Şimdi Ara

HUAWEİ G610-U30 ROOT,RECOVERY,ROM YÜKLEME VE MANUEL RECOVERY YÜKLEME(KURTARMA) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.073
Cevap
22
Favori
152.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • açıklamayı değiştirdim,bir sürü sorun olmaya başlayınca kimse merak edip araştırmıyor ve bu sorunlar iyice artacak gibi durduğu için değiştirdim,önce orijinal yazılımı yükleyin sonra işlemlere başlayın
  • @sendomi Arkadaşımız sonuna kadar haklı adam uğraşmış bir klavuz hazırlamış uygulamada hata olabilir bende hata yaptım telefonum huawei eknaında takılıp kaldı 2 gün araştırdım GM discovery forumlarından araştırarak bir çözüm buldum çözümüde yazdım ama çoğunluk 1. sayfayı okumadığı için görememiş görenlerse yedek almadığı için bir şey yapamamış.
    Lütfen @DeLorean DMC-12 ve @sendomi Arkadaşlarımızın emeklerini yok saymayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalu -- 13 Mayıs 2014; 14:51:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osamanos

quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

quote:

ben ilk başta denilenleri aynen yaptım. 1. ve 2. adımı uyguladım. root başarıyla yapıldı. 3. adımı uyguladım telefon çöktü şu anda eski haline nasıl dönerim acil yardım lütfen

dostum sen 1. adıma başlamadan huawei tr nin siteden stok romu indirip yükledin mi?

hayır onu yüklemedim. onu cihazı servise gönderenler güncelleyenler için yazıyordu ben de yüklemedim :(

dostum hiç korkma,konunun başında BU KISIM RECOVERY YÜKLERKEN TELEFONUNU GÖÇERTENLER İÇİNDİR diye ikinci bir kısım var ordaki yazdıklarımı harfiyen yap orijinal recovery yükle telefon açılacak sonra orijinal romu indir linkini verdim ve nasıl yapılacağını anlattım orada aynısını yap,bu işlem bittikten sonra en başından yaptıklarını tekrar yap ve sorun cwm recovery yüklenmiş olacak sadece sakin ol işlemleri yaprken telefonun her şekilde eski haline gelir

• quote:

quote:

quote:

ben ilk başta denilenleri aynen yaptım. 1. ve 2. adımı uyguladım. root başarıyla yapıldı. 3. adımı uyguladım telefon çöktü şu anda eski haline nasıl dönerim acil yardım lütfen

dostum sen 1. adıma başlamadan huawei tr nin siteden stok romu indirip yükledin mi?

hayır onu yüklemedim. onu cihazı servise gönderenler güncelleyenler için yazıyordu ben de yüklemedim :(

onu herkesin yüklemesi lazım sendomi arkadaş orayı düzeltirse iyi olur. Çünkü telefonu ilk aldığınız andaki rom ile huawei tr nin sitedeki rom farklı. o rom yüklendikten sonra işlemleri yaparsanız sorun olmazdı.

@sendomi
    Dostum sen konunun başına kocaman ilk önce huawei tr nin sitedeki romu yükleyin diye yaz çünkü cümlede yanlış anlaşılma var. Herkesin önce o romu yüklemesi lazım.Huaweitr nin sitedeki rom linkini de ver yükleme şekli zaten basit hafıza kartında "dload" isminde klasör açıp update.app yi o klasöre atıyoruz sonra telefonu kapatıp ses açma ve kapama tuşlarına basılı tutarak açıyoruz. güncelleme başlayana kadar ses açma kapama tuşunu bırakmıyoruz güncelleme başlayınca bırakıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OOOOOO -- 13 Mayıs 2014; 14:51:56 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

quote:

quote:

quote:

dostum hiç korkma,konunun başında BU KISIM RECOVERY YÜKLERKEN TELEFONUNU GÖÇERTENLER İÇİNDİR diye ikinci bir kısım var ordaki yazdıklarımı harfiyen yap orijinal recovery yükle telefon açılacak sonra orijinal romu indir linkini verdim ve nasıl yapılacağını anlattım orada aynısını yap,bu işlem bittikten sonra en başından yaptıklarını tekrar yap ve sorun cwm recovery yüklenmiş olacak sadece sakin ol işlemleri yaprken telefonun her şekilde eski haline gelir

teşekkürler deneyeceğim inşallah açılır. telefon şu an hiç açılmıyor. elefon lazım oluyor haliyle. şu an açmaya çalışınca huawei yazısı çıkıp duruyor.

