Şimdi Ara

Huawei G301 Orjinal Radyo (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
6
Favori
10.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunu arıyordum Allah razı olsun sizlerden.
  • Mükemmel oldu. Teşekkürler hocam.
  • Rica ederim arkadaşlar..
  • QR Kod'u okutuyorum ama link not faund malesef dosyada yüklenmedi uyarısı veriyor g 301 ,çin sağlam bir radyo bulamayacağız sanırım.
  • kirli-fanila kullanıcısına yanıt
    Link ve QR Kod sağlam durumda çalışmaktadır..Radyo orjinal romda çalışmaktadır..Herhangi bir rom yükledinizmi?Orjinal sistem radyosudur 2.3.6 Gingerbread yüklü ise hiç bir sorun yaşamazsınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alex Murphy -- 11 Ekim 2013; 23:35:24 >
  • Kardeşim. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
    Nihayet radyoyu çalıştırabildik.
    Çalıştıramayanlar önceden başka
    com.huawei.android.fmradio.apk
    isimli dosyadan yükledikleri sürümleri kaldırsınlar. fmradio.apk yı yüklemişlerse onu da kaldırsınlar.
    Sonra sıfırdan bu sayfaki arkadaşımızın verdiği linktekini kursunlar. Zaten içinde sadece bir tane apk var. Onun ismi de com.huawei.android.fmradio.apk .

Tekrar teşekkür ederim.
  • Güle güle kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alperdagli A kullanıcısına yanıt
    Rica ederim..Güle güle kullanın..Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize..
  • rar dosyasını direk telefona attım, dosyayı açıp radyoyu yükledim, hiç sorunsuz direk çalıştı. forumda daha önce paylaşılanla o kadar uğraşmıştık olmamıştı, demek doğru uygulama buymuş... paylaşana, emeği geçene teşekkürler...
  • huawei ascend p1e de oldu çok teşekkür edelim
  • çok teşekkür ediyorum...
  • Hayır hiç bir rom yükleme yapmadım orjinal haliyle kullanıyorum KVK proğramları hala yüklü durumda ancak ne kodla yüklemem nede linktekini yüklemem sonuç verdi yüklüyor sonuna kadan en son yüklenemedi uyarısı veriyor
  • Başka bir apk yükledim kaldırdım sonra eskisini tekrar kurdum bu sefer çalıştı valla çooook harika sese kalitesi frekans net ve mükemmel valla emeğine sağlık

• Radyo için teşekkürler arkadaşlar. emeğinize sağlık.
    ancak bir şey danışmak istiyorum radyoyu kulaklıkla dinlerken ses çok az çıkıyor bende.telefonun sol tarafındaki ses tuşlarından sesi açtım.çekim gücü çok çok iyi olan radyoda bile yanındakinin konuşmasını duyabiliyorsunuz.sizde ses sorunu varmı yoksa benim kulaklıktamı sorun var.
  • harlem35 H kullanıcısına yanıt
    Yok arkadaş sıkıntı yok seste sanırım sorun senin kulaklıkta sanırım Ben samsung kullaklık kullanıyorum arada odda uyumlu bir tanıdıkta varsa dene bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirli-fanila

Yok arkadaş sıkıntı yok seste sanırım sorun senin kulaklıkta sanırım Ben samsung kullaklık kullanıyorum arada odda uyumlu bir tanıdıkta varsa dene bence.

2 adet ayrı kulaklıkla denedim değişmedi.bu gün bir telefoncu arkadaşım var onla denicem bakalım. belki ben yanlış bir şey yapıyorum.tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: awakado

Paylaşım için teşekkürler. Ben de birçok apk denemiştim ama olmamıştı. Sadece android 4.x.x kurunca radyo çalışıyordu.

Orjinal romdayım şimdi, bu apk yı denedim. hiç kasmadan gayet rahat çalıştı, kalite ses ve frekans var.
    edit:yanlış alıntı olmuş
    konu sahibine:
    sağolasın kardeş çok iyi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dega48 -- 23 Ekim 2013; 11:03:02 >
  • Tsk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler , çok güzel çalışıyor. (Huawei Ascend G301 4 GB)
  • G 301 de ekran görüntüsü nasıl alınıyor bir bilen şuna el atsın beyler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.