile girip, google'da arama yapmam neredeyse 1 dk sürüyor. Galeri, kamera, mesajlaşma hepsine çok ağır giriyor. Sizce farklı bir durum mu vardır veya yapmam gereken birşey mi var?
  • Onbaşı
    29 Mesaj

Selamlar benim tel oyle sorunlar yok bence fabrika ayarlarina döndürün sorununuz cozulecektir.

|
    |
    samsunluyasir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    311 Mesaj
    Fabrika ayarlarına dönünce, herhangi bir verimiz kayboluyor mu? Foto, ses veya video neyse de, not defteri, ayarlar, programlar vs gibi siliniyor mu

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    güzel cihaz alınabilir
    |
    |
  • Yüzbaşı
    893 Mesaj
    Arkadaşlar 6.0 sürümünden 5.1 sürümüne downgrade yapan var mı? Varsa yöntemi nedir? Yardımcı olur musunuz?
    |
    |
  • Çavuş
    85 Mesaj
    Geçenlerde telefonun menülerde gezerken telefonu otomatik kapama açma seçeneğini görmüştüm gece 2 ye ayarlamışdım,ikidede kapanıyor,şimdidde nerden ayarladığımı bulamıyorum, o menüye nerden gireceğimizi bilen varmı

Buldum ayarlar akıllı yardım menüsünü açınca Çizelgelenen güç açık ve kapalı yolunu izleyince giriliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet3437 -- 29 Aralık 2016; 11:42:27 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    529 Mesaj
    s.a beyler bu alette gorilla glass yada herhangi bir ekran koruması var mı?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj
    Bu telefondan almayı düşünüyorum eşime fakat alttaki tuşların yeri değiştirilebiliyor mu? Bir bilen cevaplar ise sevinirim. Yani geri tuşunu ayarlardan sağ tarafa alabiliyormuyuz?
  • Yüzbaşı
    917 Mesaj

Ayarlar - akıllı yardım - gezinti çubuğu yolu ile değiştirilebiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    saykoman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj

Teşekkürler.

|
    |
    adnan mersedes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba huawei g7 cihazım bozulunca servis bana 3 seçenek sundu gr5-p8 lite-y6 pro bende gr5 i seçtim cihaza güncelleme geldi acaba yükleyeyim mi android 6 dan memnunmusunuz teşekkürler
  • Er
    1 Mesaj
    beyler güncellemeden sonra klavyede türkçe karakterler çıkmadı. bu sorunu bir tek ben mi yaşıyorum ?? yoksa herkeste var da kimse sallamıyo mu ??
  • Binbaşı
    1072 Mesaj

Huawei klavyesini mi kullanıyorsunuz? Klavyenin dil ayarlarında klavye girişi türkçe seçili olduğu halde mi çıkmıyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Furkeinstein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.