• halffiend H kullanıcısına yanıt
    Ben telefonumu servise verdim kardeşim, ama büyük ihtimal yapmayacaklar geri dönecek, fakat cemalunun dediğini yap telefonun çalışır çünkü sorun o romu programdan yükleyemememizdi ve o bunun nasıl yapılacağını anlatmış onları yap telefonun büyük ihtimal düzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galiba driverı yükleyemedim. nerden yükleyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osamanos -- 13 Mayıs 2014; 15:58:57 >
  • quote:

galiba driverı yükleyemedim. nerden yükleyebilirim

en son driver yükleyememiştim onu da yükledim dediklerinizi yaptım. telefon açıldı teşekkürler
  • quote:

quote:

en son driver yükleyememiştim onu da yükledim dediklerinizi yaptım. telefon açıldı teşekkürler

Hayırlı olsun telefonunu düzeltebilmene sevindim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemalu

quote:

quote:

teşekkürler. çok şükür oldu. olmayacak diye çok korktum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cemalu

quote:

quote:

teşekkürler. çok şükür oldu. olmayacak diye çok korktum

hadi hayırlı olsun,biraz dikkatli ve sakin olmak okuduğunu anlayarak yapmak bu işin püf noktası,güle güle kullan artık telefonunu

• teşekkürler şu anda 3. aşamaya geri dönmüş bulunmaktayım. orjinal romu siteden indirip güncelledim tekrar root yaptım. 3. aşamadan sonrasını anlamadım. yani custom romu nasıl kuracağız. romu da indirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osamanos -- 13 Mayıs 2014; 20:01:19 >
  • recovery yükledin mi peki yaniğ mobile uncle tools'u indirdinmi ve frameroot programını kurup cwm recovery yükledin mi
  • arkadaşlar herşey iyi de ama sorun var yine tüm adımları yapmama rağmen .. acaba win 8den kaynaklı olabilir mi ... hata kodu:brom error: s_dl_pc_bl_invalid_gfh_file_info (5066) oldu
    failed to load rom file:preleoder. ve böyle yazıyor proloaderleri kurdum
    1-makina tanıyor usb görüyor
    2-telefon güç düğmesine basınca artık açılmıyor titremiyor önceden huawei çıkıyordu
    3-ama ses kısma tuşu+pilsis takınca usb çok kısa süre görüyor kayboluyor.. pili takınca görüyor
    4-sizce hata ne
    5-proloaderler kurulu en aından o şekil görüyorum ( kurulmamış diyenler için )
    teşekkürler
  • recovery yükledikten sonra açılmayan telefonu 8 mayısta teleservise göndermiştim.
    anakart değişmiş ve telefon bugün kargoya verilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niyaziethem -- 13 Mayıs 2014; 23:06:06 >
  • ücret aldılar mı?
    yukarıdaki sorularımda yanlış var ben şöyle bişey oluyo o 5066 hatasını scatter txtyi seçip ok. dedikten sonra veriyor.. sonrasında devam ettiğimde ise 4032 hatası çıkıyor .
    yüklemeye başlamadan preloader ve sec pro cheksiz ve proleoder kırmızı duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usarialtin -- 13 Mayıs 2014; 22:42:19 >
  • telefona uygun preleoader lazım :) birde böyle deneyelim elinde olana uplad eder mi? ne yapsam olmadı bu dosya lazım arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usarialtin -- 13 Mayıs 2014; 23:03:09 >
  • usarialtin U kullanıcısına yanıt
    hayır ücret talep edilmedi, zaten eklediğim resimde garanti(warranty) dahilinde olduğu belirtilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: usarialtin

telefona uygun preleoader lazım :) birde böyle deneyelim elinde olana uplad eder mi? ne yapsam olmadı bu dosya lazım arkadaşlar

Konunun basında preolader dosyasının linki var gormemissin sanırım ordan indir kur upload ettigim hersey denenmistir,dedigin hata scatter hatası oda ekli onuda indir ve flash tool'u yönetici olarak çalıştırıp öyle dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyaziethem

recovery yükledikten sonra açılmayan telefonu 8 mayısta teleservise göndermiştim.
    anakart değişmiş ve telefon bugün kargoya verilmiş.

Anakart değişimi sonrası İMEİ no değişiyor TELESERVİCE imei kaydını geç yaptığı için benim telefon 1 hafta sonra görüşmeye kapatılmıştı sendehttp://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php adresinden sık sık kontrol et imei kaydı yapılmamış ise TELESERVİCE yi ara sıkıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalu -- 14 Mayıs 2014; 8:31:41 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.