Şimdi Ara

Huawei G8 Ana Konu (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.699
Cevap
19
Favori
87.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öyle yapınca açılıp kapanıyor başka bir şey olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kameradaki ultra ensantene modunu 1 kere açtım ama nasil actigimi bilmiyorum . ultra ensantene modu nasil aciliyordu ?( 2.1sn boyunca pozluyor cihaz)

• Koraygunes40 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ben teli bilgisayara bağlamadan deniyordum bağlamak lazımmış

• Beta tester olarak başvuru yapanlar cihazlarının güncellemesine bir baksinlar. Beni de tester olarak secmisler. Android 6.0 cihaz su anda. 5.1 e gore dağlar kadar fark var. Hız olarak kendine gelmiş makine. Su gibi akmaya başladı. Klavye takılma yapıyordu düzelmiş, instagram takılma yapıyordu düzelmiş ve birkaç özellik daha gelmiş. Beta sürümü olmasına rağmen gayet memnun kaldım ilk izlenim. Kararlı sürümde daha iyi olur.
     Huawei G8 Ana Konu

• Exitus112 kullanıcısına yanıt
    Yeni mi aldınız güncellemeyi? Ben de başvurdum ama o bile gelmedi :) Cidden takıntı oldu Marshmallow, yeni cihazlarımızın %92'sine güncelleme verdik diye övünüyorlar ama G8 üvey evlat belli.
  • sennaserdar S kullanıcısına yanıt
    Dün akşam kafama esti bir bakayım dedim güncellemeye kontrol ettim yeni yazılım buldu. Mobil veriden 4g ile hemen çektim. Yukledim ve telefon kendine geldi. Animasyonlar, hız olarak çok çok iyi. Artık hem hızlı hem de göze hitap ediyor. Parmak izi ile tuş kilidini açtığınızda ekran animasyon ile açılıyor. Normal şekilde açtığınızda animasyon ile açılıyor. Hiz konusunda kasan oyun tıkır tıkır çalıştı. Beta fakat kararlı surum gibi şu anda bug bulamadim.

Ben Huawei Türkiye yi aradığımda beta testerleri arasından seçim yapacağız demişlerdi. Sizi secmemisler olabilir veya kademeli olarak dağıtım yapılıp size daha sıra gelmemiş olabilir. İnşallah güncelleme gelir de telefonun gerçek potansiyelini gorursunuz. Şikayetçi olduğum tüm sorunlar giderilmiş.

• Beta sürümü yükledim dün telefon kendine geldi. Anladikki bu telefona guncelleme verilmeyince hic bir işe yaramiyor. Telefon şimdi su gibi akiyor
  • İlk şarj süresi.
     Huawei G8 Ana Konu Huawei G8 Ana Konu Huawei G8 Ana Konu Huawei G8 Ana Konu Huawei G8 Ana Konu Huawei G8 Ana Konu Huawei G8 Ana Konu Huawei G8 Ana Konu

• derleme no : RIO-L01C464B150
    emui :3.1
    özel sürüm :CUSTC464D002

emui:4.0 için aşağıdaki link uymuyor ?
    http://consumer.huawei.com/pk/mobile-phones/support/downloads/detail/huawei-g8-pk.htm?id=84325

Türk telekomdan aldığım g8 için güncellemenin bu olduğunu düşünmüştüm ama güncelleme yapamıyorum . huawai güncelleme konusunda sıkıntılı bir daha mı , yanına yaklaşmayacağım :D update dosyasının yerel güncellemeden bulabiliyorum ama derleyici numarası uyuşmadı deyip kuruluma geçemiyor. sebebini biliyormusunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erman_ya -- 29 Kasım 2016; 4:21:4 >

• Exitus112 kullanıcısına yanıt
    Bana gelmemiş hocam, başvurduğum halde bu da gelmedi, şans :) Problemleri olduğu çok belli, genel anlamda memnunum telefondan ama android gibi bir sistemde güncelleme süreci uzamamalı. Bir uygulama kurarken bile diken üstündeyim şahsen, uygulamaların istediği izinler konusunda yanılmıyorsam Marshmallow yenilik getiriyordu. Artık beta süreci de 7 aya kadar biter herhalde, dağıtımlar da telefonu atınca başlar. Hayırlısı. Huawei Türkiye işini yapmıyor, sosyal medya ekibi basmakalıp cümleler kurmak üzere oluşturulmuş. Yurt dışı yolu dışında asla Huawei'ye bulaşmam artık, illallah. Hayırlı olsun size.
  • erman_ya E kullanıcısına yanıt
    Bu yazılım yanılmıyorsam Pakistan - Orta Doğu sürümü, Türkiye için Asya Pasifik sürümünü beklemeniz gerekiyor sanırım.
  • Ben basvuru yapmadim boyle birsey icin ama suanda bana guncelleme gelmeye basladi.

