Şimdi Ara

**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.567
Cevap
25
Favori
97.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 284
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 27
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 15
  • Favoriye Eklediklerim 25
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • magicmehmet (86 mesaj) amma velakin (84 mesaj) edarguner (54 mesaj) mustafadari (54 mesaj) Türbülans Havayolları A.Ş (44 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (158 mesaj) Mobil (919 mesaj) Tablet (19 mesaj) Mini (76 mesaj) Uygulama (10 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> **HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü**
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    103 Mesaj
    Guncellemede ne değişti ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    150 Mesaj

Ben satmayı düşünüyorum hocam iphone a geçicem.
    |
    |
    yahya90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    104 Mesaj
    güncellemede saat dilimi gmt +3 olarak değişti wifi çekim gücü düzeltildi ram tüketimi düzenlendi. B320 kurulu dünden beri bende kesinlikle kurmalısınız ram 1.25 gb boş oluyor zaman zaman genelde de 1 gb boş gözüküyor. geçişler biraz daha hızlı gibime geldi benim. huawei kimliği ve huawei hicloud eklenmiş ayarlara. onun dışında da arayüzde bir değişiklik göremedim ben. %100'den 0'a 5 saat 49 dk gördü telefon wifi ile. normal seviye benim için bu bir de yazılımı yeni kurduğum için pil kullanımı zamanla oturacaktır. 6 saat civarı normal bence bu telefonda standart kullanıcı için. 8 saat alan arkadaşlar rootlayıp greenify kurmuş olabilirler.
  • Teğmen
    150 Mesaj

Hocam nerden yüklediniz B320 yi ?
    |
    |
    mustafadari kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    150 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mustafadari

güncellemede saat dilimi gmt +3 olarak değişti wifi çekim gücü düzeltildi ram tüketimi düzenlendi. B320 kurulu dünden beri bende kesinlikle kurmalısınız ram 1.25 gb boş oluyor zaman zaman genelde de 1 gb boş gözüküyor. geçişler biraz daha hızlı gibime geldi benim. huawei kimliği ve huawei hicloud eklenmiş ayarlara. onun dışında da arayüzde bir değişiklik göremedim ben. %100'den 0'a 5 saat 49 dk gördü telefon wifi ile. normal seviye benim için bu bir de yazılımı yeni kurduğum için pil kullanımı zamanla oturacaktır. 6 saat civarı normal bence bu telefonda standart kullanıcı için. 8 saat alan arkadaşlar rootlayıp greenify kurmuş olabilirler.

Pardon hocam şimdi kontrol ettim bana da gelmiş :)
    |
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    Ya arkadaşlar benim sorunumun sebebini bilen var mı? Telefonu fabrika ayarlarına döndürmüştüm o gün bugündür güncelleme gelmiyor telefonum hala aynı sürümde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    129 Mesaj
    Gr5 modelindeki islemci hızlı sarj destekliyor diye biliyorum, ancak kutudan çıkan orijinal adaptör 5v 1ah hızlı sarj etmez. Ayarlar kisminda bu hizli sarj olayini aktif edipte bu özelliği kullanabilirmiyiz? Bunu yapan arkadaşlar varmı yoksa bu özellik huawei tarafından devre dışı mı bırakılmış durumda? Varsa öğretip hızlı sarj icin bir adaptör önerebilirmisiniz?

