Şimdi Ara

Huawei GR5 2017 [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
7
Favori
32.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dulcet

Ben Huawei Türkiye'ye sormam çünkü bir anlamı yok da. İş yoğunluğum bir geçsin, detaylıca döşemeyi düşünüyorum Huawei Çin'e bulursam nereden yazacağımı maille vs.

Alıntıları Göster
    Bulursanız haber edin hocam destekleriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazPlayboy

Bulursanız haber edin hocam destekleriz

Alıntıları Göster
    Tamamdır, hep beraber iyi olur

• Güncelleme konusunu sorduğumda ilk zamanlarda çalışmalar devam ediyor diyorlardı şimdi gelmeyecek diyorlar. Rusya sürümünü yüklesek performansta bir eksilme olurmu, bir sıkıntı çıkarmı?

• Arkadaşlar hiçbir güncelleme gelmiyor. Resmen üvey evlat olduk . Hep beraber Çin'deki üreticiye mail atalım.

Yakında size mail adresi ve ne yazmamız gerektiğini içeren bilgiyi ekleyecegim. ( Bende araştırıp ekleyecem)

• Huawei gr5 2017 güncelleme için Huawei Türkiye mail attım gelen cevap

İsmim Semih, konuyla ilgili size yardımcı olmaya çalışacağım.

Talebiniz işleme alınmış olup ilgili birimlere iletilmiştir. Huawei ürünleri ve güncellemeler ile ilgili gelişmeler için resmi sosyal medya hesaplarımızı takip etmeye devam edebilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz Huawei ürününüz ile alakalı herhangi bir sorunuz olduğu takdirde bize her zaman ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,

Huawei Türkiye

• Huawei telefonlarda bir sorun yok ki, sadece gr5 2017 de güncelleme sorunu var. Ben huawei alırız hatta belki alacağım da. Mate 10 lite veya p 20 lite.

• Instagram'da Huawei'nin merkezine yazabilirsiniz güncelleme için ama onlar hiç mi hiç sallamıyorlar bizi. Cevap verme zahmetine bile girmiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozdemir.

Güncelleme konusunu sorduğumda ilk zamanlarda çalışmalar devam ediyor diyorlardı şimdi gelmeyecek diyorlar. Rusya sürümünü yüklesek performansta bir eksilme olurmu, bir sıkıntı çıkarmı?
    Hallettiysen yazar mısın?

• Telefonu alırken kutu içinden çıkan sert şeffaf kılıfı nasıl bulurum? Bulduklarım hep şeffaf silikon yumuşak kılıf. Kutu içinden çıkan kılıfı severek kullanıyorum fakat kullandığım artık kenarları kırıldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, bu telefonu almayın. Telefonu yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. 1 yıldırda her gün keşke almasaydım diyorum. Telefon acayip donuyor, kasıyor. İnstagram hikayeleri izliyorum örneğin, sanki ağır çekim gibi donarak izliyorum. Ama başka bir telefondan izlediğimde hikaye akıcı, normal bir hikaye. Hikayeleri geçerken aralarda bile donuyor.

Hani o kadar para verip sıkıntı sahibi olmak istiyorum diyorsanız bu telefonu alın. Samsungdan şaşmam artık. Elime eski LG g4c alıyorum o bile akıcıyken 2017 çıkışlı telefon uygulamaya girerken uygulamadan atıyor, ana sayfa geçişlerinde donuyor. Bir daha huawei mi? Asla.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

Arkadaşlar, bu telefonu almayın. Telefonu yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. 1 yıldırda her gün keşke almasaydım diyorum. Telefon acayip donuyor, kasıyor. İnstagram hikayeleri izliyorum örneğin, sanki ağır çekim gibi donarak izliyorum. Ama başka bir telefondan izlediğimde hikaye akıcı, normal bir hikaye. Hikayeleri geçerken aralarda bile donuyor.

Hani o kadar para verip sıkıntı sahibi olmak istiyorum diyorsanız bu telefonu alın. Samsungdan şaşmam artık. Elime eski LG g4c alıyorum o bile akıcıyken 2017 çıkışlı telefon uygulamaya girerken uygulamadan atıyor, ana sayfa geçişlerinde donuyor. Bir daha huawei mi? Asla.
    O kadar da kötü değil. Uygulamadan atma filan yok. İdare eder bir telefon. Çok kötü bir telefon değil ama bu paraya bu telefon alınır mı alınmaz o ayrı. Sizinki biraz şanssızlık. Bataryası özellikle benim hoşuma gidiyor. 1 gün rahat çıkarıyor sürekli kullanımda.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.