Ancak soyle bir problem var guncelleme ekraninda nerdeyse 1 saattir duruyor ve ilerleme kaydetmiyor hic. Ne yapmaliyim cihazin sarji da azdi usb takmayin tusa basmayin yaziyor ve hic bir ilerleme kaydetmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sennaserdar

Bana gelmemiş hocam, başvurduğum halde bu da gelmedi, şans :) Problemleri olduğu çok belli, genel anlamda memnunum telefondan ama android gibi bir sistemde güncelleme süreci uzamamalı. Bir uygulama kurarken bile diken üstündeyim şahsen, uygulamaların istediği izinler konusunda yanılmıyorsam Marshmallow yenilik getiriyordu. Artık beta süreci de 7 aya kadar biter herhalde, dağıtımlar da telefonu atınca başlar. Hayırlısı. Huawei Türkiye işini yapmıyor, sosyal medya ekibi basmakalıp cümleler kurmak üzere oluşturulmuş. Yurt dışı yolu dışında asla Huawei'ye bulaşmam artık, illallah. Hayırlı olsun size.

Hocam yakın zamanda dağıtırlar güncellemeyi. Ben aradım gönderilen formlar içerisinden seçeceğiz demişlerdi. Beta hali ile kararlı sürüm gibi çalışıyor. Dün aldığım ekran süresini koyayım da ortalık şenlensin Telefon yeniden doğdu diyebilirim. İyi ki G8 almışım diyorum bu güncellemeden sonra. Güç modu akıllı da bu arada. Şarja takarken 8 saat 10 dakika ekran süresi vardı.
     Huawei G8 Ana Konu Huawei G8 Ana Konu Huawei G8 Ana Konu Huawei G8 Ana Konu Huawei G8 Ana Konu Huawei G8 Ana Konu Huawei G8 Ana Konu Huawei G8 Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Kameradaki ultra ensantene modunu 1 kere açtım ama nasil actigimi bilmiyorum . ultra ensantene modu nasil aciliyordu ?( 2.1sn boyunca pozluyor cihaz)

???

• quote:

Orijinalden alıntı: aydncgds

Beta sürümü yükledim dün telefon kendine geldi. Anladikki bu telefona guncelleme verilmeyince hic bir işe yaramiyor. Telefon şimdi su gibi akiyor

kardeş beta sürümünü nerden indirdiniz link verebilirmisiniz
  • egogüvenlik1960 kullanıcısına yanıt
    Beta sürümünü Huawei Beta alımı yaptı o zaman başvuru yapanlara gönderdi. Kayıt formunda telefonun imei numarasını gönderdik o imei olan telefonlara gönderdiler.
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    dostum telefonun ekranı kapalıyken ses kısma düğmesine 2 kere hızlıca basarsan o an kamera açılıp anında fotoğraf çekiyor. o 2.1 saniye boyunca pozlamıyor. ortamdaki ışığa göre kameranın açılıp çekim yapma süresini söylüyor. aydınlık bir alanda bunu denersen 1sn gibi bir hız elde edebilirsin. eğer özelliği kapattıysan kamera ayarlarından tekrar açabilirsin ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loggerheads

dostum telefonun ekranı kapalıyken ses kısma düğmesine 2 kere hızlıca basarsan o an kamera açılıp anında fotoğraf çekiyor. o 2.1 saniye boyunca pozlamıyor. ortamdaki ışığa göre kameranın açılıp çekim yapma süresini söylüyor. aydınlık bir alanda bunu denersen 1sn gibi bir hız elde edebilirsin. eğer özelliği kapattıysan kamera ayarlarından tekrar açabilirsin ;)

eyvallah hocam sağolasın ekranda ultra ensantene tarzı birşeyler yazdıydı tam emin değilim .
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    6.0 Beta da profesyonel diye mod gelmiş fakat yine de 2.1 sn pozlama yapmıyor. 0.6 maksimum.
    Nokia Lumia 920 de Pro kamera uygulamasında daha iyi iş çıkarıyordu.
  • Arkadaşlar merhaba. Telefonu yeni aldım sayılır. Turkcell'den kontratlı aldım. Fiyat uygun geldi. Ancak güncelleme hala yok. 6.0'a yükseltmek takılmaları donmaları çözüyor sanırım. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Dün biraz baktım ama yapamadım detaylı anlatan bi konu yazı veya sayfa var mı? Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.