• Teğmen
    104 Mesaj

özellik fabrika çıkışında aktif olabrak geliyor zaten sizin tek yapmanız gereken quick charge destekli 5V/2A bir şarj aleti almak marka olarak da size Blitzwolf öneririm qualcomm lisanslıdır. Ben LG G4 orijinal şarj aletini kullanıyorum o da 5V/1.8A yetiyor benim için. Elinizde varsa Samsung S6/S7 şarj aletleri de olur.
    |
    |
    melo126 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    104 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Özöz

Ya arkadaşlar benim sorunumun sebebini bilen var mı? Telefonu fabrika ayarlarına döndürmüştüm o gün bugündür güncelleme gelmiyor telefonum hala aynı sürümde

telefonu root yaptınız mı? veya sistemde herhangi bir şekilde oynama yaptınız mı? Eğer yapmadıysanız ve buna rağmen güncelleme almıyorsa verin servise yükleyip versinler ya da gidin consumer.huawei.com/tr adresine oradan GR5 modeline gelip güncelleme / yazılım kısmına girin oradaki yaklaşık 1.52 gb dosyayı indirin. Ardından zip dosyasını açın içinden çıkan dload klasörünü sd kartınıza kopyalayıp yapıştırın. Sonra telefonu kapatın ses açma+ses kısma tuşlarına aynı anda basın ardından güç tuşuna da basmaya başlayın telefon titrediğin de 3 tuşu serbest bırakabilirsiniz. Kendisi güncellemeyi sd karttan yükleyecektir.
    |
    |

• Onbaşı
    15 Mesaj

Cevabınız için teşekkür ederim root nasıl yapılır bilmiyorum tuşlara basarak yanlışlıkla yapmış olabilirim tabi böyle bir ihtimal var ise :) sadece ayarlardan fabrika ayarlarına döndürdüm. Güncellemeyi indirmeyi deneyeceğim sitesinden garantiye giderse dönmez günlerce telefon :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: mustafadari
  • Teğmen
    129 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mustafadari

özellik fabrika çıkışında aktif olabrak geliyor zaten sizin tek yapmanız gereken quick charge destekli 5V/2A bir şarj aleti almak marka olarak da size Blitzwolf öneririm qualcomm lisanslıdır. Ben LG G4 orijinal şarj aletini kullanıyorum o da 5V/1.8A yetiyor benim için. Elinizde varsa Samsung S6/S7 şarj aletleri de olur.

http://urun.n11.com/sarj-cihazi/blitzwolf-cift-usb-cikisli-hizli-sarj-cihazi-P97175827 Sanırım bu adaptörden bahsediyorsunuz değilmi mustafa bey? Uygunmudur bu doğru olanımı buldum tavsiye edermisiniz?

• Yüzbaşı
    893 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gokhangur52

Guncellemede ne değişti ?

Ram tüketimi optimize edilmiş, geçişler daha hızlı şimdilik farkettiklerim bunlar...

|
    |
  • Çavuş
    47 Mesaj
    Arkadaşlar ana ekranin altına mesaj,kişiler,arama tuşunun yanına uygulamalar tuşu ekleyebilirmiyiz acaba?

|
    |
  • Binbaşı
    1934 Mesaj
    https://youtu.be/Ibp8XHrnLAY büyüteç ve ekran kilidi geri getirme

• Onbaşı
    29 Mesaj

Teşekkürle on numara olmus.

|
    |
    Asaf04 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    104 Mesaj

aynen hocam bu şarj aleti kesinlikle tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafadari -- 12 Aralık 2016; 1:13:43 >
    |
    |
    melo126 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    103 Mesaj
    Telefon dun aksam kendi kendini sifirladi sizdede ole bi problem oldumu

|
    |
  • RockStar efsane Bully 'yi android getirdi ama bizim tellerde yok?

Aynı şey samorost3 içinde geçerli buda 7 aralık'ta çıkmış piyasaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lorbert Cornelius -- 12 Aralık 2016; 11:05:01 >
    |
    |
  • Teğmen
    115 Mesaj
    Marshmallow sürümündeyim root yapamıyorum bootloader kilidim açık fakat araştırmalarıma rağmen bir türlü root yapamadım. Yoksa sadece Lollipopda mı oluyor root. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Acill..
  • Teğmen
    104 Mesaj

twrp yüklü mü?

|
    |
    Specimen A. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
valorant vp
takipçi satın al
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.