Şimdi Ara

HUAWEİ G610-U30 ROOT,RECOVERY,ROM YÜKLEME VE MANUEL RECOVERY YÜKLEME(KURTARMA) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.073
Cevap
22
Favori
152.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ROM:https://disk.yandex.com...3ku53HV231cioM0FguIY%3D colorOs-V1.0.0​i_aroma_G610-U​20(U00)

Vermiş olduğun romu ben daha önce yüklemiştim ama telefon açılmamıştı dün tekrar yükledim yine açılmadı sonra bir hata yaptığımı fark ettim WİPE DALVIK CACHE yapıp yükleyince açıldı gerçekten güzel rom hoşuma gitti
  • rom çok iyi dostum tek sorunu radyo çalışmıyor yani açıyor ama kulaklığı takınca dolby hatası diyor,kameradada hdr modunda hata var ama yazılımı kurarken lenovo super kamera yazılımını kurduğunda sorun olmuyor ve program çok daha başarılı ışığın yetersiz olduğunda durumlarda daha iyi fotoğraf çekebiliyorsun
  • orjinal roma nasıl geri döneceğimizi anlattım recovery dosyalarınıda ekledim
  • sendomi S kullanıcısına yanıt
    Radyoyu açmadan kulaklığı takıncada Dolby hatası veriyor radyo programı ile alakalı değil normal müzik dinlemek istediğindede aynı hata var
  • müziğe hiç bakmamıştım,o zaman yazılımsal bir sorun u20 modelinde dolby özelliği varsa eğer yazılım tanımlamayıp hata veriyor olabilir mi???
  • arkadaslar discovery icin kit kat guncellemesi gelecekmis resimler yayinlamislar o nedenle rom isiyle ugrasan arkadaslar calismalarini discoveryden rom portlama isine yonlendirirlerse ileride faydali olabilir ben en az 1 ay yokum o nedenle bakamiyorum fazla. xda da mtk rom portlama rehberi vardi o kaynaktan yararlanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bir kaç kez denedim ama olmadı discovery romuna g610 boot.img gömdüm yine yemedi biraz daha uğraşırız artık
  • COLOROS romlar en stabil olanları gayet iyi bence,illa 4.4 olması gerekmiyor cyanogenmod 4.3.1 var ancak şebeke çalışmadı,kamera yüklü değildi gerçi bunlar hep halledilebilecek şeyler ama uğraşmadım oda hızlı ancak arayüz falan bunun gibi değil görsellik yok
  • Saolun arkadaslar

Buarada rom cidden cok iyi
    Hatta internet ve oyun (flappy bird) performansi orjinal romuna kiyasla daha iyi

• internete bakmadım ama oyun performansı açısından real racing 3 denedim oyun daha akıcı orjinal roma göre ama arayüz en iyi özelliği kullanımı keyif veriyor herşey elinin altında
  • Arkadaşlar romun bekleme süresi nasıl stok roma göre
  • root konusunda pek bi bilgim yok fakat sayaç varmış bu işlem sayacı yükseltiyormu garantide bir sorun çıkarır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: bedevi1903

Arkadaşlar romun bekleme süresi nasıl stok roma göre

Boyle hocam
     HUAWEİ G610-U30 ROOT,RECOVERY,ROM YÜKLEME VE MANUEL RECOVERY YÜKLEME(KURTARMA)

• quote:

Orijinalden alıntı: cemalu

Orjinal APP den çıkartılan recovery var elimizde linkini atarım birazdan.
    Orjinal recovery dosyasını yükledikten sonra UPDATE.APP yüklemeye çalıştığımda recovery_status:ever_updated hatası aldım yükleme yapamadı yukarıda anlattığım şekilde yükledim

Sendomi yapilir yazmis ama?
    Sizinki neden olmamis acaba?

• rainhard kullanıcısına yanıt
    Ben bir yerlerde hata yaptım sanırım boot.img dosyasını bozdum bende o yüzden olmadı
  • arkadaşlar telefonu root etmeye çalışırken sanırım bir yerde hata yaptım
    telefon huawei yazısında takılı kalıyor ve reset atıyor, yedek, recovery vs. hiç bir dosya yok , açılması için hangi programları ve dosyaları kullanmam gerekmekte lütfen cevap bekliyorum. hafıza kartıyla yükleme anlatılmış fakat başka yöntemler nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyaziethem

arkadaşlar telefonu root etmeye çalışırken sanırım bir yerde hata yaptım
    telefon huawei yazısında takılı kalıyor ve reset atıyor, yedek, recovery vs. hiç bir dosya yok , açılması için hangi programları ve dosyaları kullanmam gerekmekte lütfen cevap bekliyorum. hafıza kartıyla yükleme anlatılmış fakat başka yöntemler nedir

SP_Flash_Tool_v3.1320.0.174 ile CWM recovery ve boot imaj dosyalarını yükleyebilirsin @DeLorean DMC-12 arkadaşımız diğer konuda anlatmıştı sanırım ordan bakabilirsin birde benim yukarıda anlattığım yöntem var sendeki sorun vardı çözdüm ama bende yedek dosyalarım vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalu -- 3 Mayıs 2014; 10:44:52 >
  • sendomi S kullanıcısına yanıt
    birader ben tam recory img yaptım tel kapandı açıldı şimdi sadece tel açılıyor logosu çıkıyor huawei diye ama sonra yine kapanıyor yine açılıyor ve başka hiç bir işlem yok acil yardım
    @sendomi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares-hunkar

birader ben tam recory img yaptım tel kapandı açıldı şimdi sadece tel açılıyor logosu çıkıyor huawei diye ama sonra yine kapanıyor yine açılıyor ve başka hiç bir işlem yok acil yardım
    @sendomi

ses açma + güç düğmesine bastığında recovery açlıyormu ? açılıyorsa CWM yüklemeyi başarabildiysen rom yükle
  • yok malesef onada giremiyorum sadece fast bost yazısı geliyor sonra yine aynı açlıyor huawei yazısı geliyor ve yine kapanıyor yine açlıyor öyle öyle devam ediyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.